Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#7901
pali kj

pali kj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.505 hozzászólás
az én bringám is 14 kiló (még kimondani is sok), de a hobbi országútisokat mindíg otthagyom. mondjuk küzdeni is kell vele rendesen. az mondjuk tény hogy könnyebb bringát könnyebb elvinni a-ból b-be.

:chin: Két kéz, és csak egy száj... ez a probléma az ivással!

http://tiszatavitekerok.hu/:bell:

#7902
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
valoszinuleg azert nehez tekerni a bringat mert nehez.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#7903
pali kj

pali kj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.505 hozzászólás
lehet hogy csak a bringát kéne normálisan beállítani a testméreteidhez, vagy a gumit felfújni, esetleg a féket elengedni meg hasonlók. az agyváltónak amúgy nagy a belsõ vesztesége a sok fölöslegesen forgatott (ezáltal súrlódó) fogaskerék miatt, plusz a zsír, meg olaj ami benne van az is nehezíti a tekerést. egyszóval sportra nem alkalmas a rendszer, túrázni viszont kiváló, mert igénytelen. aki anyázik hogy menjél gyorsabban az meg elõzzön meg ahelyett hogy társalgásra pazarolná a túltengõ energiáit.

:chin: Két kéz, és csak egy száj... ez a probléma az ivással!

http://tiszatavitekerok.hu/:bell:

#7904
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.857 hozzászólás

Mivel páran kérték,hogy mondjak élmény beszámolót,hogy milyen is a kerékpárom ezért ide írom.

Hát azt kell mondjam,hogy hallgattam volna az anyai szóra,hogy ez nem lesz jó.:)


Nem a legnagyobb áttételen maradt? A váltás mûködött rendesen? A legkönnyebb áttételen is nehéz volt?
Most többen elégedetten hátradõlnek és azt gondolják:-ugye megmondtuk!:)
Te meg mint a jó pap, holtig tanulsz.

#7905
Mate94

Mate94

    vendég

  • fórumtag
  • 138 hozzászólás
Mivel páran kérték,hogy mondjak élmény beszámolót,hogy milyen is a kerékpárom ezért ide írom.

Hát azt kell mondjam,hogy hallgattam volna az anyai szóra,hogy ez nem lesz jó.:)
Az agyváltós kerékpáromat ami talán van egy hónapos és elég drága volt és még,hogy két heti futkározás alatt legyen kész nem érte meg.Az egyik fõ problémám az,hogy irtó nehéz tekerni.Már hallottam a fülemmel hátulról,hogy anyáznak,hogy menjek már gyorsabban:( de egyszerûen nem tudtam tekerni és már 10 perc után a tüdõm ki köpöm állapotban voltam.Fájtak a térdeim meg ami a lábon fájhat.Nem tudom,hogy ez hiba vagy valamit állítani kell rajta de ha ez ilyen marad kénytelen leszek eladni a rendszert és egy új láncváltós rendszer összerakatni.Akár már lehet is jelentkezni is érte ha valakinek kell!Én vagyok 3x8 sebességes agyváltós ha valaki nem tudná:)

#7906
pali kj

pali kj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.505 hozzászólás
a fully nem csak az öregeknek jó ám, én is szerettem nagyon a konát (04 dawg matic), csak kicsi volt a mérete és el kellett adnom. azóta nincsen normális vázam, meg fullym se.

:chin: Két kéz, és csak egy száj... ez a probléma az ivással!

http://tiszatavitekerok.hu/:bell:

#7907
Zoomstag

Zoomstag

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.046 hozzászólás
igen, nézegettem a tiedet.;)
jól megzuhantattad az árát, de egy jó ideig maradok a merev váznál. majd ha idõseb leszek, fájós hátú, és megengedhetem magamnak...:)


any*d, egy Qr20-as Z1-es, elélvezek


ezt vehetem dícséretnek?:)

Izomtéridõninja-geológus!


#7908
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás

egy-két kémfotó a bringámról.
kis szín került bele. nem kicsit szokatlan a látvány.:)


no, akkor mostmár egy fulli vázat is illene:)

#7909
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
ne tedd

http://shop.ebay.de/...-All-Categories
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#7910
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
any*d, egy Qr20-as Z1-es, elélvezek

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#7911
Zoomstag

Zoomstag

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.046 hozzászólás
tudom, nyeregcsõ az sürgõs cserés. 400 mm-es, van a vázban bõven még
csak gondolom ez ennyit bír (kömény 900 ft-os cucc)

tamaska,
villa nem recseg. kellene?
(olyasmit olvastam, hogy a váll/becsúszó érintkezésnél szokott hangot adni. de nem tapasztaltam ilyesmit. hátha normál túra felhasználásnál nem lesz semmi baja. reconnél szerintem jobb egy kicsit.:))
újszerû állapotban van, de csak kis elõre-hátra rugalmasság látszódik. de nem kotyog.
igen, z1 freeride 2002.:)

Izomtéridõninja-geológus!


#7912
KeX

KeX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.292 hozzászólás
én az a nyeregcsövet sürgõsen cserélném, hacsak nem szeretnék análisan közösülni vele lecsoffadás után...

#7913
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
húúú, cseppet ki van huzva nem, töki?

#7914
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
nem recseg a villa? mi ez valami Z1?
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#7915
Zoomstag

Zoomstag

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.046 hozzászólás
ja, nem.:D
az elõzõ eltört, vészmegoldásnak lett egy olcsó sz_r. hagyományos fejjel. és nem bírja ezek szerint.:)
de cserélve lesz minél hamarabb, mert ez nem igazán jó, hogy bármikor eltörhet ez is.

de jól kiszúrtad.:)

Izomtéridõninja-geológus!


#7916
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.608 hozzászólás
A nyeregcsõ gyárilag hajlított?

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#7917
Zoomstag

Zoomstag

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.046 hozzászólás
egy-két kémfotó a bringámról.
kis szín került bele. nem kicsit szokatlan a látvány.:)


http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

Izomtéridõninja-geológus!


#7918
pali kj

pali kj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.505 hozzászólás
terepen nekem is néha kell a kistányér, mert a technikás részeken szépen fel lehet "traktorozni" mindenhova vele. régen a cc fullymon nagyon sokat használtam, mert azon nem volt érdemes kiállni (nem volt lock a tagon), viszont bárhova felmásztam vele.

:chin: Két kéz, és csak egy száj... ez a probléma az ivással!

http://tiszatavitekerok.hu/:bell:

#7919
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
Szerintem mindenkinek egyeni izles kerdese hogy hany tanyert hasznal. Meg ahol tekersz ,es amilyen stilusban. Nekem kell a harom,es igyekszem is hasznalni oket hogy eloszoljon koztuk a terheles. Plusz nem is vok eleg eros h kistanyer nelkul tudak maszni:)
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#7920
pali kj

pali kj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.505 hozzászólás
tényleg nem számoltam ki az áttételeket. régen volt egy jó kis táblázatom egy csúszkával, ami frankón kirajzolta az áttételeket, és tök átlátható volt. de valahol elhagytam, és azóta nem foglalkozok az áttétel számolásával.

:chin: Két kéz, és csak egy száj... ez a probléma az ivással!

http://tiszatavitekerok.hu/:bell: