Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

VI. Duna maraton 2005

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
633 hozzászólás a témában

#281
vendég_rvilike_*

vendég_rvilike_*
  • vendég
Nem tudom mi most jartunk valamelyik nap azon a szentkereszti lefelen,es sztem lesz ott firka boven

#282
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Én már yó ideye nem láttam olyan pályát ahol ne lett volna elõny egy YÓ fullie...Szerdától megy vki pályabejárni? :-/ Plíz plíz plíz!:)

Tudom,majd a versenyen:P

#283
Hurka

Hurka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 279 hozzászólás
Viszont a piros háromszög nagyon fincsi :-) és a mászsások is tetszenek! Különösen a piros, ahogy elkezd durvulni a sárga felé közeledve.

#284
Hurka

Hurka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 279 hozzászólás
hali!
Sajnos a szombati pályabejárásra nem tudtam volna veletek menni, de péntek délelõtt bejártam én is a nagy részét. Kicsit megtisztítottam nektek a terepet a kék jelzésen a kisrigó után :). Pár rossz helyen lévõ ágat, és követ félredobáltam az útról. A sárga kereszten sajnos én is firkáztam... pedig csak gyakorolni szerettem volna a lefeléket, de ez nem az a fajta, amin fejlõdnék :(. A mobilom is majdnem ott hagytam. (Persze jobb mint ha a fogam hagytam volna ott.) Nekem nem tûnt 500m-nek ez a szakasz.

#285
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

én tudok...
de 15 kilós kisgép(duál-street) vagy 15/15cm-t mozgó "enduró" gép...
más nincs sajna:-\

ezek meg:-)

hehe ez az örök fully-merevfarú ellentét....én mindenesetre a fulltelóssal megyek, (legyen ilyen enduró féle) mert a régi merevseggût el akarom adni és már csili vilire van tisztítva...az újból meg még csak a váz van meg....:)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#286
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Igen, hozét megerõsítem, az, Dobogókõ elõtt egyedül 10%-os. De a többi smafu. (ja, talán még mielõtt a Prédikálószéknek indulna, a két aszfaltút közötti 30 méter átkötés, ami mindig is lefelé volt, a jó kis cikcakk a fák között, na az talán combos - de rövid)
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#287
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Szerintem meg merev. Amennyit én láttam a pályából, nincsenek állandóköves szakaszok annyira (mint mondjuk Szilváson), inkább sóder és erdõtalaj (pár nagyonköves DH-tól eltekintve). Viszont jó kis küldõs mászás van benne éppen elég - azaz ha rákapcsolsz, még kistányér sem kell. Furamód nekem nagyon úgy tûnik a nyomvonalvezetés, hogy az "érjünk fel minél lankásabbon majd zúzzunk le a legmeredekebben" elv érvényesült. Fordítva jobban komálnám. Tavaly pl a Vörös Dagonyánál volt az a jó kis gyökeres technikás meredek mászás. Na most ilyesmi tudtommal nincs benne. (állítom ezt a pálya 70%-ának ismeretében)
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#288
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás
Thez:
A mászások nem rosszabbak mint tavaly. Az eleje Pap-rétig szeretõs, hosszú, egyenletes, 420 m szint.Talán P.Szentkeresztrõl fel Dobogókõre utálatos egy kicsit... nagyon. Ez 350m szint és kb. 3.5 km. De az eleje elég sz@r talaj.

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#289
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
én tudok...
de 15 kilós kisgép(duál-street) vagy 15/15cm-t mozgó "enduró" gép...
más nincs sajna:-\

ezek meg:-)

#290
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

majd jól meglátom!

amúgy mászások? mert én azokat nem fogom szeretni úgyhiszem... mármint dilemma hogy kis merevgép, vagy nagy össztelós (utóbbi csak 8 sebességes)

köszi!

sztem össztelós...ha nem vagy "mászógép" akkor a merevet is tolnád itt-ott, viszont lefelé.....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#291
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
majd jól meglátom!

amúgy mászások? mert én azokat nem fogom szeretni úgyhiszem... mármint dilemma hogy kis merevgép, vagy nagy össztelós (utóbbi csak 8 sebességes)

köszi!

#292
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás

... mondtam ezt úgy hogy nem láttam még a helyet, majd hétvégén..
...
amúgy nem csak erre gondoltam, hanem úgy ahogy az összes nehezebb szakaszra.


Ja ha nem láttad, úgy könnyû. Egyébként a többi rész nem gáz. De ez (sárga + ) az.

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#293
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás
Dehogy törnéd. Felkapnád a biciklit a hátadra, és leszaladnál.

Illetve lesétálnál, mert elõzni nem lehet, és a leglassúbb fogja megszabni a tempót. És több mint 500 méter.

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#294
Pitechus

Pitechus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 660 hozzászólás
Így elhallgatva beneteket, aszem a Sors akarata, hogy nem tudok erre a maratonra menni. Biztos összetörném magam, amilyen pechem van. hát ezt megúsztam
Ha valami elromlik, félvállról kell venni!

#295
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
... mondtam ezt úgy hogy nem láttam még a helyet, majd hétvégén..

majd kiderül, de tömegszerencsétlenség nem lesz úgysem, erre mérget veszek.

amúgy nem csak erre gondoltam, hanem úgy ahogy az összes nehezebb szakaszra.

#296
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

nem kéne aggódni...
aki tud biciklizni megoldja
aki meg csak a kerékpározás öröméért megy, az meg úgyis letolja rajta a kerékpárt.
ennyi.

thez, ha a szentkereszti dh szakasz miatti aggódásra gondolsz, ott nem azzal van a gond hogy ki tud biciklizni, hanem azzal hogy egyrészt be fogja vállalni olyan is akinek nem kéne, másrészt meg azzal hogy ha valaki esetleg tolja a másik érkezik mögüle (mondjuk kanyarnál amit nem lát be) nyeregben, bele fog szállni, mert nincs hely kikerülni....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#297
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

szerintem a pályának nagyon szar része a kiszáradt patak környéke!!
mindenki ott fog szerencsétlenkedni!!
szóval nem tom mi lesz majd a versenybõl?!?!

konkrétan melyikre gondolsz ?
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#298
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
nem kéne aggódni...
aki tud biciklizni megoldja
aki meg csak a kerékpározás öröméért megy, az meg úgyis letolja rajta a kerékpárt.
ennyi.

#299
attibike

attibike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 353 hozzászólás
szerintem a pályának nagyon szar része a kiszáradt patak környéke!!
mindenki ott fog szerencsétlenkedni!!
szóval nem tom mi lesz majd a versenybõl?!?!
join your life, join your bike

#300
vendég_rvilike_*

vendég_rvilike_*
  • vendég
Miert lehet laptopja van azon sokkal farasztobb egerezni ha nincs hozza kulon egered :D :D