Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

VI. Duna maraton 2005

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
633 hozzászólás a témában

#161
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

Helyszíni jelentés Visegrádról:

Azt hiszem felesleges volt az ijedelem, nincs akkora sár, hogy kimondottan sárgumira legyen szükség. Kb. 16 óráig esett Visegrádon, de ez csak olyan nagyon gyenge szemetelés volt. Az igazi esõ még a délelõtt elállt. Szél nem igazán fújt, így elég rettenetes volt a páratartalom délután. Most már csak 74%. Remélem este/éjszaka már nem fog esni; akkor jó lesz a verseny, bár készüljön mindenki, hogy varacskos disznóként fogja befejezni.
Reggel 9-tõl kezdõdik a beszólítás, szigorúan kategóriánként, és 10-kor rajtolunk.

fölmentél paprétig ? ki volt már szalagozva ott is ?
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#162
attibike

attibike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 353 hozzászólás

öööö ez most így nem egész tiszta nekem.....:)
na mindegy, szentlászlórol, a kisrigó mellett feltekersz, mingyá kicsit balra egybõl be kékre, és ott le.....

tavaly fordítva volt a piros kersztrõl érkeztél kisrigóhoz és ott lefelé mentél....


oké akkor jól emlékeztem többi kommentárt majd utánna fûzök mert ki tudja lehet hogy nem is lesz olyan rossz?!?!
join your life, join your bike

#163
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Helyszíni jelentés Visegrádról:

Azt hiszem felesleges volt az ijedelem, nincs akkora sár, hogy kimondottan sárgumira legyen szükség. Kb. 16 óráig esett Visegrádon, de ez csak olyan nagyon gyenge szemetelés volt. Az igazi esõ még a délelõtt elállt. Szél nem igazán fújt, így elég rettenetes volt a páratartalom délután. Most már csak 74%. Remélem este/éjszaka már nem fog esni; akkor jó lesz a verseny, bár készüljön mindenki, hogy varacskos disznóként fogja befejezni.
Reggel 9-tõl kezdõdik a beszólítás, szigorúan kategóriánként, és 10-kor rajtolunk.


#164
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

köszi tigris megtaláltam csak ki kéne nyitnom a szemem!! Fogjuk az idõre!! :)
ja és a Kisrigónál a sikátoros része felfelé kell menni?? mert mikor voltunk annyit értem el hogy majd szétszaggatott a bokor!! Tavly ott lefelé kellett jönni nem??

öööö ez most így nem egész tiszta nekem.....:)
na mindegy, szentlászlórol, a kisrigó mellett feltekersz, mingyá kicsit balra egybõl be kékre, és ott le.....

tavaly fordítva volt a piros kersztrõl érkeztél kisrigóhoz és ott lefelé mentél....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#165
attibike

attibike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 353 hozzászólás
köszi tigris megtaláltam csak ki kéne nyitnom a szemem!! Fogjuk az idõre!! :)
ja és a Kisrigónál a sikátoros része felfelé kell menni?? mert mikor voltunk annyit értem el hogy majd szétszaggatott a bokor!! Tavly ott lefelé kellett jönni nem??
join your life, join your bike

#166
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás
no voltam kint egy egész keveset....ha mostantól nem esne több akkor nem lesz vészes.....kis pocsolyák vannak, meg a lefeléknél oda kell figyelni....a sár nem vészes, persze tiszta biciklivel nem fogjátok +úszni :)
a pálya ki van szalagozva....(legalábbis kisrigó sikáros távon)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#167
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás

De ha továbbra is így esik, akkor holnap a csomagtartóban marad bringa.... :chin:

KisÖcsike


Nem lesz olyan szerencséd! ;)

#168
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
Hát gyerekek!

Lehet, hogy a szintidõ teljesítése a cél! Lehet, hogy nem lesz jó a gumi. (De lagalább a slicket leszedtem, és vegyes van fent, más nincs!) Lehet, hogy szakadni fog az esõ. Lehet, hogy kínlódva, fülig xarosan érek be... De, hogy nekem lesz a legszebb a bringám, az tuti biztos! Most mostam le! A szomszéd meg nézett, hogy a hülye barom a szakadó esõben kerékpárt mos.... Ez már neki is sok volt....

De ha továbbra is így esik, akkor holnap a csomagtartóban marad bringa.... :chin:

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#169
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

hello! a nevezettek listáját csak én ne találom a sportaktiv-on vagy nincs is fenn?? köszi

tegnap még fent volt, a dm kiírás alsó harmadában, nem túl feltûnõen...

+néztem, most is fent van
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#170
attibike

attibike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 353 hozzászólás
hello! a nevezettek listáját csak én ne találom a sportaktiv-on vagy nincs is fenn?? köszi
join your life, join your bike

#171
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás

Remélem nagyon nem lesz sáros, mert az én minotaur gumijaim szinte használhatatlanok sárban...
Várom a késõbbi beszámolókat a helyzetet illetõen.
Melyik része lehet nagyon dagonyás ha arról van szó?


Szerintem ebbõl a szempontból a lefeléken kell észnél lenni, mert csúszhat, ill. lehet mély sár ami megfogja vagy elviszi az elsõ kereket. A fák alatti mélyebb részek lesznek izgalmasak.

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#172
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás
még nem tom. de ki fogok menni megnézni, fúj szél mint állat, száradhat...
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#173
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás

a harsány lejtõhöz képest ez az aszfalt lankás, a sorompótól az elsõ hidas kanyarig emelkedik 200-ról 300 mre kb 1 1,5 km...


1.5 km-en 10m szintemelkedés az hasonlít a 2.5 km-en 230m szintemelkedésre :)

Ok tisztaba tettem a dolgokat. A holnapi start szép lesz. 1180 nevezett. eddig.

Tényleg pálya milyen?:)

#174
dzsonhee

dzsonhee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 687 hozzászólás
  • LocationBad Goisern
Remélem nagyon nem lesz sáros, mert az én minotaur gumijaim szinte használhatatlanok sárban...
Várom a késõbbi beszámolókat a helyzetet illetõen.
Melyik része lehet nagyon dagonyás ha arról van szó?

#175
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás
"Na jó, de én rövid távon megyek.."

ja az más ....akkor nem szóltam

ott még az akácos árok eleje lesz finom, ha jó sáros lesz
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#176
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

Aszfalt?hmm. az jó. Bár Paprétig mire megérkezünk, az a kiadott brossúra szerint 10km. 5 km-en a 450m az nagyjábol Virágosnyergi megerõltetés, fõleg ha aszfalton van.

A buli Paprét után kezdõdik? Pl Vízverés nyereg és a Sajgó kapu-Mester rét szakasz?
a vége ha jól gondolom megint aszfalt?

a harsány lejtõhöz képest ez az aszfalt lankás, a sorompótól az elsõ hidas kanyarig emelkedik 200-ról 300 mre kb 1 1,5 km...azér 10 km mert a komptól kb 9 km paprét és onnan még kb 1 a rajthely

a buli az kisrigótól lesz le a kék, még nagyobb felmászni a tölgyikrekhez, a legjobb a szentkereszti "dh" és a legnagyobb buli felmászni dobogóköre.....onnan már csak after party :)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#177
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás

Rosszul gondolod. Elvileg az elején kívül nem lesz sok aszfalt benne, esetleg visszafelé P.szentlászló és Paprét között, egy 2-3 km.
Jól fog esni.


Na jó, de én rövid távon megyek.. :)
Lehet az egész jól fog esni utolsóként :)

#178
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás

....a vége ha jól gondolom megint aszfalt?


Rosszul gondolod. Elvileg az elején kívül nem lesz sok aszfalt benne, esetleg visszafelé P.szentlászló és Paprét között, egy 2-3 km.
Jól fog esni.

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#179
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás

ha ma nem fog sok esni akkor nem lesz gond szerintem...de délután még kinézek, aztán +mondom milyen....ha csúnya akkor én big jimet rakok hátra is.....


...csak jót szeretnék hallani.

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#180
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás

Paprétig aszfalt, és kimondottan kellemesen emelkedik, kb. 5 km-en 450 métert.
A buli Paprét után kezdõdik...
Én 2.1-es ZED-el megyek, mert más nincs itthon.


Aszfalt?hmm. az jó. Bár Paprétig mire megérkezünk, az a kiadott brossúra szerint 10km. 5 km-en a 450m az nagyjábol Virágosnyergi megerõltetés, fõleg ha aszfalton van.

A buli Paprét után kezdõdik? Pl Vízverés nyereg és a Sajgó kapu-Mester rét szakasz?
a vége ha jól gondolom megint aszfalt?