Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

VI. Duna maraton 2005

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
633 hozzászólás a témában

#121
szammer

szammer

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 878 hozzászólás
A közép távon indultam, erõs voltam, de a bajok 25 km körül kezdõdtek:
kaptam egy felütéses defektet, gyors csere (ezalatt elmentek mellettem kb. 30-an), elindultam utánuk hátha..., majd 31 km-nél egy esés amikor a kulacsomat is elhagytam, itt kezdem elkeseredni...de még mindig nem adtam fel hátha lehet szerezni kulacsot (...) SIKERÜLT. (1024-es rajtszámú versenyzõ kölcsönadta az egyik kulacsát, amit remélem megkapott a célban-köszi!! Fair-play nyertes!!)
Újra beindultam, újra esés. Itt már elment a kedvem. Semmi sérülés nem volt csak lelki.
A hab (akarom mondani a sár) a tortán az lett, hogy utolsó elötti frissítõnél sikerült 4 bicajossal együtt egy kicsit kerülnünk mivel balra mentünk a jobb helyett. Fuck.
Innen lightos tekerés, tájban gyönyörködés, nem versenyzés.
Majd talán Zemplénben.
Néhány frissítõ állomáson nem értem miért nem lehetett izotóniás ital osztani ennyi nevezés fejében...nevetséges.
A kaja ízlett, póló zsír. Társaság szuper.
Wanna a képeid nagyon jók. Köszi minden segítõnek.
Szammer

#122
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

Én meg korábban azt hittem, hogy ezzel a b@zi nagy plüssállattal nyomulsz.

off
csak a kisöccsével....Õ nagyon nehéz lenne...gramm mánia :)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#123
Pitechus

Pitechus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 660 hozzászólás
Én meg korábban azt hittem, hogy ezzel a b@zi nagy plüssállattal nyomulsz.
Ha valami elromlik, félvállról kell venni!

#124
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

hmm... mondjam, hogy én sem vettem észre, hogy Te voltál az? :) Persze már sejtem, melyik képre gondolsz...

könnyû megismerni az avatarom kisöccsét a rajtszám elõtt....:)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#125
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 hozzászólás

hehe Wanna a rajtnál jól lekaptál....észre sem vettem :)


hmm... mondjam, hogy én sem vettem észre, hogy Te voltál az? :) Persze már sejtem, melyik képre gondolsz...

Edit: És tényleg felfedezhetõ a reláció az avatar és a kép között..
WaNNaRiDE

#126
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás
hehe Wanna a rajtnál jól lekaptál....észre sem vettem :)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#127
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 hozzászólás
A Duna Maratonon készült képek egy része a weben:
http://www.pix.bikemag.hu/wannaride/maratonok/dunamaraton2005/

A többit a hét elején töltöm majd fel....

Ja és persze gratulálok mindenkinek, aki végigcsinálta!
WaNNaRiDE

#128
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Nekem tetszett a verseny, azon belül is a lefelék, amikbõl lehetett volna több és technikásabb is. De persze akkor még ennyire se haladtunk volna, hiszen már igy is elegen tolták, vagy mentek csigalassan.
Az új bomber 100-as útja iszonyat bejött, a kezem végre nem fáradt el a lefeléken.

A szervezéssel nekem semmi bajom nem volt. Az itatópontok jó helyeken voltak, és a választék is nagyjából Ok volt. Max. az izotóniás löttyöt hiányoltam, de ezt a célban jól bepótoltam.

Abban nem lennék biztos, hogy az eredmények holnap már fönt lesznek, de azért reménykedni mindig szabad.
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#129
mittu

mittu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 334 hozzászólás
Közben: felkerültek a képek...
Válogatott, 800x600 mérettel, eredetieket (1600x1200) feltolom 11 nap mulva, mikor itthon leszek. Erdeklodni majd priviben.
A tárhelyet pedig megbeszéljükmég...
üdv

képhez: mostmar barki elkuldheti :)
The Sensual Woman

#130
flame

flame

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 310 hozzászólás
Ja és még valami. Volt a Büfében egy sörcsapoló lány, ha esetleg tudja valaki a számát, akkor kérem adja meg plíz. Kösz
Vagy bármi más ötlet várok, hogyan lehetne elérni. (a fotók miatt természetesen) :)
Igértem, hogy majd elküldöm neki, aztán el kellett rohannom, nagy tömeg volt, nem tudtam odaférkõzni a pulthoz. :(

