Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Térdfájás és egyéb ízületi bajok

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
492 hozzászólás a témában

#421
boooci

boooci

    vendég

  • fórumtag
  • 88 hozzászólás

Igazából még lehetne is ilyen ember. A mostohaanyám gyógytornász. Csak sajnos utáljuk egymást. De majd keresek vmi jó embert. Köszi


Nekem a gyógytorna csak mûtétek után segített felerõsödni, a fiziko + 1általán nem segített.

#422
kolamaci

kolamaci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 916 hozzászólás
Igazából még lehetne is ilyen ember. A mostohaanyám gyógytornász. Csak sajnos utáljuk egymást. De majd keresek vmi jó embert. Köszi
Tücske csak neked.. :para:
a jávorszarvas a legjobbfej állat!

#423
boooci

boooci

    vendég

  • fórumtag
  • 88 hozzászólás
Nekem már szinte mindent mondtak!és ha nem tudják h mi a baj akkor azt mondják h hagyd abba! ezért kell találni 1 olyan orvost akiben +bízol, és hallgatsz rá!!!!

#424
kolamaci

kolamaci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 916 hozzászólás
Eddig kétszer voltam vele orvosnál és mondták, hogy igen. Elég érdekes. 11éve lovagolok ésa attól kopik ki. És akkor még erre jön a bicó. Azt mondták, hogy szedjek sok vitamint meg kalciumot. Köszi. Ettõl még fáj.
Tücske csak neked.. :para:
a jávorszarvas a legjobbfej állat!

#425
boooci

boooci

    vendég

  • fórumtag
  • 88 hozzászólás

Ezt milyen formátumban adják? Orvos írta fel vagy csak úgy.


A kagylósat + a cápaporcot vény nélkül ki lehet váltani, de ha tényleg gáz a lábad menj el orvoshoz!!!!Én nagyon sok emberkénél voltam már, és szerintem a Hidas a legjobb!!!!

#426
kolamaci

kolamaci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 916 hozzászólás
Ezt milyen formátumban adják? Orvos írta fel vagy csak úgy.
Tücske csak neked.. :para:
a jávorszarvas a legjobbfej állat!

#427
boooci

boooci

    vendég

  • fórumtag
  • 88 hozzászólás
yobb az íze mint a kagylósnak!!!ráadásul utálom a kagylót!

#428
Pitechus

Pitechus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 660 hozzászólás
Cáááápaporc, jááájjj!
Ha tudna az a szegény sharky, hogy egyszer hegyibringások fogják kajálni, hogy megszûnjön a térdfájásuk, akkor biztosan mélyebb rétegekbe költözne.
Amúgy könyökfájásra szárított rozsomák ürülék jó,
impotenciára orrszarvú szarvörlemény,
memóriazavarra nefelejcs,
húgyszökkentõ izom bénulásra majomkenyérfa kéreg.

OFF amúgy tényleg venni kéne egy új alaplapot
Ha valami elromlik, félvállról kell venni!

#429
boooci

boooci

    vendég

  • fórumtag
  • 88 hozzászólás

Nem, ez a "milyen alaplapot vegyek" topic, kicsit eltévedtél ...

Amúgy én most szántam rá magam/pénzem erre a Seatone csodakagylóbogyóra, ebbõl is a Sport Restart-ot vettem, mert egy hét múlva neki kellene vágni a Tátrának (igaz többnyire csak aszfalton), aztán Krakkó felé ha minden igaz, ... csomaggal.



Én már ezt is kipróbáltam, + cápaporcot is, de nem mûködött (nálam)...remélem nálad bejön! Sok sikert! :)

#430
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Off1:Panna,privi ment
Off2:még yó,h meló miatt nem tudtam 1 óráya Lmenni...Szarrá áztam volna 5 perc alatt,így viszont pormentes trailen teker7ek:D

#431
tammo

tammo

    vendég

  • fórumtag
  • 160 hozzászólás
Nem, ez a "milyen alaplapot vegyek" topic, kicsit eltévedtél ...

