Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

VI. Duna maraton 2005

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
633 hozzászólás a témában

#61
uromastyx

uromastyx

    vendég

  • fórumtag
  • 146 hozzászólás

Tud valaki pontos számot mondani, hogy hányan indultatok? Már csak a kiváncsiság kedvéért, mivel a Harangék a "nagy érdeklõdésre" hivatkozva alakították ki ezt a körpályát. Állítólag nem fértünk volna el az eredeti helyszínen (amit a rendezõség már látnoki módon kora tavasszal tudott!). A Budai várból is indultunk 1200-1300-an, csak ha ennél jóval többen voltatok érte meg szvsz a változás. Ellenkezõ esetben egy csendes bocsánatkérés jól esene talán azoknak a távolmaradóknak (engem is beleértve), akik hagyománytisztelet okán, az eredei pálya kuriózumait is figyelembe véve maradtak távol.


Üdv!
Úgy tudom 1600 induló volt.

#62
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest
A beszámolómból kimaradt, hogy én is nagyon díjaznám a külön rajtot. Rengeteg az induló, nagy a tömeg és tényleg hátráltatják rendesen az embert a kezdõbbek. Soxor tolnak ott is ahol kényelmesen lehet tekerni. Nekem is volt olyan ahol tudtam volna könnyedén tekerni de mindenki tolta elõttem, és így meg sem próbáltam felülni. A hosszú távot el lehetne rajtoltatni legelõször, aki azt bevállalja az nem valószínû, hogy kezdõ, és úgy is ott a leghosszabb a menetidõ.

Viszont a verseny marad6tott volna szombaton, akkor legalább az embernek van egy napja pihenni, és kényelmesen hazautazni.

Era jobbulást, akkor ezért nem láttalak tekerni.

#63
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

Igen, elég jól összehoztuk a pályabejárásokat, de azért néha voltak meglepetés szakaszok. Valamikor kipróbálnám még egyszer, szárazon is a középtávot. Majd szervezünk valamit.

azér nagyjából +volt.. most ha azt mondom gyanús volt nekem régebben az a dózerút amin tölgyikrekhez mentünk akkor ugye utólag könnyû okosnak lenni...:) pedig tényleg...
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#64
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Igen, elég jól összehoztuk a pályabejárásokat, de azért néha voltak meglepetés szakaszok. Valamikor kipróbálnám még egyszer, szárazon is a középtávot. Majd szervezünk valamit.


#65
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás
tényleg Hozé, azért nagyot nem tévedtünk mikor akéken mentünk le Szentlászlóra....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#66
MIHI

MIHI

    vendég

  • fórumtag
  • 119 hozzászólás
Sziasztok!

Én idén elõször kihagytam a DM-t, s nem bánom olvasva a hozzászólásaitokat. Helyette a Duna felsõ folyása mentén jöttünk le nyolc nap alatt keróval, csomagokkal Passau-ig. Király volt, gyönyörû tájakon tekertünk.

Tud valaki pontos számot mondani, hogy hányan indultatok? Már csak a kiváncsiság kedvéért, mivel a Harangék a "nagy érdeklõdésre" hivatkozva alakították ki ezt a körpályát. Állítólag nem fértünk volna el az eredeti helyszínen (amit a rendezõség már látnoki módon kora tavasszal tudott!). A Budai várból is indultunk 1200-1300-an, csak ha ennél jóval többen voltatok érte meg szvsz a változás. Ellenkezõ esetben egy csendes bocsánatkérés jól esene talán azoknak a távolmaradóknak (engem is beleértve), akik hagyománytisztelet okán, az eredei pálya kuriózumait is figyelembe véve maradtak távol.

Hozé, Dante, Pithecus, Valerie, Balage, Viki (bocs ha valaki kimaradt)!

Mikor tekerünk (valahol, bármikor, bármennyit.... )? Esetleg vasárnap újra a pályán (azt a "csemperagasztós" részt szívesen megnézném!)? Egyébként nagyon eltért az általunk elõzetesen bejárt pályától a nyomvonal?

