Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#6161
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
gondolom a tiedet. tekintve hogy kiskubai igy kepek alapjan 47kilo vasagyastul. boccs :D
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#6162
Zoomstag

Zoomstag

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.046 hozzászólás

nekem sokkalsokkal jobban tetszett a konád.

kinézetileg nekem is. mûködésben csak annyi különbség van, hogy a trek az mozog.:)

az a retró marzo nagyon kemény benne ;)

majd privátbankérdezek azzal kapcsolatban, ha nem gond.

akartam is kérdezni a pecerót, hogy birja a súlyod?

az én súlyomat?

Izomtéridõninja-geológus!


#6163
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

Ti nem :)


44-32 még mindeig beficcen:?

#6164
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
akartam is kérdezni a pecerót, hogy birja a súlyod?

#6165
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Jó felszereltségû ez az országúti, bár megérdemelne egy komolyabb vázat.


Osztom a véleményed, amint megengedhetem magamnak, a meridából könnyû egysebi épül, az outi meg kap egy carbonvázat.

Big30: Shimano Dura Ace (7800) féknek árban a fele, súlyban 20-30g-al alatta van, és eszméletlen jól fog, és sokkal jobban is néz ki. Azthiszem semmi sem szól ellene :D

szerk.: SRAM fékváltókarra meg nem volt pénzem :)

#6166
Big30

Big30

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 522 hozzászólás
Kiskubai:

Miért használsz rival Féket shimano karokkal, netán jobban fog így a rendszer?

#6167
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Jó felszereltségû ez az országúti, bár megérdemelne egy komolyabb vázat.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#6168
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.254 hozzászólás
  • LocationSvájc
az a retró marzo nagyon kemény benne ;)

fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

https://www.veloinfanger.ch/


#6169
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás

http://img11.imagesh.../5459/kp006.jpg

én ilyennel mászkálok.
nem nyálcsorgatós, de egyre jobban tetszik.:)


nekem sokkalsokkal jobban tetszett a konád.

#6170
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

fu de irigylem azt a kerekszettet :) szep merida, pedig ugy altalaban nem vagyok nagy rajongoja a markanak :)


Köszönömszépen, igenjó vétel volt a kerékszett, kb 50km volt benne, és így vettem 40ért :)

Bloke: PM ment

PBG: Sebaj, helyetted majd ottlesznek a KSI-s ifik hogy sárbaalázzanak engem :)

#6171
Zoomstag

Zoomstag

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.046 hozzászólás

Zoomstag: Miért van negatívban a stücnid, ha a kormányod felfelé ível? A szarvakat meg végképp nem értem egy Liquid-en.


Jó és jogos kérdés.:)

Ha felfele fordítom, túl magas. Télen próbáltam, akkor nem tetszett. Holnap kipróbálom megint.
Kormány: a nagyon rózsaszál KCNC kormányt váltottam Protaperre. Egyszerûen így jött össze, de nem bántam meg.
Szarvak nélkül én nem tudok meglenni. És így legalább nem csúszik le a szatyor.:)

Izomtéridõninja-geológus!


#6172
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
Szép bringa! Holnap láthatom élõben is valószínûleg. ;)
Sajna én csak az 5,5 kilin indulok. A 80-nal hazavágnám a vasárnapi montiversenyt. :(
Hamarosan új fotók az én gépemrõl is! ;)

#6173
bloke

bloke

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.821 hozzászólás
Nem gyártanál megrendelésre egy olyan laposat, amilyet csak lehet? Nagy a homlokcsõ, szeretném lejjebb tenni a kormányt

#6174
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
fu de irigylem azt a kerekszettet :) szep merida, pedig ugy altalaban nem vagyok nagy rajongoja a markanak :)
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#6175
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

A kormánycsapágy teteje saját gyártmány?

Bezony :) polír színû a WCS nyeregcsõ teteje is, gondoltam majd illik hozzá. Meg könnyebb a gyárinál :D A hézagoló is sokkal vékonyabb falú mint az álag.

Többiek: köszönöm a dícsérõ szavakat, a holnapi versenyen meg majd igyekszem :D

#6176
kenguru

kenguru

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 472 hozzászólás
Köszi a dicsérõ szavakat! És terhelés alatt váltunk csak igazán! Sram elõnyben

#6177
Lacika

Lacika

    vendég

  • fórumtag
  • 229 hozzászólás
Nagyon szép ez a merida! Kalappal a versenyhez :)

#6178
bloke

bloke

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.821 hozzászólás
A kormánycsapágy teteje saját gyártmány?
Feltöltött kép

#6179
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.190 hozzászólás
igényesen összerakot bringa, gratula
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#6180
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás
Holnap verseny, a héten beleraktam 230km-t a mocsokban-esõben úgyhogy nagytakarítás volt. Tudom hogy nincs levágva a bowden.
Feltöltött kép

Képre kattintva elérhetõ a többi kép

Aki szerint terhelés alatt nem váltunk:
Sprintelés közben majd visszaülök a nyeregbe, és üresjáratban leváltok, aztán megint kiállok, nem? :D