Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

VI. Duna maraton 2005

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
633 hozzászólás a témában

#221
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás

Vonattal akkor kik jonnek?Azt neztem hogy 7-9h-ig van rajtszamatvetel,szoval csak a 7.45-os komp jatszik,azt meg a 06.55-os vonat eri el,ami a Nyugatibol indul.Elvileg az 07.39re van ott,de fene tudja az eleri-e,viszon ez elott csak 05.30kor indul vonat,az meg iszonyu korai...ti hogy mentek?


Sztem a 6:55ös vonatnak elegnek kell lennie.
A komp es a Nagymaros-Visegrádi vasúti megálló nincs olyan messze egymáshoz....Térképen legalábbis. Ott ugyanis 1 cm :)

más: Én ha törik ha szakad Ritchey Zmaxszal megyek. Ez van- AKi már járta be a pályát, mit javasol? 2.5 bar elég lehet? vagy 3 inkább?Hülye kérdés tudom...

#222
Szüccser

Szüccser

    vendég

  • fórumtag
  • 69 hozzászólás

Sziasztok!

Van egy elõnevezésem amire nincs szükségem! :)
ergo eladó!!!!

elérhetõségem: leyrer.kristof@mail.vpop.hu
30/300-74-26


Na szép, így kell megtudnom!?

#223
Pitechus

Pitechus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 660 hozzászólás
Már látom a hétvégi hírekben:
"Kora reggel a Dunán Nagymarosnál felborult egy komp. Senki sem sérült meg, A verõceieknek és váciaknak lett egy-egy új biciklije."
Ha valami elromlik, félvállról kell venni!

#224
vendég_rvilike_*

vendég_rvilike_*
  • vendég
Vonattal akkor kik jonnek?Azt neztem hogy 7-9h-ig van rajtszamatvetel,szoval csak a 7.45-os komp jatszik,azt meg a 06.55-os vonat eri el,ami a Nyugatibol indul.Elvileg az 07.39re van ott,de fene tudja az eleri-e,viszon ez elott csak 05.30kor indul vonat,az meg iszonyu korai...ti hogy mentek?

#225
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás

Igen, a sár az a tavalyi dunamarci óta rajta van, ...bár azóta bringát cseréltem.
Dehát, én ragaszkodom a dolgaimhoz.


átkented rá, mi? :air:
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#226
vendég_rvilike_*

vendég_rvilike_*
  • vendég
Hm a Komjadinal lehet meg vajon holnap nevezni?Mert ahogy nezem helyszini nevezes csak szombaton van,vasarnap mar nincs :/
Edit: ok semmi,most olvasom hogy ma lehetett utoljara...

#227
aquarian

aquarian

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Sziasztok!

Van egy elõnevezésem amire nincs szükségem! :)
ergo eladó!!!!

elérhetõségem: leyrer.kristof@mail.vpop.hu
30/300-74-26
aqua

#228
Pitechus

Pitechus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 660 hozzászólás
Igen, a sár az a tavalyi dunamarci óta rajta van, ...bár azóta bringát cseréltem.
Dehát, én ragaszkodom a dolgaimhoz.
Ha valami elromlik, félvállról kell venni!

#229
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Hát, a könnyû 120 gramm környéki belsõk 1 hét tûzõ nap után nem jók már semmire, ha ott figyelnek...

Pite neked a sár is ott figyel a vázon a Budamarci óta, szóval erre ne legyél annyira büszke...;)
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#230
Pitechus

Pitechus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 660 hozzászólás
nekem a budamarci óta van ott, de már nem merem kibontani, hátha rámugrik
Ha valami elromlik, félvállról kell venni!

#231
szammer

szammer

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 878 hozzászólás

Vagy mez zsebébe rakod és reménykedsz h nem esik ki.


Egybe kell csomagolni a többi cuccal egy nejlon zacsiba és ha úgy teszed a hátsó zsebedbe akkor tuti nem fog kiesni mivel szorul...
nekem bevált. :-)))
A belsõm pedig a nyeregcsövemem van Crosskovácsi óta és nem olvadt le...

#232
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Szerintem 35 K-ra nem is kell kulacs - ha van 1-2 frissítés - és elõtte benyakalsz fél litert. Persze ha sokat iszol, vigyél. (én tutira nem vinnék) A felragasztás jó dolog, de a felragasztott belsõt ne hagyd ott, mert lerohad a napon rövidesen mellesleg.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#233
uromastyx

uromastyx

    vendég

  • fórumtag
  • 146 hozzászólás
OK, köszi

#234
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás
Ha nincs jobb ötleted, szigetelõszalagozd fel a vázra.

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#235
dzsonhee

dzsonhee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 687 hozzászólás
  • LocationBad Goisern
Pumpát valahova a vázra felgumizod, ragasztod.
Vagy mez zsebébe rakod és reménykedsz h nem esik ki.

#236
uromastyx

uromastyx

    vendég

  • fórumtag
  • 146 hozzászólás
Amúgy pumpát hova szakás tenni?
Bocs az OFFért

#237
uromastyx

uromastyx

    vendég

  • fórumtag
  • 146 hozzászólás

De ha nem viszed, akkor lesz defekted.
+ Kötelezõ csoki, vagy banán, vagy valami energiaadó cukros dolog. A szervezésben sosem szabad bízni.


ja vmi kajára én is gondoltam, de a pumpára csak nem visz rá a lélek, inkább kockáztatok, ha mindent vinnék olyan túrázós ézésem lenne
De mintha valahol olvastam volna, hogy szok lenni vmi szervíz szolgálat, ez nincs így?

#238
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
De ha nem viszed, akkor lesz defekted.
+ Kötelezõ csoki, vagy banán, vagy valami energiaadó cukros dolog. A szervezésben sosem szabad bízni.

#239
szammer

szammer

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 878 hozzászólás

Üdv!
Én most megyek elõször maratonra (s ezért csak 35KM). Mit vigyek? Mármint a kulacson kívül. Szerszám kell vagy van vmi szervíz, ha gáz van?


impuszkészlet, belsõ, pumpa, gumileszedõ
de ha nem lesz defekted akkor az utolsó 3 elhagyható:chin:

#240
uromastyx

uromastyx

    vendég

  • fórumtag
  • 146 hozzászólás
Üdv!
Én most megyek elõször maratonra (s ezért csak 35KM). Mit vigyek? Mármint a kulacson kívül. Szerszám kell vagy van vmi szervíz, ha gáz van?