Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Beac maxi 110 - 2005 szept 3-4

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
312 hozzászólás a témában

#241
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
A döbbent tekinteteink, hogy ugye "Hát ti itt...?".
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#242
Dawn

Dawn

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 285 hozzászólás
PR: Azt a remek képet én fotóztam.....;)

Remélem, jövõre azért Te is csatlakozol majd hozzánk;):)

:love:




#243
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Ez a kép kimondottan jó lett :D
http://pix.bikemag.h...9_6965.JPG.html

Azért gratula mégha nem is teljesítettétek, én az unokaöcsém, meg a keresztlányom után rohangáltam a hétvégén, lehet, hogy felért a TTvel.

Aki másokat ismer, okos, aki magát ismeri, bölcs

Aki másokat legyõz, erõs, aki magát legyõzi, hõs

Lao-Ce


#244
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Képek: http://pix.bikemag.h...k_pek/BEAC2005/

Videót hogyan lehet feltölteni? Van egy triálos rész Nagy-Hideghegy fele, ahol tandemmel lejöttem, és feltölteném.

#245
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég

Jaj, Hozé, van egy szuper fotónk rólatok;)


Hamarosan tolom fel a képeket kicsiben, 3 megapixeleset meg kérésre küldök majd filenév alapján.

Volt két túratáskás bringás arc, akik nagyon jól nyomták egészen Csóványostól, és éjjel valami egész normális fejlámpával mentek fel Dobikövire. Azt lenne jó tudni, hogy az mi volt. Mászáshoz egy olyan az bõven elég.

Vagy a Moab leddel. Feltöltött kép

http://www.niterider...ts.php?sku=6396

Ha jól megnézzük, a mostani rendszer (Storm) háton "cipelve" rohadtul könnyû, és négy óra fényár. Az új rendszerbõl a Flight 4 órát bír lítiummal, a Moab 8-at, és ez már egész éjjel világít. Leddel, és csökkentett fényerõvel meg még tovább.
Lens, nem adod el ezt a lámpádat? Vevõ lennék rá.... Feltöltött kép

#246
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás

OFF És nem neked van megtuningolt Cateye-od extra ledekkel? Én gondolkodnék valami hasonló tuningon. Csak mit-hogyan-kivel...


De igen. Ezt egyik haverom csinálta nekem, õ szokott tuningolni cuccokat.
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#247
Dawn

Dawn

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 285 hozzászólás

Jövõre csinálunk elötte 2-3 résztúrát, hogy a pályát jobban megismerjük.


Ezt mi is terveztük Charonnal.....

Jaj, Hozé, van egy szuper fotónk rólatok;)

:love:




#248
Dawn

Dawn

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 285 hozzászólás

Fizikailag nem fáradtunk el nagyon, Te sem Dawn :) (bármit is mondasz :D ), akkor nem így tekerünk volna haza, hanem 10-el vánszorogva.


És az ilonatelepi emelkedõn is felmentünk még... .Te meg ezt a szép részt kihagytad....

:love:




#249
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
OFF És nem neked van megtuningolt Cateye-od extra ledekkel? Én gondolkodnék valami hasonló tuningon. Csak mit-hogyan-kivel...
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#250
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Szerintem jövõre is fog ütközni, mivel eddig mindig ütközött! :(

Egyébként lehet kapni itthon nagyerejû tájfutó lámpákat is, bár azok hatalmasok, és megbuherált, összetákolt lámpákat, amik szintén egész jó fényerõvel rendelkeznek, de ott sajna nagyon nehéz az akksi.
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#251
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Nagyon drágák...bár látván, hogy 3db 5000 Forintos Cateye-hoz képest mit ud, kimondható, hogy árarányos a fényereje...(csak mikor lesz nekem 100ezrem egy lámpára...)

Ez a Mátramarci dolog meg bosszantó, remélem jövõre nem ütközik majd.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#252
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Gratula nektek! Jövõre most már én is jövök, mivel ez a 4.év, hogy akarok rajta indulni, de mindig a Mátra marcit választom.

Az a lámpa meg....ááááááá....én is akarok ilyet. (én 3 db lámpával nyomtam, de amikor a hátam mögött bekapcsolták Charonék, hirtelen nem láttam a sajátom fényét, s amikor elfordultak, hirtelen nem láttam semmit...)

És azt képzeld el, hogy most jött forgalomba az Usában eme lámpa nagytesója, a Moab, aminek nagyobb a fényereje, az aksi litiumos és dupla ennyi ideig bírja max fényerõn! Nyamiiii! :love1: (egy kis akadály van csak: ez az egész 600dolcsiba kerül, ami 150 több, mint amennyi ez a lámpa volt)
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#253
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás
...csak a hülyébbek mennek fel. :(

Petivel beszéltem, a lába be van dagadva. De hazaért.

