Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Térdfájás és egyéb ízületi bajok

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
492 hozzászólás a témában

#81
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
ez ortoped problema, tehat beutalo nem tom kell-e, de ortopediara kell menni vele ugy gondolom....es nem is kellene halogatni...

nem vicc az ilyesmi...de nem biztos h a labak kulonbozo hosszusaga miatt....az feltunt volna h annyival hosszabb...

de nem tom...menni kell vele szakemberhez

#82
bloke

bloke

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.821 hozzászólás
Nekem olyan problémám van, hogy féloldalasan ülök a kerékpáron. Elõszõr az tûnt fel, hogy a bal kezemmel a fékkart fogom, a jobbal viszont kicsit visszább (országúti kerékpárrol van szó), és olyan mintha folyamatosan balra dõlne a bringa. Aztán késõbb elkezdett fájni a jobb lábam, több helyen is, a legutóbbi probléma, a combhajlító izom húzódása. Kicsit utána olvastam és úgy tûnik, hogy a csípõmet elfordítom, ami egy lehetséges tünete a nem egyforma hosszúságú lábaknak. Ha valakinek van/volt hasonló gondja megírhatná mit tett vele. Még az érdekelne, hogy milyen orvoshoz forduljak, aki meg tudja állapítani, hogy mi is valójában a gond. Egy angol nyelvû oldalon olvastam, hogy érdemes olyan orvoshoz fordulni, aki maga is kerékpározik, vagy kerékpárosokkal (is) foglalkozik. Tudtok ilyet?

#83
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
volt mar sokfelekeppen azota a fekker, kormanyon kintebb bentebb csusztatva, fel-le billentve....azt viszont nagyon nem szeretem ha bent fog....az az igazsag
de vilag eletemben igy szerettem....de azert majd kiprobalom csak kapjam vissza a bringam

#84
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Nem biztos, hogy mindenki érti. Közelebb alatt azt értettem, hogy beljebb fogjon a fékkar, persze azért annyira közel ne legyen, hogy az ujjaidra rá tudd húzni.


A sebesség mindent megold.

 


#85
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
cj: ha valamihez nincs ertelmes mondanivalod minek pofazol? ma boccs

#86
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Nem neked való ez a biciklizés téma.

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#87
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
kesztyuvel es anelkul is ugyanolyan szar....

#88
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Kesztyû nem lehet probléma? Haverom keze kesztyûben rendszeresen zsibbad tekerésnél (és nem, nem érszorító), anélkül viszont semmi baja. Nem igazán értem miért, de ez van :)
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#89
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
nem hinnem h a villa a hibas....
eddig manitou six volt...

de most a rebával is fájt egyszer....pedig vagy 3-400 mérter volt a lejtõ...a fék meg saint, szal azt se kell nagyon tepni....szoval hat nem tudom...majd meg jaccok fekkarhelyzettel oszt max doki

#90
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.854 hozzászólás

beirom ide is gondomat

az miert van h razos terepen eleg rivid ido utan fajnak a fekezo ujjaim de nagyon durvan?...alig birom a kormanyt fogni

rossz lenne a fékkarhelyzet? eddig nem fajt de nem is tertem el a nagyjaboli szogtol...


nem most kezdett fajni, de nem nagyon mulik



Nem csináltál valamit bringázáson kívül, ami igénybe vette az ujjaid? Nekem merevvillázva terepen kb. csak a "fékezõ" ujjaim nem fájnak, a többi igen. Gyúrni kell kézre, vagy vegyél jobban mozgó telót, vagy csak cserélj benne olajat. :)
Az ízület fáj, vagy végig az inak? Nekem eddig gitározástól, falmászástól és kerékfûzéstõl (nem röhög :D ) lett ínhüvelygyulladásom, de az lassan gyógyul. Karácsony elõtt fûztem a kerekeimet, és a jobb mutatóujjam még mindig nem 100%-os.

#91
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Állítsd közelebb a fékkart, segíthet.


