Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
Indította
Endroo
, 2006. január 10. 21:43
#6141
Írta 2010. április 18. - 15:01
#6142
Írta 2010. április 18. - 14:24
Sala!
A láncfeszítést ezen hogyan oldottad meg?
A láncfeszítést ezen hogyan oldottad meg?
Nyekereg a láncom, mint egy részeg kórus, nem segíthet rajta, csak a tribológus!
#6143
Írta 2010. április 18. - 00:40
#6144
Írta 2010. április 17. - 22:22
pofás lett
Team Heavy Pedal - Szeged
A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.
A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.
#6145
Írta 2010. április 17. - 22:15
sala: javaslatom -> r0haggyámeg
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#6146
Írta 2010. április 17. - 21:54
tamáskodó. :-D
amugy meg ér a súly, mer se váltó, se rugggós vella
úgyhogy
zekszkommanull
Gabibáttya, kukkold már meg erõsebben azt a vellát.
#6147
Írta 2010. április 17. - 21:33
Sztem menõ azaz "esküvõi" elõtér...
Én csak az elsõ fehér agyat nem értem..
design, vagy így alakult?
(szerk: most látom, hogy a fehér üléssel viszont teljesen rendben van!)
De nagyon kircsi lett, egészen kedvet kaptam egy single-hez..
Én csak az elsõ fehér agyat nem értem..
(szerk: most látom, hogy a fehér üléssel viszont teljesen rendben van!)
De nagyon kircsi lett, egészen kedvet kaptam egy single-hez..
Don't try this at home!
#6148
Írta 2010. április 17. - 21:18
tamáskodó. :-D
amugy meg ér a súly, mer se váltó, se rugggós vella
úgyhogy
zekszkommanull
amugy meg ér a súly, mer se váltó, se rugggós vella
úgyhogy
zekszkommanull
#6149
Írta 2010. április 17. - 19:46
Tuti lett!
Persze-perszenesztek elkészült, és nem eladó
Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_
#6150
Írta 2010. április 17. - 19:41
#6151
Írta 2010. április 17. - 19:29
mi bajcsid van a szupcsi elõtércsimmel????
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#6152
Írta 2010. április 17. - 19:27
sala, elég buzis elõteret komponáltál a képhez.
The Official Rules of the Euro Cyclist-----------------The Rules > Velominati
#6153
Írta 2010. április 17. - 19:24
#6154
Írta 2010. április 16. - 23:33
#6155
Írta 2010. április 16. - 23:30
#6156
Írta 2010. április 16. - 23:20
mindig eszembe jutsz, ha véletlenül 44-32-re tévedek:D:D " Tignek tetszene" 
egy-két hét és én is szeretnék linkelni..
egy-két hét és én is szeretnék linkelni..
#6157
Írta 2010. április 16. - 23:16
44-32 még mindeig beficcen:?
most nem
most csak 26/28 néha,amúgy meg leginkább 36/11 és 36/28 között megy a 7 fokozat (merthogy trekking hmû van a kráteren, meg 28-as végû sor, a nagytányérra föltevõ fokozat meg nem mûxik a váltókaron. igaz nagyon nem is hiányzik. )de ha lene simán 44/34 is .
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#6158
Írta 2010. április 16. - 23:10
gondolom a tiedet. tekintve hogy kiskubai igy kepek alapjan 47kilo vasagyastul. boccs
Nemtudom melyik képeket nézted, az elmúlt fél évben 68kg körül stagnáltam, most meg lementem 65 alá
#6159
Írta 2010. április 16. - 23:06
ja, értem már..)
csak elsõre nem esett le, hogy én lettem megszólítva.
amúgy lehetne merevebb is, de a mozgása az halálatom szerintem.
szeretném elrakni dísznek amíg nincs elhasználva, hogy 5 év múlva elõvehessem mutogatni. addig meg jó lenne pl. drop off, vagy valami hasonló.
csak elsõre nem esett le, hogy én lettem megszólítva.
amúgy lehetne merevebb is, de a mozgása az halálatom szerintem.
szeretném elrakni dísznek amíg nincs elhasználva, hogy 5 év múlva elõvehessem mutogatni. addig meg jó lenne pl. drop off, vagy valami hasonló.
Izomtéridõninja-geológus!
#6160
Írta 2010. április 16. - 22:51

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






