Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Elütöttek! Mi a teendõ ilyenkor?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
152 hozzászólás a témában

#41
syd

syd

    vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás
kössz a biztatást!!

#42
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

van egy félsz bennem????!!!!!
remélem,hogy ez megszünik??


enyhülni fog, de teljesen nem fogod tudni kiölni magadból a félelmet.
legalábbis nekem nem sikerült. /ne úgy képzeld el, hogy remegek ahányszor bringára ülök, hanem hogy inkább várok egy keresztezõdésben, ha kicsit is szûknek érzem. (holott ötször is átmeehtnék.)
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#43
syd

syd

    vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás
tanulság a dologból-ne üssenek el!!!
sok-sok telefon-szervízbe rohangálás!/kiborultak tõlem a sokszori szakvélemény kéréséért/-biztosítóval a visszafogott beszélgetések /részemrõl/ stb.
azóta újabb bringával tekerek,de én vigyázok arra,hogy ne történjen újabb baleset velem-van egy félsz bennem????!!!!!
remélem,hogy ez megszünik??
egy dolog viszont fontos nekem nem lett semmi bajom és a sisakot azóta mindig felveszem hiszen ez mentette meg az életemet!!!!!!!!!!!!!!

#44
syd

syd

    vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás
ez a befejezése a balesetemnek mivel a biztosító 8hét után fizetett!!!!
a baleset után 1nappal bejelentettem és a kárfelmérés is megtörtént
pár nap mulva a szakvéleményt is mellékeltem
5hétig szünet közel 1hétig a megadott ügyintézõ számán senki sincs aki felemelje a kagylót!!!!!-végül elértem õt és egy ujabb szakvéleményt kértek
többszöri érdeklõdésemre végül póstán kaptam meg az összeget /ezt csak akkor vedd át,ha az összeg megfelelõ!!!!!/ 1 nappal késõbb a papírokat
külön kérésre kaptam csak a részletes számításokról szóló "szakértõi" bizonylatokat-számításokat
kifizették a katalógusárából/66,6% alacsony/ levont roncsértéket/33,3% magas/-ezeket az árakat a T.biztosító állapította meg-annak ellenére,hogy mellékeltem a bicó árát és a külön vásárolt teló vételi számlaját-a teló árát figyelembe sem vették a számításoknál,de mivel minden dologi kárt kifizették amit számlával bizonyítottam /ügyesen!!/ nem foglalkoztam a dologgal mivel összességében majdnem megkaptam a keró árát /de hogyan!/

#45
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Köszi mindenkinek az infókat.. Lehet, hogy marad az északi oldal, az a víz szempontjából is jobb.. :)

#46
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.179 hozzászólás
Az északi parti út egészen jól használható, bár a keleti vége nagyon gagyi és Zánkánál az útirányt jelzõ táblák elvisznek a partról majdnem Tapolcáig (igaz ez nagyon szép táj, dimbes-dombos, nekem nagyon tetszett). A déli part viszont tényleg unalmas és nagyon rossz minõségû az aszfalt. Ott az volt a tapasztalatom, hogy ha letérsz a jelzett útvonalról és egy másik azzal párhuzamosan vezetõ úton mész, sokkal jobb minõségû utakat találhatsz. Mintha direkt a legrosszabbat választották volna bringaútnak. Az útbaigazító táblák meg körben sok helyen hiányoznak, ezért sokszor fogod keresgélni a bringautat.
Én elõször http://forum.bikemag...read.php?t=1805 velük kerültem meg a tavat és nagyon klassz volt. Pontosan tudták, hogy melyik részét kell elkerülni a bringaútnak. Biztos lesz jövõre is ajánlom figyelmedbe.

#47
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

Hmm, pedig pont terveztem egy körbekerülést. Akkor ezek szerint a "balatoni-kerékpárkörút" egy jó "marketingfogás"? Mert az északi oldalon több helyen ez van kiírva..

én a déli partot eleve kihagynám..kib.....tt unalamas....sztem, egy kenese - zala torkolat az északi parton haladva még pont élvezhetõ túra...
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#48
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Miért lenne a Balaton körüli hosszabb 50 km-nél? Szerintem annyi sincs még ha összeadod a szakaszokat akkor sem. Ja és persze ha a kék kör alakú "kerékpárút kezdete" és "kerékpárút vége" kresz táblák közötti szakaszt számítjuk bele. A déli parton én egy métert sem találtam.

Hmm, pedig pont terveztem egy körbekerülést. Akkor ezek szerint a "balatoni-kerékpárkörút" egy jó "marketingfogás"? Mert az északi oldalon több helyen ez van kiírva..

#49
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.179 hozzászólás
Miért lenne a Balaton körüli hosszabb 50 km-nél? Szerintem annyi sincs még ha összeadod a szakaszokat akkor sem. Ja és persze ha a kék kör alakú "kerékpárút kezdete" és "kerékpárút vége" kresz táblák közötti szakaszt számítjuk bele. A déli parton én egy métert sem találtam.

#50
elasottegertetem

elasottegertetem

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 956 hozzászólás

:no:HÁNYINGER a MAGYAR bringaúthálózat!

Milyen Magyar bringaúthálózat???? Van itt ilyen is? :) :( jah hogy azok a kátyukkal, ágakkal és más nyalánkságokkal teli valamiknek a hálózata. van egyáltalán olyan kerékpárút az országban a balatonin kívûl ami hosszabb 50km-nél?
Lassan járj, ugyanoda érsz :)

#51
sigi

sigi

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás
Mi az a bringaúthálózat?

:no:HÁNYINGER a MAGYAR bringaúthálózat!


"Amint elindul a verseny, már nincs gond. Azt csináljuk, amihez értünk, tekerünk. Nem esik ugyan jól az izmoknak, de fejben azért könnyebb, mint a rajt elõtt." (Julien Absalon, a hegyikerékpáros)

#52
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.179 hozzászólás

HÁNYINGER a BUDAPESTI bringaúthálózat!

:no:HÁNYINGER a MAGYAR bringaúthálózat!

#53
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
Hát ez a világon elég sok helyen még így van

#54
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Rengeteg ember, akik ölik egymást az akciós árukért.


A sebesség mindent megold.

 


#55
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
Akármivel lehet bicajost elütni, akárhol.

Érdekes párhuzam... Miért, szombaton mi van a hipermarketekben?

#56
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Magyarország is balkán, több honlapon is ott található meg.

Bemész szombaton egy hipermarketbe és meglátod, hogy mi is a balkánon ékünk.


A sebesség mindent megold.

 


#57
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
hát, amikor pár ezer forintért akár embert ölnek..
lehet nem annyira balkán, deha ott fityeg a zsebedben soksoksoksoksok millió lehet teis paráznál.. és nem csak pesten.

és hogy on legyek: luxus autóval is ütnek el kerékpárost
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#58
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
Ne viccelj.. azé' nem annyira Balkán ez a vidék...

#59
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
Ha annyira sok pénzt ajálnának, akkormeg testõrséget kéne tartanom és még úgyis betalálhatnak a fejembe egy tölténnyel.
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#60
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
Azért egy bizonyos összeg fölött már lehet, hogy elgondolkodnál rajta... ;)