A sebesség mindent megold.

 


#92
Zoomstag

Zoomstag

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.046 hozzászólás
akkor szerintem marad a doki. õ biztosan megmondja, hogy mi baj van. megmozgatja, megnézi, esetleg röntgen.
nekem is volt ilyen, akkor kesztyû, markolat bajok voltak...

Izomtéridõninja-geológus!


#93
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
nem hinnem h befolyasolja....
nem nagyon valtok markolatot...sokszor uyganazt veszem...

kesztyu miatt meg nem hiszem

#94
Zoomstag

Zoomstag

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.046 hozzászólás
és mi az amitõl eltértél? ha egyáltalán változtattál valamit.

markolat/ kesztyû is benne lehet a dologban.
vagy a hideg.
szerintem.

meg szerintem ballagj be egy kórházba. ott bizos segítenek, ha más nem felírnak valami kenõcsöt, vagy fizikoterápiás kezelést.
mindegy, ott tuti segítenek.:)

Izomtéridõninja-geológus!


#95
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
beirom ide is gondomat

az miert van h razos terepen eleg rivid ido utan fajnak a fekezo ujjaim de nagyon durvan?...alig birom a kormanyt fogni

rossz lenne a fékkarhelyzet? eddig nem fajt de nem is tertem el a nagyjaboli szogtol...


nem most kezdett fajni, de nem nagyon mulik

#96
Bubuka

Bubuka

    vendég

  • fórumtag
  • 170 hozzászólás

Babuka voltál már dokinál? Ha nem én januárba eljönnék veled, oda amit Oxigén Max javasolt, vagy esetleg megkérdezem Zsizsit, úgy rémlik õ is említett dokit akihez a "fél fórum jár". :cegly:


A doki volt nálam.:DFelugrott hozzánk kikapta a varratokat és elmondta,hogy szedjek fájdalom csillapítót és tornázzak,mint állat. Napról napra jobban érzem magam jobban tudom terhelni és kb. 75 foknál járok.:bananadan
Abban maradtam magammal és vele,hogy várok január végéig,meglátjuk,hogy mennyit javulok és annak tükrében beszélünk a tutiászról a "nagy felszabadító" mûtétrõl.:scared:
Ami elég brutál,de azután tuti,hogy mûködni fog a térdem!:cool2:

#97
Oxigén_Max

Oxigén_Max

    vendég

  • fórumtag
  • 112 hozzászólás

Babuka voltál már dokinál? Ha nem én januárba eljönnék veled, oda amit Oxigén Max javasolt, vagy esetleg megkérdezem Zsizsit, úgy rémlik õ is említett dokit akihez a "fél fórum jár". :cegly:

Hali, majd ha érdekel elmondom hogy miként lehet idõpontot kapni.
Lófarok József

#98
görögdinnye

görögdinnye

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 629 hozzászólás
Babuka voltál már dokinál? Ha nem én januárba eljönnék veled, oda amit Oxigén Max javasolt, vagy esetleg megkérdezem Zsizsit, úgy rémlik õ is említett dokit akihez a "fél fórum jár". :cegly:
:toad:Az élet olyan tragikus, az egyik nap még itt van az ember, a másik nap meg szintén.

#99
Oxigén_Max

Oxigén_Max

    vendég

  • fórumtag
  • 112 hozzászólás

Görögdinnye! Budapesti vagyok.
Oxigén,kíváncsi vagyok a beszámolódra!:chin:

Most voltam a dokinál, porclágyulást állapított meg. Dona-t kell szedni. Nem volt semmi extra, azt mondta minden rendben csak ez. Nagy szívás lehet vajon? Egyébként tök normális volt a pacák. CSepeli SZTK: dr. Farkas xy ortopédia.
Lófarok József

#100
Bubuka

Bubuka

    vendég

  • fórumtag
  • 170 hozzászólás
Görögdinnye! Budapesti vagyok.
Oxigén,kíváncsi vagyok a beszámolódra!:chin: