Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Please log in to reply
19117 replies to this topic

#581
karakoram

karakoram

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,585 posts

2 szmájlit tettem a végére, természetesen nem érdekel, hogy nem fekete a GPS.  

De azért köszi az ötleteket.

 

Kisherceg: Nem pici az, nem vagyok magas. 

M-es a mérete és 181 cm magas vagyok. Pont határeset, hogy a számítások és a Canyon ajánlás alapján melyik kell M vagy L. A kisebbet szoktam választani, az AL SLX-nél is így volt. 



#582
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 8,387 posts

Köszönöm!

Igen, az egy Garmin Edge 520-as. Engem is zavar a fehérsége. Kiadták most a fekete 520 Plust, lehet cserélnem kellene :) :)

 

fekete filctoll?

 

csak nekem tűnik ez a canga kicsinek (de min. határesetnek)? persze lehet, hogy a fekete szín miatt látom így...


Edited by Kisherceg, 2019. February 14. - 20:03.

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#583
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2,348 posts

Köszönöm!

Igen, az egy Garmin Edge 520-as. Engem is zavar a fehérsége. Kiadták most a fekete 520 Plust, lehet cserélnem kellene :) :)

Fekete szilikon tok?



#584
karakoram

karakoram

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,585 posts

Nagyon jó lett, igen-igen összeszedett az összkép. Mekkora lett a súlya így? 

És jól látom, hogy a garmin (?) alja FEHÉR !!??  :P

 

Köszönöm!

Igen, az egy Garmin Edge 520-as. Engem is zavar a fehérsége. Kiadták most a fekete 520 Plust, lehet cserélnem kellene :) :)



#585
donciccio

donciccio

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4,473 posts

690_8253.jpg

 

2018 év vége

 

725_3981.jpg

 

2019.02.12 

 

mi változott? mondhatni semmi.  :D  

 

kinézetre minden olyan,mint múlt évben,de néhány kopó alkatrész ki lett cserélve. lánc,sor,váltó görgők,csapágyház alá a bovden vezető,fék rugók,fék betétek,bovdenek,ergóban újak a rugók mind a két karban,és új még a bandázs is.  :)

 

győztes csapaton ne változtass. :D


Columbus Genius: http://framebuilding.com/Genius.htm

D.S.B.=Differential Shape Butted: http://framebuilding.com/Butt.htm

Bianchi Genius: https://dl-web.dropb...jeyW8DLm0pEa_1A


#586
Mars

Mars

    vendég

  • fórumtag
  • 527 posts

A 2019-es változatot szeretném bemutatni:

A legfontosabb változás egy könnyű Newmen SL kerékszett, minden maradt Shimano XT de a sor/rotor az Sram (könnyebb, ez a rotor volt elérhető a kerékkel, a Sram sorból van fekete :)). A Fox idegesítő kétállású lockout karját levettem, átépítettem kézzel tekerősre és a trail állás hegyen nagyon jó. Minden más maradt Thomson, Syntace és egyelőre alu. 

 bike2019_b_zpsww0uingz.jpg

bike2019_zpsuugdpqcj.jpg

Nagyon jó lett, igen-igen összeszedett az összkép. Mekkora lett a súlya így? 

És jól látom, hogy a garmin (?) alja FEHÉR !!??  :P



#587
karakoram

karakoram

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,585 posts

A 2019-es változatot szeretném bemutatni:

A legfontosabb változás egy könnyű Newmen SL kerékszett, minden maradt Shimano XT de a sor/rotor az Sram (könnyebb, ez a rotor volt elérhető a kerékkel, a Sram sorból van fekete :)). A Fox idegesítő kétállású lockout karját levettem, átépítettem kézzel tekerősre és a trail állás hegyen nagyon jó. Minden más maradt Thomson, Syntace és egyelőre alu. 

 bike2019_b_zpsww0uingz.jpg

bike2019_zpsuugdpqcj.jpg


  • Rabbit and zscs like this

#588
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7,205 posts
  • LocationBécs

Huu de hiányzik egy ilyen bringa nekem. Komolyan mondom aki egyszer kipróbál lehetetlennek tűnő helyeken egy CX vagy gravel bringát annak utána hiányozni fog. Nálam olyan se veled se nélküled a viszony. Arra gondoltam, hogy mivel a gyereket a karbon bringával se húzni se cipelni nem fogom tudni veszek majd erre a célra egy edző-családi gravelt. Ez a Merida is tetszik, és ez fekete is :)   

 

en is el akarom adni a cxet, hogy vegyek a monti melle vmi endurance bringat... de az a piszok alu szinu canyon nagyon megtetszett :D



#589
Rabbit

Rabbit

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,050 posts
  • LocationKelenföld

Huhúú, milyen villa az, marzocchi? Gumiharang nem volt rajta?


