Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Balatonkör 2005

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
175 hozzászólás a témában

#101
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.179 hozzászólás
Sziasztok!
Azt hiszem én is megpróbálnám, viszont van egy kis gondom: elõzõ este (22.-én) kb. 23 óráig melózom, úgyhogy hajnalban kéne lemennem. Tehát szállás nem kellene. Viszont az autót nem szivesen hagynám az utcán. Nem tudtok valami helyet ahová be tudnék állni vele, vagy õrzött parkoló nincs Siófokon?
Ja és ha nem vagyok ott 5:15-re, mi az esélyem, hogy jut póló?

#102
potty

potty

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 378 hozzászólás
Sziasztok!
Lassan közeledik a 23-a. A szervezés már nagyüzemet ért el. Lassan minden a helyére kerül és már csak a bicókat kell felkészíteni. Azért ha tehetitek nézessétek meg szervízben a paripákat mielõtt jöttök.
A hétvégén páran körbemegyünk hogy lássuk mennyit változott tavaly óta az út, hol kell figyelni, hol vannak útátkalések. Aztán a jövõ héten már csak az ima marad, hogy szép idõ legyen. Csütörtök este kiderül, életbe lép -e az esõnap (remélem nem).
Szerda után azért Ti se csináljatok már erõedzéseket, bár a tempó nem lesz megeröltetõ, a táv megfelelõen nagy ahhoz, hogy csütörtökre és péntekre pihenõnapot iktassatok be.
Addig is mindenkinek jó tekerést!

#103
_A

_A

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 554 hozzászólás
Igen,sikerült.
És Jézus szóla hozzájuk: - Mondjátok, ki vagyok én?
És õk felelék: - Te vagy létünk alapjának eszkatológiai manifesztációja, a kerigma, amiben interperszonális kapcsolataink legvégsõ értelme tárul fel elõttünk.
És Jézus ismét szóla: - Mi???

#104
potty

potty

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 378 hozzászólás
Szeretettel Várunk! Sikerült elõregisztrálnod az emil címen?

#105
_A

_A

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 554 hozzászólás
JÖVÖK!

Felhívtam a Papp vendégházat és volt még szállás,tehát most épp a fellegekben repülök,már csak ezt a pár fránya napot nehéz kivárni;)

Akkor mad találkozunk lent!
bye
És Jézus szóla hozzájuk: - Mondjátok, ki vagyok én?
És õk felelék: - Te vagy létünk alapjának eszkatológiai manifesztációja, a kerigma, amiben interperszonális kapcsolataink legvégsõ értelme tárul fel elõttünk.
És Jézus ismét szóla: - Mi???

#106
potty

potty

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 378 hozzászólás
Bocs, tényleg elírtam nem nyugatit akartam hanem keletit.

Szállás: Nem tudom van -e még de a honlapon (WWW.BALATONKOR.HU) fent van a Papp vendégház telefonszáma. Szinte biztos hogy akkor is tudnak szállást szerezni, ha már náluk betelt minden. Legvégsõ esetben hívj fel engem (Szeles Péter) és valamit kerítünk.
Valaki biztos lessz siófokon :-) másnem, mi szervezõk. Várunk by

#107
_A

_A

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 554 hozzászólás
Sziasztok! Utánakérdeztem,valóban van mód a bringa szállításra a mávnál,szóval az elsõ akadály ezzel megszûnt! A siófoki eljutás Egerbõl a máv internetes útvonal tervezõje szerint ápr 22-re két olyan lehetõséget adott amik csak egy átszállást igényelnek,a legegyszerûbb az amit Cykebona is javasolt,miskocon át közvetlen járat Siófokra (ha valakit érdekel ez a Püspökladány-Nagykanizsa gyors)ez hajnali:) 7:15kori indulást igényel Egerbõl hogy elérjem a csatlakozást Füzesabonyban 8:15kor és 12:11re már lent is lennék Siófokon, a másik lehetõség az Eger-keleti onnan pedig a kelnrõl siófokra(ebbõl van két lehetõség: 10:25ös indulás és 15:52es érkezés siófokra illetve 18:41es indulás és 23:36os érkezés),az összes többi csatlakozást lényegében el lehet felejteni... Azt hiszem a legkényelmesebbet választom és a 7:15össel megyek le Siófokra, kérdés: lesz vki ott addigra rajtam kívül vagy én leszek az elsõ?:) Potty köszönöm a felajánlott segítséget,de inkább ezt az egyszerûbb utat választom,de majd találkozunk remélhetõleg lent Siófokon! Remélhetõ uccsó kérdésem:szerintetek van még szállás?;)
És Jézus szóla hozzájuk: - Mondjátok, ki vagyok én?
És õk felelék: - Te vagy létünk alapjának eszkatológiai manifesztációja, a kerigma, amiben interperszonális kapcsolataink legvégsõ értelme tárul fel elõttünk.
És Jézus ismét szóla: - Mi???

#108
Cykebona

Cykebona

    vendég

  • fórumtag
  • 35 hozzászólás
_A: Üdv! Asszem olyan szabály van a mávnál, hogy ha nincs bicajszállító kocsi a szerelvényen, akkor vagy az elsõ kocsi legelején, vagy az utolsó kocsi legvégén tudsz bicajt szállítani, ott ugyebár nem használják az átjáró ajtókat, így oda tudod támasztani a gépet. Sõt, oda is tudod zárni az ajtó fogantyújához. Akkor van peched, ha ezek a helyek már foglaltak, tehát van már fenn 4, esetleg hülyébb kaller esetén 2 bicaj.
A Keletibõl meg kerekezz át a Délibe, BKVval nem hinném, hogy megoldható. Szerintem a Nyugatiból tuti nem indul Siófokra vonat. Viszont a Keletibõl megy. Sõt olyan is van, ami Miskolc Tiszai Pu-ról indul, a Keletin megy át, és ott át sem kell szállni a Siófokra jutáshoz. De az reggel megy asszem, szóval lehet, hogy nem jó neked.

Szervezõk: Csak ügyesen, nyugodtan, mint disznóöléskor! Nekem tavaly sikerült részt vennem a megmozdulásban elõször, idén sajnos nem megy, pont más dolgom lesz akkor. Nagyon sajnálom. Szebb idõt, mint tavaly! M.Attila Zamárdiból
Kerékaláteszlekvárosmajorrsövénynélküliliputcaseprõzsehordóanyókalács:lick:

#109
potty

potty

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 378 hozzászólás
Bár az egri vonalat nem ismerem, de Bp és Pest között simán lehet bringát szállítani a vonaton. A buszon pesten viszont teljesen kizárt hogy felengedjenek bringával! Marad az átbringázol pesten.
Viszont nem hiszem hogy a kelenföldre ki kell menned. A Délibõl megy vonat siófokra (esetleg a nyugatiból). Viszont mikor szeretnél lejönni siófokra? Mert ha pénteken (ápr. 22.) akkor valószínû én is akkor megyek pestrõl és megoldható hogy segítek vonatozni.

#110
_A

_A

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 554 hozzászólás
Sziasztok!
Én is szeretnék jönni,de az a baj hogy egri vagyok és az kicsit innen nehézkes:( Bújtam a mav honlapját sikerült is találnom egy, csak egy darab átszállást igénylõ lehetõséget,az átszállást a keleti és a kelenföld között viszont nekem kell megodani, el tudná vki magyarázni hogy hogyan lehet bicajt a mávval biztonságban szállíttatni,egyáltalán lehet-e?;) A másik kérdésem pedig az lenne hogy hogyan lehet azt megoldani hogy bringával és a cuccommal átjussak egyik pályaudvarról a másikra? a honlap szerint vmi piros hetes buszt kellene igénybe venni és még zárójelben ott virít vmi 35 (ez mi lehet?) és felengednének egyáltalán a buszra csomagokkal és egy komplett bringával?:)
Bocs hogy kicsit hosszúra nyúlt, elõre is köszi a válaszokat!
És Jézus szóla hozzájuk: - Mondjátok, ki vagyok én?
És õk felelék: - Te vagy létünk alapjának eszkatológiai manifesztációja, a kerigma, amiben interperszonális kapcsolataink legvégsõ értelme tárul fel elõttünk.
És Jézus ismét szóla: - Mi???

#111
potty

potty

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 378 hozzászólás
Meg különben is! Akkor 23-án már pont ráérsz! :-)

#112
pt-toco

pt-toco

    vendég

  • fórumtag
  • 29 hozzászólás
Ha jól emlékezem, akkor tavaly is zh miatt nem jöttél! Arra valók a haverok, hogy bemenjenek helyetted és megírják neked:) Zh soxor van egy évben, de BK!?
Az élet elõttem áll, és nem látok tõle!

#113
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
sajnos nem tudok menni 23-án ,mert 21-22 2zh meg egy vizsgám lesz pedig nagyon akartam menni. :cry:

#114
potty

potty

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 378 hozzászólás
A helyzet az hogy nekem se jó az esõnap ,de a többiek megszavazták hogy legyen. Szerintem nem is igazán kéne. Szóval mosom kezeimet és nagyon reménykedek hogy jó idõ lesz 23-án!

#115
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
ippeg ezt akartam mondani, hogy az esõ nap nem a legakt. mert sokan mennek zvsz a flash acrossra sopronba.

#116
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
nekünk a május 7. az bukó, akkortájt van a flash across maraton, de reménykedjünk, hogy jó idõ lesz, és akkor mi is megyünk

#117
potty

potty

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 378 hozzászólás
HAli MIndenki figyelmébe! Tartunk esõnapot, ami annyit takar hogy ha elõzõ este és egész héten szakad az esõ és 23-ra is esõt mondanak, akkor május 7-én lesz a kerülés megrendezve. Az internet oldalra csüt. este (ápr. 21)(legkésõbb péntek délelõtt) fel fog kerülni hogy megyünk -e. A cím ha valaki még nem tudná www.balatonkor.hu

#118
potty

potty

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 378 hozzászólás
Szevasztok!

Úgy tûnik rendezõdnek a szállás ügyek. Néhány napon belül fent lesz a honlapon az infó, hogyan, kinél, miképp lehet szállást igényelni elõzõ éjszakára. Az ára 2300Ft/fõ a www.maganszallashely.hu/papp oldalon minden megtalálható és azt itt lévõ telefonszámon lehet a foglalást intézni.

#119
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
kösz infokat. asszem, asszonyra bizom szállást, aztán ahoz igazodom, túrailag. Bár kikötve, hogy csak északi part lehet. :-)

#120
potty

potty

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 378 hozzászólás
Ha tudunk segíteni szállás ügyben szólj! Mi rendezünk egy- két konkrét szálláslehetõséget. A www.balatonkor.hu -n megvannak az elérhetõségek, keres bátran!
Aki még nem tette volna meg és jönne elõregisztráljon (név (esteleg topicnév is), város, elérhetõség, kell -e szállás) az info@balatonkor.hu -n.