Franc a hülye fejembe... elmentem egy újabb próbakörre, eszembe jutottál és lõn csoda: kicsit megmozdítottam és máris pontos. A szörnyû az egészben, hogy ezt valaha tudtam, de már totál kiment a fejembõl. Szóval köszi, egy gonddal kevesebb...A váltóbowdenen kell állítani, új bringánál szokott nyúlni egy kicsit, ez teljesen normális.
----
Aki szerint terhelés alatt nem váltunk: dombra fel hirtelen elfogy a lendület és az adott fokozaton már nem bírod tekerni, akkor mit csinálsz?
Mert én bizony megpróbálok felfelé váltani (ha már elöl a legkissebb tárcsán van - ha még nincs, akkor az elsõ, hogy ott váltok lefelé)

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére







