Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

VI. Duna maraton 2005

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
633 hozzászólás a témában

#81
-Henger-

-Henger-

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.181 hozzászólás

Völker Tibitõl én idén mindig kaptam 10-15 percet most ha ott lettem volna (és edzésben lennék:( ) megelõztem volna Sziszit?...


Te is a VOLNA kategóriában indultál? :)

#82
tbence

tbence

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 257 hozzászólás
És akkor a beszámoló:
Én a 100km-es távon indultam és szerencsére nagyobb gond nélkül végig is mentem.De kezdjük az elején....Pénteken eltörtem a vázam(caprine revenge-láncvillát) és a nyeregpálcám, így a szombatom azzal ment el, hogy bicajt félig szétszedtem Debrecenben megheggesztettem(tudjátok milyen nehéz olyan embert találni aki szombaton elvállalja egy alu váz heggesztését??) majd újra összeraktam.Vasárnap kicsit késõn értünk oda(kb 9-re) így jó kis kapkodás volt a rajt elõtt.Maga a depó sztem jó volt,mi még kaptunk egy powerbar szeletet is,amit jobbnak láttunk akkor gyorsan megenni mert menet közben sokkal nehezebb lett volna.Az elsõ emelkedõ még elég rosszul esett,mert nem voltam bemelegedve viszont nyomni kellett ezerrel nehogy nagyon hátracsússzak.A tölgyikrekig szörnyen fájt a hasam,minden bajom volt de miután "kisdolgoztam" szinte újjászületve kezdtem bele a hátrány ledolgozásába.Az elsõ D-kõ mászás tökre tetszett,csak a láncom lármázott,a sok patakátkelés és pocsolya kicsit betett neki.A hegyrõl lefelé az aszfaltos rész utáni sáros,vízmosásos erdészeti úton zártam egy szép nagyot,de puhára estem így nem lett semmi bajom,csak full sáros lettem.Ez után volt 2-3 mászás és lejtõ,amit a meridás "Dávidkával" nyomtam le.A Dobogó-kõ elõtti frissítõ mint mondtam tök jó volt.A kissrácra még rá is szólt az anyukája, hogy miért nem tartotta egybõl a nápolyis dobozt a versenyzõknek("Fiam,ezért otthon számolunk....")Szal benyomtam egy powerbart meg ittam löttyöt így baromi jól ment az a hosszú mászás,több embert is simán megelõztem.Egy turista nõt frankón elcsaptam,mert hiába kattogtam meg szóltam,már jobbról elõztem,mire kapcsolt,h jönnek hátulról szét se nézett csak félreugrott...pont elém...Ez után nem sokkal már a régi pályán mentünk,aminek nagyon örültem,mert ismertem és szerintem sokkal jobb,mint az új(még sárosan is).Csak annyi baj volt,hogy Pilisszentlászlónál beértem a 65km-eseket és innentõl a tempókülönbség miatt nagyon észnél kellett lenni.(konkrétan majd mindenki tolta a felfeléket,a lefeléken meg féltek a sár miatt...tisztelet a kivételnek)A pálya végére is maradt még erõm,így meg tudtam elõzni két hosszú távost.Az utolsó lejtõt megint nagyon élveztem,bár az egyik köves kanyarba félig elszálltam,kicsit "ráültem" a hátsó kerékre.Visegrádon beértem egy darazsas srácot,aki mikor meglátta,hogy szélárnyékban vagyok egybõl elkezdett sprintelni.Meg is kérdeztem tõle hogy "Legalább hosszútávos vagy???...Jaaaa,nem"....félreállt és elengedett...Kb 6:25 alatt értem be.
A legjobban a piros pólós csajok tetszettek.Jah az eredményhírdetés természetesen megint csúszott..és a díjazást is elég hülyén csinálták szerintem.Mi,juniorok alig kaptunk valamit(én harmadik lettem)....hát nem tom...ahhoz képest hogy 4-7 ezer forint volt a nevezés...szerintem nem vitték túlzásba...tavaly haverom 65km-en junior kategóriában második lett és direkt összeszámoltuk...több mint 30eFt értékû ajándékot kapott.Én két géltés csokit,egy kulacsot meg port kaptam..ettõl még egy üveg bornak is jobban örültem volna(pl Bükk és Mátra maraton)
Persze erre lehet mondani hogy egy 3 napos rendezvény sokba kerül(terep+szolgáltatások) és végülis ez igaz.(a gulyás szerintem tök fincsi volt,jó volt a "konyha")
Nahh..egyenlõre ennyi..ha még eszembe jut vmi akkor irogatok...

#83
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
ez akkor készült mikor a leányzó lenyúlta a gépedet ha jól emléxem:-)

na de on!

#84
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 hozzászólás

tényleg kék....

http://www.pix.bikem...G_9446.JPG.html

...:-)


Viszont ezen a képen épp háttal állok és amint látom épp a náthámmal küzdök
WaNNaRiDE

#85
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
tényleg kék....

http://www.pix.bikem...G_9446.JPG.html

...:-)

#86
MSONAJ

MSONAJ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.462 hozzászólás

Nem joszandekbol engedtem oket magam ele :D Csak kicsit erdekes volt a rajt..


Én így akkor jártam amikor defektet kaptam a Bükkön, és végig kellett néznem,ahogy úgy 200-an lehagynak...(de sikerült felérni...ugyanoda,majnem...)
Team Heavy Pedál Szeged

#87
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

akkor kék:-)

majd csak siekrül kitalálnom.....
hehe:-)

annyira sok színben nem gyártják :)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#88
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
akkor kék:-)

majd csak siekrül kitalálnom.....
hehe:-)

#89
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 hozzászólás

meg zöld? hiace.
értés!
:-)
üdv


Zöld? Zöld nem volt... de a Hiace stimmel... és frankón lesült a képem :)
WaNNaRiDE

#90
tbence

tbence

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 257 hozzászólás

Nekem is sikerült ismét leküzdenem a százas távot. A pálya szerintem egész jóra sikeredett, még a sár ellenére is. Igaz jól meglettem volna a sár nélkül. Valami csoda folytán esnem nem sikerült ebben a masszában. Amit viszont érdekesnek találtam, hogy a pilismaróti ellenõrzõ és frissítõ pontnál az ott lévõ kissrác gyûrte befelé a Power Gélt, volt egy csomó ilyen doboz is, viszont mi akik tekertünk nem kaptunk. Biztos nagyon kilehetett a srác az ücsörgésben. Kapott itt egyébként más Power Gélt?
A másik bosszntó dolog az volt számomra, hogy amikor másodszorra felértünk Dobogókõre a Power Bar-os kulacsban vizet adtak, pedig megörültem egy kis energiaitalnak. Én a kulacsról lemondtam volna egy kis energia ital kedvéért. Amúgy sem tudtam elvinni a kulacsot.
Végül Gratu minden teljesítõnek, szerintem kemény volt, a sár meg csak nehezített rajta. Tényleg a szintidõ nyolc óra volt a százas távon ebben a sárban is?


Nekem egybõl a kezembe nyomtak egyet mikor megálltam és mikor megkérdeztem, hogy kaphatok-e még akkor kettõt simán a kezembe nyomtak.Szerintem az volt az egyik legjobb frissítõ.
Szóval mindenki legyen egy kicsit élelmes és merjen megszólalni ha baja van...

#91
vendég_rvilike_*

vendég_rvilike_*
  • vendég

Jahh!
De az elég gáz ha eléd kerül 1200 ember...


Nem joszandekbol engedtem oket magam ele :D Csak kicsit erdekes volt a rajt..

#92
Zed

Zed

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.693 hozzászólás

Én ammondó lennék, hogy szélesedik a tömegbázis, oszt nem biztos, hogy mindenki ösmeri az etikát vagy etikettet vagy mit. Az hogy a terepen ki, hogyan nyomja, ki- kit enged el, és mikor, biztos sok ismeretlenes egyenlet lesz. A rajt környéki mizéria elkerülése végett, a tájékozatlanabbak számára készülhetne egy amolyan prospektus, hogy asszonja "ide álj, oda meg ne". De lehetne egy kézikönyv is! Az lenne a címe, hogy "A hegyikerékpározás illemszabályzata", vagy "Mit ne csinálj vazze".


Nem akarok már megint pedálozni, de van ilyen. Maraton szabályzatnak hívják és elvileg mindenkinek ismernie kéne.
Ausztria, Kenguruk földje!

#93
MSONAJ

MSONAJ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.462 hozzászólás

Nem feltetlen er fol....ha 1200 ember van elotted akkor nem ersz fol hidd el


Jahh!
De az elég gáz ha eléd kerül 1200 ember...
Team Heavy Pedál Szeged

#94
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
meg zöld? hiace.
értés!
:-)
üdv

#95
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 hozzászólás

juj, bringabandások:-)
melyik voltál te?
én vagyok a http://www.pix.bikem...ageViewsIndex=1 balszélsõ jól....


Sötétkék póló, farmer... bazi nagy fotógép :)
WaNNaRiDE

#96
!nJoy

!nJoy

    vendég

  • fórumtag
  • 69 hozzászólás
Sziszi a gyomorrontás miatt volt kicsit K.O. és úgydöntött hogy csak tingli-tanglizik :)

#97
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás

A Duna Maratonon készült képek egy része a weben:
http://www.pix.bikemag.hu/wannaride/maratonok/dunamaraton2005/

A többit a hét elején töltöm majd fel....

Ja és persze gratulálok mindenkinek, aki végigcsinálta!



juj, bringabandások:-)
melyik voltál te?
én vagyok a http://www.pix.bikem...ageViewsIndex=1 balszélsõ jól....

#98
Woody

Woody

    vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás
Bocsi KisÖcsike!
Amíg filóztam, hogy írjak-e a versenyrõl is valamit, Te már elküldted az infót.

Woody

#99
yvorl

yvorl

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.030 hozzászólás
TE atyauristen!!!!!!!!!!!!
Buruczki mit csinált a 35 km-en???
8 . hely????
Völker Tibitõl én idén mindig kaptam 10-15 percet most ha ott lettem volna (és edzésben lennék:( ) megelõztem volna Sziszit?...
Volt valami müszaki hibáya vagy valami? Ennél sokkal sokkal yobb!
www.parkpre-italy.com www.parkpre.com
http://pix.bikemag.hu/album77
TEL.:30/4108066

#100
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

Üdv!

A www.sportaktiv.hu -ra felkerültek a rövid és a középtáv eredményei.



Én is erre célozgattam... :mexico:

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....