#67
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás
...ami jelen esetben nem is biztos, hogy igaz. Ez a "csemperagasztós" rész nem hiányzott volna Neked sem. :)

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#68
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Köszönöm, aranyosak vagytok. :)

Arra jó volt a dolog, hogy tudatosodjon bennem, mennyire jobb résztvevõként ott lenni egy maratonon, mintsem kísérõként kívülrõl nézni.

#69
dit

dit

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 441 hozzászólás

A versenyen sajnos nem tudtam elindulni a pénteki esésem (futás) miatt, ezért a célterületen fotóztam. Van egy rakás kép a befutókról. Böngésszétek át, aztán majd letörlöm õket a galériából: http://pix.bikemag.h...unamaraton2005/

jók a képek!találtam magamról is :krol: egyébként javulást kívánok neked! reggel jártam a balesetin,engem is leparancsoltak egy idõre a bringáról :wallbange
"Soha ne félj kimondani azt, amirõl egész lelkeddel tudod, hogy igaz." Márai Sándor

www.szaguldoviragok.hu

#70
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
gyógyulást ...!!!
...a legrosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul!!!

#71
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

A versenyen sajnos nem tudtam elindulni a pénteki esésem (futás) miatt, ezért a célterületen fotóztam. Van egy rakás kép a befutókról. Böngésszétek át, aztán majd letörlöm õket a galériából: http://pix.bikemag.h...unamaraton2005/

mindig mondtam a futád egészségtelen :)

jobbulást...:)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#72
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
A versenyen sajnos nem tudtam elindulni a pénteki esésem (futás) miatt, ezért a célterületen fotóztam. Van egy rakás kép a befutókról. Böngésszétek át, aztán majd letörlöm õket a galériából: http://pix.bikemag.h...unamaraton2005/

#73
Mohus

Mohus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.156 hozzászólás
Köszi a terep jelentést. Sajnos ma úgy néz ki nem jön össze... de holnap megyek:) Van valakinek kedve betársulni?

#74
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

Valaki tudja esetleg milyan most a terep arrafelé? Holnap tekernék arra egy nagyobbat, ha kicsit felszáradt a terep. .....ehh lehet nem hajnalban kellene ezt megkérdeznem....mindegy:)

a nagy dágvány biztos felszáradt, de sztem holnapra lesz kb teljesen jó a visegrádi oldal, a kõi fele meg nagyjából vasárnap is jó volt...
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#75
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás
Sziasztok

DM beszámoló extended:

http://bringazas.blogspot.com

#76
cmaxx

cmaxx

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
Üdv mindenkinek!A visegrádi rajt cél állomás szerintem tutti ötlet volt.A frissítõk jól voltak elhelyezve,a sártól eltekintve a pálya is remek volt.A rajtnál ki volt az aki fikázta a Pace telót?

#77
-Henger-

-Henger-

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.181 hozzászólás
Mohus, vasárnap is jó volt már sztem, végig járható. Csak ott volt sár, ahova nem sütött be a Nap. Egyébként mindenhol száraz volt.

Nekem pl. ez jobban bejön, mintha a kemény, száraz talaj szétrázza a csuklóimat.

#78
Mohus

Mohus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.156 hozzászólás
Valaki tudja esetleg milyan most a terep arrafelé? Holnap tekernék arra egy nagyobbat, ha kicsit felszáradt a terep. .....ehh lehet nem hajnalban kellene ezt megkérdeznem....mindegy:)

#79
-Henger-

-Henger-

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.181 hozzászólás
Wannaride, tök jók a képek! Köszönjük!

Transzporter,
neked is!
Felfedeztem magam, a 8-as képen. :)

#80
transzporter

transzporter

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 363 hozzászólás
Sziasztok! Van pár kép a maratonról a http://kep.tar.hu/raahel oldalon , elég vegyesen, de ha valaki felismeri magát már siker. Sajnos féltávnál elfogyott az áram, úgyhogy ez van...