Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Elütöttek! Mi a teendõ ilyenkor?

- - - - -

  • Please log in to reply
152 replies to this topic

#81
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,179 posts
Szevasztok!
Inkább a fémépítõsdit választotta:D. Kaptam 8 csavart meg egy lemezt. Most fél évet nyugi van, aztán a recycling szellemében visszaadom a játékaikat;).

#82
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

Egy darabig most nem leszek. Holnap LEGO-sat játszik velem a doki (szétszed-összerak). Jó muri lesz.:(

Hmm, a lego egy kreatív játék, szerintem elégedj meg azzal, hogy "buta módon" összerak.. :) Szorítunk, hogy szép egyben gyere vissza!

#83
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Egy darabig most nem leszek. Holnap LEGO-sat játszik velem a doki (szétszed-összerak). Jó muri lesz.:(


Mégiscsak kés lett a dologból? :( Kitartás, utána jobb lesz, mint volt!

#84
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17,297 posts
ajajj :(

kitartás..
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#85
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,179 posts
Egy darabig most nem leszek. Holnap LEGO-sat játszik velem a doki (szétszed-összerak). Jó muri lesz.:(

#86
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Oké a körzetire én is gondoltam. Most jövök onnan, holnapra kérek idõpontot mert vagy ötvenen voltak.


Tudja mi történt veled? Ha igen, hívd fel, meséld el, mi a problémád, egy beutalót megír pillanatok alatt, talán még ma, aztán holnap mehetsz a sebészetre. Gondolom megszadiz majd a doki, meg újra röntgeneznek, jobb hamarabb túl lenni rajta.

#87
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,179 posts
Oké a körzetire én is gondoltam. Most jövök onnan, holnapra kérek idõpontot mert vagy ötvenen voltak.

#88
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Na ez tényleg on:
Nincs valakinek sebész ismerõse? Szeretnék kérdezni tõle kulcscsonttörés ügyben. Gyanús nekem, hogy ez nem jó így. Lement a duzzanat és a két csont egymás mellett van. Az én dokim azt mondja jó ez így.


Nekem csak régen voltak ismerõseim, anyósom az OBI-ban dolgozott, de már régen nyugdíjas. Szerintem nyugodtan menj be másik orvoshoz, és kérdezd meg, vagy ha jó a körzeti orvosod, akkor hozzá, nekem segített már ilyenben, mikor azt mondta az egyik nõgyógyász, hogy meddõ vagyok. Hihi. :) Biztos a tiednek is van sebész ismerõse, akihez ír egy beutalót.

#89
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,179 posts
I
I
II
II
II
Valahogy így:)

#90
husevotelefonfulke

husevotelefonfulke

    visszatérő

  • fórumtag
  • 2,338 posts
Miért, nem egymás mellett kell lenniük?:)

#91
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,179 posts
Na ez tényleg on:
Nincs valakinek sebész ismerõse? Szeretnék kérdezni tõle kulcscsonttörés ügyben. Gyanús nekem, hogy ez nem jó így. Lement a duzzanat és a két csont egymás mellett van. Az én dokim azt mondja jó ez így.

#92
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

oda is csak beszédhibás, írni nem tudó diszgráfiás, diszlexiás embereket vesznek fel, mint a tv-be...
jaj, de offok vagyunk

Elütjük õket, és írhatnak róla egy cikket. On. :)

#93
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
oda is csak beszédhibás, írni nem tudó diszgráfiás, diszlexiás embereket vesznek fel, mint a tv-be...
jaj, de offok vagyunk

#94
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

na de várj
értékesítésben résztvevõ, ergó eladók
nyilván nem diplomával mentek oda, és nyilván nem 1x évesek
nem azt mondom hogy nekik szabad, hanem azt hogy anyagi és egyéb okokból leragadtak ott... és így ... na mind1, nem védeni akarom õket, nem is jó ez, de az hogy 2 év távlatából, sõt folyamtosan iskolába járva valaki ne tudjon írni, az már durva.
nagyon..

na de ON


Ezt a szót biztos régen használta, és amit nem használsz azt elfelejted. :)
Újságírónak többnyire csak diplomával lehet menni, aztán látok olyan szövegeket a hírportálokon, hogy jajj.

#95
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
na de várj
értékesítésben résztvevõ, ergó eladók
nyilván nem diplomával mentek oda, és nyilván nem 1x évesek
nem azt mondom hogy nekik szabad, hanem azt hogy anyagi és egyéb okokból leragadtak ott... és így ... na mind1, nem védeni akarom õket, nem is jó ez, de az hogy 2 év távlatából, sõt folyamtosan iskolába járva valaki ne tudjon írni, az már durva.
nagyon..

na de ON

#96
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,259 posts

mi lenne ha mindenki így írna? sztem egykét ember idegrohamot kapna.. de télle gnem értem.
sulijában, vagy benne van a hiba?
kb ált. isk 4ik olysztályára az ember ismeri a magyar szavakat... és a ragozást... csak sósmogyinak nem megy ez.
no mind1.

jobbulást Voti:-)

figyelj mikor én számlát kérek valamirõl, diktálom a cégnevet, ami úgy kezdõdik, hogy Villám, s 10 eladóból 3 visszakérdez azt 2 l-lel kell e írni, másik 4 simán leírja 1 gyel akkor kezdhetünk gondolkodni hogy az okt. rendszer vagy az ember e a hibás....és ezek nem 15 évesek...
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#97
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
igen, azért pl billentyûzeten nincsenek egymás mellett és ha tudja mit akar írni, akkor sikerül neki.
de egy j és egy ly nem keverhetõ
az már durva:-)

#98
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

mi lenne ha mindenki így írna? sztem egykét ember idegrohamot kapna.. de télle gnem értem.
sulijában, vagy benne van a hiba?
kb ált. isk 4ik olysztályára az ember ismeri a magyar szavakat... és a ragozást... csak sósmogyinak nem megy ez.
no mind1.

jobbulást Voti:-)


A fiam most megy ötödikbe, és elfelejti kirakni az ékezeteket. Nem õ egyedül az osztályban, úgyhogy lehet valami hiba a módszerben, ahogy oktatják õket. Mondjuk ez gépelésnél ritkán jön elõ, kivéve nem magyar billentyûzeten. :)

#99
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
mi lenne ha mindenki így írna? sztem egykét ember idegrohamot kapna.. de télle gnem értem.
sulijában, vagy benne van a hiba?
kb ált. isk 4ik olysztályára az ember ismeri a magyar szavakat... és a ragozást... csak sósmogyinak nem megy ez.
no mind1.

jobbulást Voti:-)

#100
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,259 posts

Én sem, de gondoltam van aki így taníttya. :)

nem jó gyerekek az taniccsa....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való