Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

VI. Duna maraton 2005

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
633 hozzászólás a témában

#261
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Na, akkor jön valaki egy jó kis csütörtöki felderítõ-bringalegyalázó tekerésre? Nekem ma sikerült széttörnöm egy pedálomat, úgyhogy addig rekordtempóban megpróbálom összeeszkábálni valahogy...Hallott már valaki olyat, hogy egy SPD rendszer úgy menjen tönkre, hogy felfelé-nyeregbõl-kiállós-nagytányéros mászásnál az összes rohadt csavar kiszakadt a menetbõl és darabjaira esett szét az egész rögzítés? Azt hiszem itt bizony pillanatagasztás lesz. :)
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#262
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

dehülye vagyok. hát nekem akkor programom van. :I


akkor most milyen maratonra menjek? mondjatok már valamit ti tájékozottak vagytok.

hát ha Harang félét szeretnél akkor, majd hó végén a kapolcsi, egyébként meg bükk, mátra meg még a keszthelyi ...ja meg a zemplén....ezekrõl jókat mondanak..
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#263
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
dehülye vagyok. hát nekem akkor programom van. :I


akkor most milyen maratonra menjek? mondjatok már valamit ti tájékozottak vagytok.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#264
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Ja kérem. Harangéknál bármi elõfordulhat.


#265
Gyalogkakukk

Gyalogkakukk

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.739 hozzászólás
gondolni én is így gondolom, de láttam már Harangéktól pár olyat, amit elõtte nem úgy gondoltam volna... ;)

#266
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

nem tudjátok, hogy a rajtszámot szombaton napközben át lehet venni Visegrádon, vagy majd csak vasárnap a rajt elõtt?

Ha már pénteken is át lehet venni, akkor gondolom szombaton is lesz rá lehetõség.


#267
Gyalogkakukk

Gyalogkakukk

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.739 hozzászólás
nem tudjátok, hogy a rajtszámot szombaton napközben át lehet venni Visegrádon, vagy majd csak vasárnap a rajt elõtt?

#268
Pitechus

Pitechus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 660 hozzászólás
hajdúdorogit
Ha valami elromlik, félvállról kell venni!

#269
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Bikertigger!

Úgy tûnik, mi már lassan ismerjük az utat, csak az a kérdés, hogy a Harang ismeri-e? :)

na ja, még a végén bele tesz egy kis dorogi kanyart is ....:)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#270
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás
Bikertigger!

Úgy tûnik, mi már lassan ismerjük az utat, csak az a kérdés, hogy a Harang ismeri-e? :)

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#271
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás
üdv szombati eltévedõk :)

tegnap még +néztük haverral...
a papréttõl szentlászlóig az majdnem biztos az erdészház melletti szekérút lesz, amit néztünk..
visszafelé meg papréttõl le az akácos árokba (a piros bringajel) amig keresztezi a széles dózerutat, azon balra fel az visz vizverés rétre (má megin 1 hely ahol járok csak a nevét nem tudtam) és onnan egy "visszafordító" le józsef forráshoz...
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#272
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Ami a csütörtököt illeti...Hol-mikor-merre? (én kevéssé preferálnék egy "hajnali" idõpontot)
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#273
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Végre ismét mûködik a honlapom. Egyenlõre még csak a régi képek vannak feltöltve, de folyamatosan rakom fel az újakat is, illetve egyeztetem a Bikemag galériában lévõ képekkel, hogy ne ismétlõdjenek.

http://w3.webgenius....APAX/index.html


#274
ttt1

ttt1

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Elfelejtettem megemlíteni ,hogy rövidtávú nevezésrõl van szó.

#275
ttt1

ttt1

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Eladó technikai okokból egy elõnevezés a DM-ra. Pesten átvehetõ vagy a helyszínen. Érdeklõdni:20-3236294

#276
Pitechus

Pitechus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 660 hozzászólás
Sõt még nekem is ok
Ha valami elromlik, félvállról kell venni!

#277
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
QL,csüt nagyvalszeg jesszoké

#278
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Na frissültek itt a cégnél az információk - szóval csütörtök jó nektek?
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#279
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Én már yó ideye nem láttam olyan pályát ahol ne lett volna elõny egy YÓ fullie...Szerdától megy vki pályabejárni? :-/ Plíz plíz plíz!:)

Tudom,majd a versenyen:P

kala én elvileg mindennap járom vmilyik részét, úgyhogy ....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#280
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás

Én már yó ideye nem láttam olyan pályát ahol ne lett volna elõny egy YÓ fullie...Szerdától megy vki pályabejárni? :-/ Plíz plíz plíz!:)

Tudom,majd a versenyen:P


Kalaius, van rá esély, hogy fizetetlen szabin leszek éppen, lehet, hogy elnlézek, de a maratonon nem indulok.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)