Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#7941
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

mindjárt tolok képet a gépparkról

edit:

más tollával, picifiu? ;)
ilyet és is össze tudok harácsolni, elég bemennem a bemutatóterembe :)

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#7942
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás

pofás -olyan zõd bilincses madrkolat kell nekem is



kb 1500ft a Zoggie

#7943
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Mér hittem, hogy Répási úr DH-s betyár? :) Frankó a vájling is. :)

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#7944
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
a kutya nagyon kesz van :D
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#7945
Montifan

Montifan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 277 hozzászólás

nagyon szép a két Morati!
az én bicajomon is változott 1-2 dolog az elmúlt idõszakban:
hajtómû:Truvativ Isoflow->Shimano Deore LX
fékkar:Bike+->Avid SD7
markolat:Rirchey Truegrip->Acor bilincses


http://img185.images...kmaraton010.jpg
http://img185.images...kmaraton001.jpg
http://img35.imagesh...kmaraton003.jpg
http://img197.images...kmaraton005.jpg
http://img197.images...kmaraton007.jpg
http://img20.imagesh...kmaraton009.jpg

Jól néz ki! A Mongoose-ok bejönnek nekem!:D A nyeregcsöveden mi az a palack?
OFF: Aranyos a kutyád!:) (1.kép)

#7946
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

pofás -olyan zõd bilincses madrkolat kell nekem is


http://www.bikemarke...eszlet&tid=4387

Egyébként ha kell, akkor meg szóljál!:)


#7947
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

nagyon szép a két Morati!
az én bicajomon is változott 1-2 dolog az elmúlt idõszakban:
hajtómû:Truvativ Isoflow->Shimano Deore LX
fékkar:Bike+->Avid SD7
markolat:Rirchey Truegrip->Acor bilincses


http://img185.images...kmaraton010.jpg
http://img185.images...kmaraton001.jpg
http://img35.imagesh...kmaraton003.jpg
http://img197.images...kmaraton005.jpg
http://img197.images...kmaraton007.jpg
http://img20.imagesh...kmaraton009.jpg

pofás -olyan zõd bilincses madrkolat kell nekem is

PS : kutyról képeket lécci :) (a megfelelõ topikba )
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#7948
repasibalint

repasibalint

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.627 hozzászólás
nagyon szép a két Morati!
az én bicajomon is változott 1-2 dolog az elmúlt idõszakban:
hajtómû:Truvativ Isoflow->Shimano Deore LX
fékkar:Bike+->Avid SD7
markolat:Rirchey Truegrip->Acor bilincses


http://img185.images...kmaraton010.jpg
http://img185.images...kmaraton001.jpg
http://img35.imagesh...kmaraton003.jpg
http://img197.images...kmaraton005.jpg
http://img197.images...kmaraton007.jpg
http://img20.imagesh...kmaraton009.jpg

#7949
pali kj

pali kj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.505 hozzászólás
gyönyörû a morati. nekem is egy titán az álmom, na meg egy jó acél. mindkét bringa a tiéd?

:chin: Két kéz, és csak egy száj... ez a probléma az ivással!

http://tiszatavitekerok.hu/:bell:

#7950
Moratizo

Moratizo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 516 hozzászólás
Néhány titános fotó:

Feltöltött kép




Feltöltött kép

Feltöltött kép

Feltöltött kép

Feltöltött kép

Feltöltött kép

Feltöltött kép



Feltöltött kép

Feltöltött kép

Feltöltött kép
" Szárnyak nélkül nem könnyû repülni." Horatius

#7951
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

lefty? az illene bele...

van lefty-m itthon,de reba van a vámon,az megy bele...tudom,szentségtörés

#7952
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.770 hozzászólás
lefty? az illene bele...

#7953
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

cannondale rush

láthatjuk nappal is? :)


igen,csak a villa még a vámon dekkol:(
pár nap még remélem:)

#7954
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.770 hozzászólás
cannondale rush

láthatjuk nappal is? :)

#7955
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

nekem ez a kep nem toltodik be


dehogynem,csak nézd meg jobban :)

#7956
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás

Szép ;) ÉS jó az a pirosfehérzöld szalag a nyeregtasivál :)
(mértnemlehet ot bringázni?:o)


koszi :) lehet ott amugy bringazni, csak az ellenkezo iranyba kell menni ;) a magyar szalag meg kell, hogy tudjak a sulthalzabalok amikor otthagyom oket hogy a magyar gyerek nem sz@rozik :D

Tegnap hozta a postás és fluoreszkál a sötétben:)
rbalint88,miche gyorszár felejtve

[IMG][IMG]http://kepfeltoltes.hu/thumb/090805/xt_006_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/IMG][/IMG]


nekem ez a kep nem toltodik be
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#7957
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás
Tegnap hozta a postás és fluoreszkál a sötétben:)
rbalint88,miche gyorszár felejtve

[IMG][img]http://kepfeltoltes.hu/thumb/090805/xt_006_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img][/IMG]

#7958
Aske

Aske

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.883 hozzászólás
na gyerekek készül a cotic már tûkön ülök azért is elõlegezem meg, talán holnap manifesztálódik a dolog
alkatrészek a szokásosak, színösszeállítás merész lesz ;)

#7959
adamszeged

adamszeged

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 274 hozzászólás
Szép ;) ÉS jó az a pirosfehérzöld szalag a nyeregtasivál :)
(mértnemlehet ot bringázni?:o)

#7960
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
ugy-ugy jol mondja mester :D

hogy temanal maradjunk, mindig akartam loni egy ilyen tilos biciglizni tablas kepet. :) a bringan nem valtozott semmi amugy


Feltöltött kép
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F