Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#6841
Írta 2010. február 04. - 16:27
viszont a Syntace mint márka bejön, csak onlány soppon nem találkoztam még vele
#6842
Írta 2010. február 04. - 15:13
mért mi baj van velük ?
nem elég sznob cuccok ?
Nem, nem ezt mondtam. Nem tudom, hogy a BBB minõségbe hol helyezkedik el a többi márkához képest. Csak szimplán valami rövidebb passzolna hozzá szerintem. Bár a nyereg magasságából ítélve szükség van ilyen hosszú stucnira.
#6843
Írta 2010. február 04. - 14:55
...
villa 120mm váz 130mm.....ugy érzem így pont jó a geó...súlyt nem tudok pontosat de nem nehéz
Tavaly már 110/130/150 mm-es villával árulták ezt a vázat, 2008-ban 100/120/140mm-es TALAS-szal; szerintem utóbbi passzol hozzá, vagy egy DT EXC 130.
_____________________________________________
AM rlz
#6844
Írta 2010. február 04. - 14:39
fék elõl is saint, csak az elsõ féknyerget cserélnem kell...illetve a hajtókar sem az enyém...csak kölcsönbe van
villa 120mm váz 130mm.....ugy érzem így pont jó a geó...súlyt nem tudok pontosat de nem nehéz
#6845
Írta 2010. február 04. - 14:35
Villa passzol hozzá, úgyértem nem kicsi bele?
Egy teljesalakos képet még dobhatnál oldalról, meg esetleg tömeget.
Fék elöl milyen lesz?
#6846
Írta 2010. február 04. - 13:39
mért mi baj van velük ?Nagyon szép ez a Scott. Nekem csak a stucni-kormány bántja a szemem kicsit
nem elég sznob cuccok ?
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#6847
Írta 2010. február 04. - 13:31
#6848
Írta 2010. február 04. - 12:36
-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy
#6849
Írta 2010. február 04. - 12:34
#6850
Írta 2010. február 03. - 23:53
#6851
Írta 2010. február 03. - 19:43
A Fox-nak van 1"-os fejcsõbe való villája?
Nincsen, a villanyak cserélve lett 1"-ra (tudom, nem vagyok normális)
#6852
Írta 2010. február 03. - 19:37
RAUH-Welt
B E G R I F F
#6853
Írta 2010. február 03. - 19:12
Ez egy régi 2200g súlyú cr-mo olasz váz.(1" fejcsõ ,26.8nyeregcsõ, olasz menetes hajtómû) A márkáját típusát nem tudom.
A Fox-nak van 1"-os fejcsõbe való villája?
#6854
Írta 2010. február 02. - 23:58
Az a böhöm nagy tárcsa hogy lett ráhekkelve?
Ez a bringa télen illetve nagy sár idején van használatban. V-féket nem akartam ezért egy tárcsafék konzol és egy merevítõ lett rá hegesztve.
#6855
Írta 2010. február 02. - 23:42
#6856
Írta 2010. február 02. - 23:26
ez milyen váz?
Ez egy régi 2200g súlyú cr-mo olasz váz.(1" fejcsõ ,26.8nyeregcsõ, olasz menetes hajtómû) A márkáját típusát nem tudom.
#6857
Írta 2010. február 02. - 14:25
mar a kantifek megakaszto szembol gondolom a nyeregcso mogott
RAUH-Welt
B E G R I F F
#6858
Írta 2010. február 02. - 12:30
A téli biciglim.
http://img163.images...n0026627410.jpg
http://img46.imagesh...n0036684970.jpg
http://img713.images...0046819296i.jpg
ez milyen váz?
#6859
Írta 2010. február 01. - 23:17
A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.
#6860
Írta 2010. február 01. - 23:07

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére










