Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Beac maxi 110 - 2005 szept 3-4

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
312 hozzászólás a témában

#301
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás

száraz idõben, jó táplálkozással és ivással, nem pihenve és fõleg a pálya ismeretével lehet csak megcsinálni világosban


A "pálya ismerete" miatt gondoltam "beizzítani" Tingrincs barátunkat. Szerintem Tõle a Visegrádtól ... szakaszt megkapjuk.


Kulcskérdés: Mikor eshet utoljára az esõ, hogy még tekerhetõ legyen Nógrád fele, Csóványos, és a Kisinóci vágás?


A Csóványosig tartó részt nem ismerem. Onnan lefelé nem sokkal esõ után is járható. A Kisinóci vágás meg köves, és lefelé van, oda csak fék kell.
Visegrádtól meg járható volt (Visegrád kivételével) a DM-en, úgy, hogy elötte kb. két nappal egész nap esett.
Visegrád környéke meg megy aszfalton. (Igaz, hogy plusz 150-200m szint...)

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#302
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Kulcskérdés: Mikor eshet utoljára az esõ, hogy még tekerhetõ legyen Nógrád fele, Csóványos, és a Kisinóci vágás?

#303
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég

Ki is csinálta meg világosban? (Bogár Gabi?) Én azért tervezem...ha száraz az idõ, nehommá' 9 és 19 között (10 óra) ne lehessen lenyomni. Abba még a komp és egy ebéd is belefér...


száraz idõben, jó táplálkozással és ivással, nem pihenve és fõleg a pálya ismeretével lehet csak megcsinálni világosban

#304
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás
Esetleg ebéd a kompon.
Én azért veszek elemet a lámpámba. Legfeljebb jössz utánam.

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#305
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Ki is csinálta meg világosban? (Bogár Gabi?) Én azért tervezem...ha száraz az idõ, nehommá' 9 és 19 között (10 óra) ne lehessen lenyomni. Abba még a komp és egy ebéd is belefér...
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#306
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
gyáááááááá.
gondolkodom.

#307
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás
Valóban tervezzük erõsen...

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#308
zaqrack

zaqrack

    vendég

  • fórumtag
  • 226 hozzászólás
Happybike különítmény is megy, úgy 4-5 fõs.

Mi párommal nem tandemezünk, idén a teljesítés a cél, idén már sikerülnie kell. Eddig mindig csak a 70-es jött össze, egyszer azért mert mire odaértünk már 100-at mentünk és nem volt lámpánk :), egyszer barátom eléhezett és nem hagytam ott, tavaly meg még Visegrádnál eltörtem a kezem, úgy meg nehéz menni.

Szóval nagy mumus. De idén meglesz :)

#309
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
volt hozzá szerencsém, magyarkút pont nem egy elázós hely, de azért jobb észnél lenni, eléggé ki vannak járva arra az ösvények, meg kitudja mekkora most a patak

#310
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
TT, ahol maximum a futók gázolnak át rajtad az emelkedõn.
A teljesítés a lényeg, ez nem maraton. A szintidõt sem kell nagyon komolyan venni azért.

Egy fontos dolog van: lámpa éjjelre!!! Legalább négy órát kell világítani, de jobb, ha többet is tud, és minél nagyobb fénnyel.

A kiírás részletei:

Magyarkút - Nógrád - Csóványos - Nagy-Hideg-hegy - Kisinóci th. - Törökmezõ - Hegyes-tetõ - Nagymaros - Visegrád - Nagyvillám - Pilisszentlászló - Dobogókõ - Lajosforrás - Csikóváraljai th. - Kevély-ny. - Virágos-ny. - Bp. Hûvösvölgy

Rajt: Magyarkút, Irma-forrás
Cél: Bp.,Hûvösvölgy, Gyermekvasutas Otthon

Kerékpáros adatok Indítás: 9.15 óra Nevezési díj: 1500 Ft/fõ Táv (térképen): 109.8 km (valójában 136 is lehet egy kis eltévedéssel) Szint (térképen): 4200 m Szintidõ: 15 óra MTSZ pontszám: MTSZ 194 pont

Oklevél Kitûzõ Évente változó díjazás Ital Szendvics Meleg étel Gyümölcs Meglepetés Csomagszállítás a célba Csomagszállítás Nagymarosra Sátrazás a rajtnál Fedett szállás a célnál (hálózsák, pokróc nem árt) Ivóvíz a rajtnál Ivóvíz a célnál Mosdási lehetõség a célnál

Csomagszállítás Nagymarosra is. MAXI meglepetés!Térkép: a Börzsöny, a Pilis és a Visegrádi-hegység, a Budai-hegység turistatérképei.

Résztávokat is lehet menni (feladható), na meg olcsóbb is

Téry 80

Rajt: Magyarkút, Irma-forrás
Cél: Dobogókõ, Eötvös th.

Eötvös 70

Rajt: Magyarkút, Irma-forrás
Cél: Pilisszentlászló, Kis Rigó Vendéglõ

Börzsöny 50

Rajt: Magyarkút, Irma-forrás
Cél: Nagymaros, Duna-rév

Az egésszel egy gáz van - aki ismeri a Börzsönyt tudja, hogy mekkora sár lehet egy ilyen esõzés után. Ha 3 nappal elõtte esik, akkor szinte teljesíthetetlen bringával.

#311
Pitechus

Pitechus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 660 hozzászólás
Nekem nem jön be az oldal. Bár nagyon nem erõltettem, sajnos ebbõlis kimaradok.
Ez amúgy nem haláragázollakszéttépleklealázlak verseny, hanem túra?
Ha valami elromlik, félvállról kell venni!

#312
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Köszke, ha nem szakad az esõ, megyek. Hozok még egy srácot, ráadásul Hozéék is agyalnak rajta, szóval talán leszünk páran.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#313
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Kiírás: http://ttt.tr.hu/nap...tura.php?id=524

Szinttérkép: http://www.kivisite....zintmetszet.jpg

Korábbi élmények: http://forum.bikemag...ad.php?p=103607

Jelentkezõk:
Dawn + Charon _ tandem
? Dante