Edited by Rabbit, 2019. February 01. - 11:16.


#590
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts

IMG-4713.jpg

 

1992 Cannondale SE1000, Suntour XC Pro


  • Kisherceg, Rabbit and zeezoltano like this

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#591
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,278 posts

Tetszik nagyon, pedig tök fehér :)

 

 

Huu de hiányzik egy ilyen bringa nekem. Komolyan mondom aki egyszer kipróbál lehetetlennek tűnő helyeken egy CX vagy gravel bringát annak utána hiányozni fog. Nálam olyan se veled se nélküled a viszony. Arra gondoltam, hogy mivel a gyereket a karbon bringával se húzni se cipelni nem fogom tudni veszek majd erre a célra egy edző-családi gravelt. Ez a Merida is tetszik, és ez fekete is :)   

ha beéred alap cuccokkal ez fekete is meg nem is drága :)

https://biciklikk.hu...ar_6344-adatlap


"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#592
ZolkoW

ZolkoW

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,703 posts

Tetszik nagyon, pedig tök fehér :)

téli kamuflázs :)



#593
karakoram

karakoram

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,585 posts

Fórumtagsági kötelezettségemnek eleget téve... még igen friss, 10 km-en vagyok vele túl.

 

 

 

Tetszik nagyon, pedig tök fehér :)

 

 

 

Huu de hiányzik egy ilyen bringa nekem. Komolyan mondom aki egyszer kipróbál lehetetlennek tűnő helyeken egy CX vagy gravel bringát annak utána hiányozni fog. Nálam olyan se veled se nélküled a viszony. Arra gondoltam, hogy mivel a gyereket a karbon bringával se húzni se cipelni nem fogom tudni veszek majd erre a célra egy edző-családi gravelt. Ez a Merida is tetszik, és ez fekete is :)   


  • Rabbit likes this

#594
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 8,387 posts

villanybicajhoz...


Edited by Kisherceg, 2019. January 31. - 15:11.

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#595
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7,205 posts
  • LocationBécs

eltévedtél? :D :P

 

mi talaltuk fel a cyclocrosst :D

https://youtu.be/fewASaR4ReY?t=493


  • karakoram, Kisherceg, Rabbit and 1 other like this

#596
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1,170 posts

Egy jó nyomatékszenzoros cuccal felfelé is...

 

 

Ausztriában tavaly voltam olyan emelkedőn, hogy pedeleccel se bírtam kitekerni :-). Igaz először voltam azon az úton, terep, köves, ismeretlen, másodjára már lehet ment volna.


Canyon Spectral 29 AL 5
 
rasti rusti


#597
Sandman

Sandman

    vendég

  • fórumtag
  • 440 posts

ja. monduk úgy kissé szürreális élmény volt pap rétnek hegyiben, előzni az országútis kollégákat egy ilyennel :

https://bad-bike.hu/termek/tosa-s/

 

mondjuk szvsz koca szinttől eggyel feljebb sima pedelec átlag bringásnak kb használhatatlan, max hegynek föl. (3 pedálfordulat alatt leforgat9od 25-ig, jön a "motorfék", onnan cipeled a 20 kilót.)

Na pont ezért vettem végül s-pedelecet. 25-öt tudok menni magamtól is.



#598
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,278 posts

Egy jó nyomatékszenzoros cuccal felfelé is...

ja. monduk úgy kissé szürreális élmény volt pap rétnek hegyiben, előzni az országútis kollégákat egy ilyennel :

https://bad-bike.hu/termek/tosa-s/

 

mondjuk szvsz koca szinttől eggyel feljebb sima pedelec átlag bringásnak kb használhatatlan, max hegynek föl. (3 pedálfordulat alatt leforgat9od 25-ig, jön a "motorfék", onnan cipeled a 20 kilót.)


"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#599
Sandman

Sandman

    vendég

  • fórumtag
  • 440 posts

Én imádom.

Egy bő 20 kg-os, 2.8-as külsőkkel rendelékező fullyval lefelé menni nagy élvezet.

Egy jó nyomatékszenzoros cuccal felfelé is...



#600
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1,170 posts

Van ebike részleg a fórumon egyébként, vagy zsigerből utáljuk a segédhajtást?

 

Én imádom.

Egy bő 20 kg-os, 2.8-as külsőkkel rendelékező fullyval lefelé menni nagy élvezet.


Canyon Spectral 29 AL 5
 
rasti rusti