õ az: http://www.kepfeltol...050703/b_f_.jpg
** A bukósisak NEM ciki! **

#131
mittu

mittu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 334 hozzászólás

Sziasztok

Visegrádnál fotóztam ma egész nap. Készültek képek a start/cél területen és a pályán egyaránt. Aki tud ftp címet adni, ahová feltölthetek kb 500Mb-t (persze kicsinyítés nélkül) az szóljon mailban.
Ha valaki tud ajánlani helyet, de csak kevesebbet, az is jöhet.

biker@send.hu

Láng "Flame" Péter


Kék mezben copfos (?) emberke, aki jógéppel kattyintgatott?
The Sensual Woman

#132
flame

flame

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 310 hozzászólás
Sziasztok

Visegrádnál fotóztam ma egész nap. Készültek képek a start/cél területen és a pályán egyaránt. Aki tud ftp címet adni, ahová feltölthetek kb 500Mb-t (persze kicsinyítés nélkül) az szóljon mailban.
Ha valaki tud ajánlani helyet, de csak kevesebbet, az is jöhet.

biker@send.hu

Láng "Flame" Péter
** A bukósisak NEM ciki! **

#133
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás

annyira nem volt gáz...
rövid távon mentem


Tulajdonképpen értem én. Az elsõ 45-50 kilométert én is élveztem. Csak a ragadós, hosszú sárhoz már eleve fáradtan értünk oda. Ha az nincs, biztos élveztem volna én is.

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#134
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
jaja!
ien.
jó kis atomanti bilibukóban.... jó móka volt az egész
(most már így néz ki)

#135
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

nekem az aláírásomban levõ gépem van...
38 as van elöl.... és végigmentem.
van szép célfotóm:-D
meg lefrírájdozott a Biró Ádám:-)

ja szép munka lehetett az is ...:)

néztem aláírás gépedet, sztem láttalak is a rajt elõtt...ha ilyen színû még a gép
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#136
-Henger-

-Henger-

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.181 hozzászólás
Én is teljesítettem. Ahogy nézem, az elsõ hosszútávos élmények következnek:

Pénteken mentem egy idõfutamot, hogy felmérjem, mire számíthatok vasárnap. Örültem. :)
Rajtnál szerencsére beszólítottak, így elölrõl indulhattam. A felvezetés is oké, és megelpõ módon tudtam néhány km-en menni az elejével az aszfaltos mászókán. És olyan emberekkel tudtam késõbb is tartani a tempót, akik rendesen szokták adni a perceket. Na, jól ment. Aztán 1,5 óra után kissé visszavettem, sok van még hátra (80 km). A lefelék, sárosan sztem elég technikásak voltak, magyar viszonylatban mindenképpen. Akár még OX-nek is beillett.
De a sár.... A szép biciklim, meg az ünneplõs mezem kb. addig maradt tiszta, amíg be nem mentünk terepre. De tekerhetõ volt szinte végig, inkább az erõnlét, illetve gumik miatt toltam. Lefelé néha volt roller, fõleg a vízmosásos sártengerben.
Kis intermezzo: letámasztok egy köves szurdokban. Felpattanok, indulok, de valamit elfelejtettem.. a szemüveg! Bazz, pár percbe beletelt, míg megtaláltam. Hiába, versenyhelyzetben, nem minden magától értetõdõ. :)
1h50p Dobogókõ elõször. Tök jól megy, de olaj kell a láncra, amit meg is ejtek. Aztán a lefelé... Néha paráztam, olyan helyzeteket vettem fel a bringán, de a lendület, és Jimmy barátom (2.1) megoldotta a dolgot. Szépen átsuhant mindenen. A hátsó Z Max pedig a trakciója miatt érdemel dicséretet. Mondták, hogy szívok vele, de eddig oké.
Fel, le, nagyon sokszor. Igazából nem is figyeltem mindenre (tipikus csõlátás).
Anna utolér, majd kicsivel késõbb elhúz. Ugyanígy Csomor Erika is. Fantasztikusan ment!
2h50p Dobogókõ másodszor. A csapat profin frissít, csak nyeregbe kell patannom, és tépni a láncot. De túlbuzgó voltam. Kb. 80 km-nél, a faluból kifelé köves felfelén üresbe vált, motor felpörög, és eldõlök, mint egy sószsák- 9 pontos SPD esés. ;) Nézem a bicajt, biztos leesett a lánc. Le. A vége ott fekszik a földön. Nem bírta szegény. Persze monst nem raktam el se láncbontót, se patentszemet. Akkor toljuk. Mennyi van még vissza? 15-20 km? Húzós lesz. Szerencsére 15 perc kutyagolás után egy kedves sporttárs megáll, és kisegít szerszámmal. Ekkor egy nõi hölgyversenyzõ nemtetszésének adott hangot, hogy az út egyik oldalát elfoglaljuk a szerelés miatt. Kevés volt a 2 méter? ??? Láncot megjavítom- ekkor hagy le egyik fõ ellenfelem. Nyomás utána! Simán utolérem, mezõn frissítõ, jófiú módjára nem vágom le a hurkot. Gyors olajcsere, beletaposok a pedálba. Jó motivációt ad ez a kis verseny, nyomom neki. De beszorulok lassú középtávos mögé. Megelõzni nem tudom, egy nyom van a sárban. Mégis bevállalom, az eredmény: bukta, és a kulacsomból kifolyik az összes víz. Hajrá! Krilin visszaelõz, ezt nem hagyhatom, gondoltam... 500 méter múlva, ismét egy lassú emeberke mögött ismét bukta, KTT, bukfenc, combom beverem. Nem baj, csak tekeréskor fáj. Ekkor valahogy elegem lett a napból. Innentõl már azt akarom, minél elõbb legyen vége. És ekkor jött a ragasztó-szerû sár. Brutál. Lefelé tekerni kell, mindenhol több fokozattal visszább.
A Mogyoró-hegy ismerõs áprilisról, ekkor visszajött az életkedvem. A csúcs alatt végre kút! Bõ 1 óra víz nélkül, eléggé megviselt. Jó kis zúzós lefelé, nagyon tetszett! Innentõl már különös esemény nem történt, beértem a célba.

Célban babgulyás (rossz pont), póló (piros pont), szósöl program.

Elfáradtam, sûrû nap volt.

Mért adatok:
exe time: 6:16:31
75% felett 4:12:31
avHR 152
5021 kcal

km: ?

Mindenkinek váljék egészségére! Jó pihit!

#137
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás

de volt két srác (asszem röviden) tavalyi coilerrel, valami duplavállas marzóval, asszem elõl csak nagy tányérral, némi pihnõkkel elég szép tempókat mentek az aszfalton...:)



nekem az aláírásomban levõ gépem van...
38 as van elöl.... és végigmentem.
van szép célfotóm:-D
meg lefrírájdozott a Biró Ádám:-)

#138
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás
de volt két srác (asszem röviden) tavalyi coilerrel, valami duplavállas marzóval, asszem elõl csak nagy tányérral, némi pihnõkkel elég szép tempókat mentek az aszfalton...:)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#139
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
annyira nem volt gáz...
rövid távon mentem(csere csaba - cseke erre hozott ki) és itt az elsõ aszfalt emelkedõ nem volt nagy cucc... a második is csak a 17 kilósból 25 kilósra növekedett gép miatt volt esélytelen:-\

amúgy jó volt:-)

#140
Pitechus

Pitechus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 660 hozzászólás
Mindenkiknek gratula, aki végignyomta a témát.
Így utólag örülök azért egy kicsit, hogy nem voltam. Egy évben két verseny ugyanazon a sárdagasztós pályán már kicsit shock lett volna.
Ha valami elromlik, félvállról kell venni!