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#254
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Bringával poén, csak nem egyszerû, mert ezek többnyire gyalogtúra útvonalak, elég sok a válloncipelõs rész. Legalábbis ha a pontos kijelölést követed, nem hiszem, hogy bárki felmegy/lejön azon. Ezek pici (50 m) szakaszok, s lehet, hogy utána a 30%-os már mászható, de ezek a ritmusváltások fárasztóak. Ilyen pl a Hegyes tetõ, vagy a Nagy Hideg hegy elõtti emelkedõ. Vagy a "Titkos-hegy", ahol a becsületpecsétet adták, s állítólag a bringások 90%-a kihagyja (az egész hegyet :( ).
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#255
McPherson

McPherson

    vendég

  • fórumtag
  • 135 hozzászólás
Mi a lajosforrás utáni résztávot tettük meg 2 barátommal gyalog, az éjjel. A vicc egyébként, hogy mire Lajosforrásra értünk, az is egy külön túra volt, mert Szentendrén a 11-esen tett ki minket a busz... így volt max 40km, de szétette a lábunkat mert elég durva köves volt végig a talaj...plusz a lúdtalpam... amúgy ti mennyire (mennyivel?) tudjátok felnyomni bringával ezeket a húzósabb részeket? Elgondolni is rossz...
Amúgy a szervezésrõl nem lehet elmondani semmi rosszat (bár itt nem is volt semmi extra szerveznivaló...), nekem tetszett! Lehet legközelebb bringával megyek, az is poén lehet.
...And Justice For All

#256
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás
Az volt az elsõ TT-nk. Mindent összevetve, jó volt.
A tapasztalatokból tanulni kell.
Az luxus, hogy Dobogókõnél, a 13. órában a tekert idõ alig volt több mint 7 óra.
(A srác, aki elõrefutott, hogy lefényképezze e tandemet -még a darazsak elött- Hegyestetõnél utolért minket gyalog.)
Jövõre csinálunk elötte 2-3 résztúrát, hogy a pályát jobban megismerjük. Nem kell mindenhol a jelzést követni, az a gyalogosoknak van.
Valószínû, hogy ez "szóló" mûfaj. Nem véletlen, hogy a gyalogosok is max. ketten mentek együtt.

Erõvel bírtuk volna, nem voltunk eléhezve, az ivással sem volt bajunk. Egyszerûen nem kívántam a Lajosforrás utáni -számomra ismeretlen részt- éjjel végigjárni. A vége így is 143 km lett mire Fótra értünk.

A szervezõknek meg gratula és köszönet. A dolog "mûködik". Nem kell semmi több egy ilyen rendezvényhez.

Biker!
Köszi a tanácsot, jó volt. Viszonylag simán megtaláltuk a kéket az aszfaltpúp után. Lajosforrás környékét meg jó lenne, ha egyszer felderítenénk együtt.

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#257
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Na egen, megvolt a tanulság is, hogy miért is volt jobb, ha feladjuk - szóval a tempóval nem is lett volna baj, csak, fõleg az elején, túl sokat "palacsintáztunk", egy ilyen nehézségû és hosszú távon nem szabad cicózni, a Börzsönyt jóval hamarabb le kell nyomni (kb 1 óra tekerésre 1 óra lötyögés jutott), mert ha csak fél 10-re esünk Dobogókõre, onnan még húzós lesz...sebaj, majd jövõre, én tökre élveztem, s jó is, hogy nem erõltettünk egy hajnal 3-as beérkezést, mert így ma is maradt erõm tekerni. Fizikailag nem fáradtunk el nagyon, Te sem Dawn :) (bármit is mondasz :D ), akkor nem így tekerünk volna haza, hanem 10-el vánszorogva. Az a lámpa meg....ááááááá....én is akarok ilyet. (én 3 db lámpával nyomtam, de amikor a hátam mögött bekapcsolták Charonék, hirtelen nem láttam a sajátom fényét, s amikor elfordultak, hirtelen nem láttam semmit...)

Jah, még 1 dolog, ha összeszámoljuk mit adtak, akkor nagyon is ócsó volt az 1500 Ft.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#258
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Hali evribodri!

Megjöttünk a BEAC maxiról a tandemmel. Dobogókõnél késõ éjjel 3000 méter szinttel és 90 km tereppel a lábunkban abbahagytuk mindannyian, majd hazagurultunk Lensver szuperlámpásának fénye mellett P.szent, Pomáz fele végig 60 felett. Az autósok tompítottra váltotak, amikor meglátták, hogy jövünk. ;-)
Egyébként marha nagy élmény volt, ahol szimpla bringávbal tekerhetõ volt, ott nekünk is a tandemmel. Kisinóci vágás jííííííííííííííííháááááááááááááááá.

Hétfõn bõvebb beszámoló +kpek.

#259
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Vagy vigaszdíj. ;-)

#260
Dawn

Dawn

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 285 hozzászólás
Jaj, azt elfelejtettük mondani, hogy különdíj is van. Pizza vagy süti;)

:love: