Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

VI. Duna maraton 2005

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
633 hozzászólás a témában

#181
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás
Paprétig aszfalt, és kimondottan kellemesen emelkedik, kb. 5 km-en 450 métert.
A buli Paprét után kezdõdik...
Én 2.1-es ZED-el megyek, mert más nincs itthon.

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#182
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás
Nekem egyszerû lesz a választás :) Mivel csak 1 garnitúrám van még. Így én ha jól belegondolok, akkor a Ritchey Z-Max 1.9-cel megyek :)

Más ki tudja milyen lehet a pálya? Nagyon elsárosodunk? Zavarni nem zavar, inkább feldob, hogy többet kell küzdeni [lehet holnap ilyenkor már nem ez lesz a véleményem]. Csak lelkileg mégis mire készüljek fel?

Más: az elsõ 7-9 km Paprétig az döngölt földút vagy erdõ? Csak szintén lelkileg felkészülve, mennyire kell odatennie magát az embernek?

Mondjuk a Harsánylejtõ utca alja-Virágosnyereghez képest könnyebb vagy sem? [Az ott 2.5 km hosszú, s 230m szintemelkedés]

#183
!nJoy

!nJoy

    vendég

  • fórumtag
  • 69 hozzászólás
Én hátra lehet hogy 1,4-es Duro Slicket teszek fel, azzal lehet hogy 243. helyett 230. leszek, mert ahol mások eltömõdnek, ott én csúszok miint álllatt :) :D:D:D

#184
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás
nekem volt olyan mintájú misim, csak zöld ,az sárban sztem használhatatlan....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#185
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

Ha már Schwalbe,akkor pont fordítva,Skinny hátra,az igazi mászóminta,míg a Black Jack inkább elõre,mert ha már a másik hátul van,akkor csak elõre tud menni:)
De az is le7,h Jimmy hátra,és Pana Dart elõre,csak furcsa lesz mert a Jimmy az ~420g a Pana meg 840.
Michi az aprómintás.
De inkább a sár szempontjából értékeljétek õket mert amúgy tudnám,h mit vigyek;lájtosabb terepeken Michi,brutál-köves-hosszú versenyre meg Pana.

Egyértelmûen Schwalbe. Vagy Bikertrigger vagy a saját alternatívád. Amelyiket jobbnak érzed.


#186
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Ha már Schwalbe,akkor pont fordítva,Skinny hátra,az igazi mászóminta,míg a Black Jack inkább elõre,mert ha már a másik hátul van,akkor csak elõre tud menni:)
De az is le7,h Jimmy hátra,és Pana Dart elõre,csak furcsa lesz mert a Jimmy az ~420g a Pana meg 840.
Michi az aprómintás.
De inkább a sár szempontjából értékeljétek õket mert amúgy tudnám,h mit vigyek;lájtosabb terepeken Michi,brutál-köves-hosszú versenyre meg Pana.

#187
attibike

attibike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 353 hozzászólás
szóval most sem indulsz, Wanna?? öhöm-böhöm tudod még merre kell tekerni azt a pedált??
:) habár most nekem sincs sok kedvem csak azért megyek ki hogy rajta legyek a fotókon!!! hehe
join your life, join your bike

#188
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
nem teljesen bullit, meg izléstelen, de amugy igen.
erre számítok én is, tolom le az árokba a sok szüttyögõ lassúhajtót..
felfelé meg majd jól feltolom, ha már nincs elég áttételem.

#189
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Szerintem a Black hátra nem lesz tökéletes tapadásügyileg.


#190
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

francnak sincs kedve nyakig retkes lenni, ez az igazság...
viszont mókának tuti jó lenne az egész...
nekem meg max az emelkedõ lesz nehéz http://dolog.uw.hu/bicouj07.jpg ezzel...
más nem nagyon.

Ez a Bullit? Ha igen, akkor az eresztõsökön fogsz adni a népnek.


#191
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

Na mondjatok nekem vmi okosat gummaválasztással kapcs!A variációk;
Schwalbe Skinny Jimmy, Black Jack
Conti Explorer Pro
Miche Comp S Light
Panaracer Smoke Dart

misit sztem felejtsd el.....
skinny jimmy, hátra meg black jack ?
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#192
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

Na mondjatok nekem vmi okosat gummaválasztással kapcs!A variációk;
Schwalbe Skinny Jimmy, Black Jack
Conti Explorer Pro
Miche Comp S Light
Panaracer Smoke Dart

Pana semmiféleképpen sem. Nem ilyen talajra való. A Michelin-t nem ismerem. Conti??
Black Jack - szerintem nem. Skinny lesz a jó választás.


#193
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Na mondjatok nekem vmi okosat gummaválasztással kapcs!A variációk;
Schwalbe Skinny Jimmy, Black Jack
Conti Explorer Pro
Miche Comp S Light
Panaracer Smoke Dart

#194
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
francnak sincs kedve nyakig retkes lenni, ez az igazság...
viszont mókának tuti jó lenne az egész...
nekem meg max az emelkedõ lesz nehéz http://dolog.uw.hu/bicouj07.jpg ezzel...
más nem nagyon.

#195
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás
ha ma nem fog sok esni akkor nem lesz gond szerintem...de délután még kinézek, aztán +mondom milyen....ha csúnya akkor én big jimet rakok hátra is.....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#196
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

nem baj de vmivel rá kell venni,h jöjjön
gummákkal én is gondba leszek...lövésem nincs,h mit vigyek
meg a pedálon is Lkezdtem filózni,h esetleg taposóval jobban yárok mint az 520-sal

Pont azért jöjjön, mert ilyen dzsuva idõ lesz. Életem egyik legjobb túráját pont ilyen idõben nyomtuk, és részben érintettük is a verseny pályavonalát.
A pedál meg jó kérdés, bár én nem használok SPD-t, így relatíve könnyen beszélek. Kb. egy éve használok egy Funn platform pedált, és iszonyúan jól bevált. Amíg megszoktam, volt egy kis gondom vele, meg jól kell hozzá cipõt választani. Viszont mára már semmi pénzért nem válnék meg tõle.

A versennyel kapcsolatosan igazán csak egy gondom van. Ha holnap valóban jó idõ, és meleg lesz, meg fogunk dögleni a magas páratartalom miatt. Na ennél jobban semmit sem utálok. Inkább cipelem három órán keresztül a hátamon a kerót térdig érõ hóban (idén volt már rá példa), semmit ilyen idõben tekerjek, sõt versenyezzek.


#197
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
nem baj de vmivel rá kell venni,h jöjjön
gummákkal én is gondba leszek...lövésem nincs,h mit vigyek
meg a pedálon is Lkezdtem filózni,h esetleg taposóval jobban yárok mint az 520-sal

#198
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

Pilisre a met.hu szombattól napsütést mond + viszonylag erõs (12-es) szelet + meleget
tehát kis szerencsével a pálya felszárad yól - mondjuk az is le7,h a met.hu téved már megint,mert felénk azért még esik...
sztem gyere,Thez,fun lesz:)
objektív képet kapsz a cécó pályák nehézségérõl:)

Szerintem te se gondolod komolyan ezt a felszárad dolgot. Szinte az egész pályát ismerem, és vannak olyan részei, ahol két héttel (tartós) esõ után is még dagonya szokott lenni. Arról nem is beszélve, hogy Visegrádon egy kicsit jobban esik, mint itt a fõvárosban. Haza is jöttem a sárgumikért, mert nem akarok semmit se a véletlenre bízni a versenyen.


#199
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Pilisre a met.hu szombattól napsütést mond + viszonylag erõs (12-es) szelet + meleget
tehát kis szerencsével a pálya felszárad yól - mondjuk az is le7,h a met.hu téved már megint,mert felénk azért még esik...
sztem gyere,Thez,fun lesz:)
objektív képet kapsz a cécó pályák nehézségérõl:)

#200
Csáki

Csáki

    vendég

  • fórumtag
  • 45 hozzászólás

sszééépen esik,már ideje volt,hisz a talaj úgy várta ezt az áldást.....


Egyedül a talaj.Szerintem szegény versenyzõket ráküldeni egy ilyen brutál pályára.........,hátt bátorság:)
"Tartsd a kezed egy percig a forró kályhán, meglátod, egy órának fogod érezni.Beszélgess egy csinos nõvel egy órát, mintha csak egy perc lenne. Na, ez a relativitás"

Albert Einstein