Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#7901
Írta 2009. augusztus 14. - 20:58
#7902
Írta 2009. augusztus 14. - 20:21
RAUH-Welt
B E G R I F F
#7903
Írta 2009. augusztus 14. - 19:47
#7904
Írta 2009. augusztus 14. - 19:47
Mivel páran kérték,hogy mondjak élmény beszámolót,hogy milyen is a kerékpárom ezért ide írom.
Hát azt kell mondjam,hogy hallgattam volna az anyai szóra,hogy ez nem lesz jó.
Nem a legnagyobb áttételen maradt? A váltás mûködött rendesen? A legkönnyebb áttételen is nehéz volt?
Most többen elégedetten hátradõlnek és azt gondolják:-ugye megmondtuk!
Te meg mint a jó pap, holtig tanulsz.
#7905
Írta 2009. augusztus 14. - 19:40
Hát azt kell mondjam,hogy hallgattam volna az anyai szóra,hogy ez nem lesz jó.
Az agyváltós kerékpáromat ami talán van egy hónapos és elég drága volt és még,hogy két heti futkározás alatt legyen kész nem érte meg.Az egyik fõ problémám az,hogy irtó nehéz tekerni.Már hallottam a fülemmel hátulról,hogy anyáznak,hogy menjek már gyorsabban:( de egyszerûen nem tudtam tekerni és már 10 perc után a tüdõm ki köpöm állapotban voltam.Fájtak a térdeim meg ami a lábon fájhat.Nem tudom,hogy ez hiba vagy valamit állítani kell rajta de ha ez ilyen marad kénytelen leszek eladni a rendszert és egy új láncváltós rendszer összerakatni.Akár már lehet is jelentkezni is érte ha valakinek kell!Én vagyok 3x8 sebességes agyváltós ha valaki nem tudná
#7906
Írta 2009. augusztus 13. - 21:01
#7907
Írta 2009. augusztus 13. - 20:46
jól megzuhantattad az árát, de egy jó ideig maradok a merev váznál. majd ha idõseb leszek, fájós hátú, és megengedhetem magamnak...
any*d, egy Qr20-as Z1-es, elélvezek
ezt vehetem dícséretnek?
Izomtéridõninja-geológus!
#7908
Írta 2009. augusztus 13. - 20:42
egy-két kémfotó a bringámról.
kis szín került bele. nem kicsit szokatlan a látvány.
no, akkor mostmár egy fulli vázat is illene:)
#7909
Írta 2009. augusztus 13. - 18:14
RAUH-Welt
B E G R I F F
#7910
Írta 2009. augusztus 13. - 17:27
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#7911
Írta 2009. augusztus 11. - 19:37
csak gondolom ez ennyit bír (kömény 900 ft-os cucc)
tamaska,
villa nem recseg. kellene?
(olyasmit olvastam, hogy a váll/becsúszó érintkezésnél szokott hangot adni. de nem tapasztaltam ilyesmit. hátha normál túra felhasználásnál nem lesz semmi baja. reconnél szerintem jobb egy kicsit.
újszerû állapotban van, de csak kis elõre-hátra rugalmasság látszódik. de nem kotyog.
igen, z1 freeride 2002.
Izomtéridõninja-geológus!
#7912
Írta 2009. augusztus 11. - 18:49
#7913
Írta 2009. augusztus 11. - 18:34
#7914
Írta 2009. augusztus 11. - 17:34
RAUH-Welt
B E G R I F F
#7915
Írta 2009. augusztus 11. - 15:38
az elõzõ eltört, vészmegoldásnak lett egy olcsó sz_r. hagyományos fejjel. és nem bírja ezek szerint.
de cserélve lesz minél hamarabb, mert ez nem igazán jó, hogy bármikor eltörhet ez is.
de jól kiszúrtad.
Izomtéridõninja-geológus!
#7916
Írta 2009. augusztus 11. - 15:28
"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."
"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]
#7917
Írta 2009. augusztus 11. - 15:26
kis szín került bele. nem kicsit szokatlan a látvány.
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
Izomtéridõninja-geológus!
#7918
Írta 2009. augusztus 10. - 14:08
#7919
Írta 2009. augusztus 10. - 12:46
RAUH-Welt
B E G R I F F
#7920
Írta 2009. augusztus 10. - 10:15

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