Amúgy én most szántam rá magam/pénzem erre a Seatone csodakagylóbogyóra, ebbõl is a Sport Restart-ot vettem, mert egy hét múlva neki kellene vágni a Tátrának (igaz többnyire csak aszfalton), aztán Krakkó felé ha minden igaz, ... csomaggal.

#432
Pitechus

Pitechus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 660 hozzászólás
OFF Nézz be a gödöllõ topicsba...mingyá
On amúgy most nem fáj a térdem (ugye ez az a topic?)
Ha valami elromlik, félvállról kell venni!

#433
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
OFF aludtam 11ig ember - 5kor én nem kelek fel...esett (most persze süt ez a nyavajás), nem arra indultam, rövid, de pedálszétesõs és lánc-véglegkinyírós tekerésen (40 km) voltam (most éppen itt ülök és egy csavarhúzóval próbálok csodát tenni, de már nagyon elegem van...) holnap reggel megyek veled, addig meggyógyítom, oks?
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#434
Pitechus

Pitechus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 660 hozzászólás
ha mindkét lábad elõl van gyorsan le is ugorhatsz

..hé de te nem a pilisben vagy éppen most,
jöhettél volna reggel
bocs az offé
Ha valami elromlik, félvállról kell venni!

#435
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
De mekkora szívás viszont, ha belemész egy nagy gödörbe... :o
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#436
Pitechus

Pitechus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 660 hozzászólás
Különben lehet a biciklin is nyújtani, oldalra kirakva a lábat és dorsalflectalni a lábfejet. A jobbak felrakják lábukat nyújtva a kormányra egy kevésbé rázós szakaszon, és úgy fogdossák a lábujjaikat.
Ha valami elromlik, félvállról kell venni!

#437
trifo

trifo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.175 hozzászólás
Várom a virtuális papírt.

--Trifo

#438
boooci

boooci

    vendég

  • fórumtag
  • 88 hozzászólás

Eej waze! Na de komolyan, milyen nyújtó gyakorlatot érdemes végezni, mikor, hányszor, stb?

boooci, elsõsorban neked szól a kérdés, mint tapasztaltnak!

--Trifo



Én pl. reggel amikor felkelek rögtön nyújtok, aztán bringa elõtt, + utána is és este is, de van amikor még beiktatok 1-2 nyújtást +ba. Jah, és ha bringa közben is nagyon fáj és nem éppen a forgalom közepén vagyok, akkor akkor is +állok, és utána igaz rosszabb elindulni, mert a combom kicsit beáll, de a térdem kevésbé fáj!!!!
Hogy milyen nyújtások vannak??? Ezt nehéz leírni! Van 1 papírom amin vannak ilyen feladatok, ha +találom átküldöm privibe!!!!

#439
boooci

boooci

    vendég

  • fórumtag
  • 88 hozzászólás

Heyhó!!!
Te nem Apis vagy?F.P.?Még mindig gond van a térdeddel? :-/
Mléxem amikor 2-3 éve láttalak Mátra Maratonon és akkor is behalt a lábad és eléggé kivoltál :(



De APIs vagyok. Még mindig rossz a térdem...Azóta + sokkal rosszabb, de lassan már kezdem + szokni. De lagalább javulóban van az idei évhez képest.... Te ki vagy?

#440
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás

Sziasztok!

Nekem kb. 4 éve rossz a térdem és a pihentetés sem használt. Ahogy újra kezdtem a bringát +int elkezdett fájni. Azóta 2x is mûtötték, most + részleges szalagszakadásom van, a meniscusom el van repedve, és porcpuhulásom van. Nekem az országút, a nyújtások, a Condrosulf + a Dona sokat segítenek. Persze havonta kell látogatnom a sportkórházat, de ez van. Nekem a Flector mint gél, mint tapasz nem segítettek, de nem mindenkinél van ez így.



Heyhó!!!
Te nem Apis vagy?F.P.?Még mindig gond van a térdeddel? :-/
Mléxem amikor 2-3 éve láttalak Mátra Maratonon és akkor is behalt a lábad és eléggé kivoltál :(