Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Balatonkör 2005

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
175 hozzászólás a témában

#81
potty

potty

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 378 hozzászólás
MINDENKI FIGYELMÉBE:

NAGY örömömre MEGYÜNK SZOMBATON! Ez már a hivatalos álláspont! Mindenkit várunk reggel nagy szeretettel 5:15 - 5:45 között a siófoki Víztoronyhoz a nevezésre.

#82
potty

potty

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 378 hozzászólás
Szevasztok!
Bár még biztos csak este lesz a honlapon, de szerintem megyünk. A met.hu is jót mond atv is.
Kérdésekre: Voti: Hozzánk tudsz majd beállni az udvarba az a legbiztosabb. a számom 06202114242 ezen keress és megbeszéljük. Nekem 5re ott kell lennem a viztoronynál, szóval 4:50kor már nem leszek otthon, de a szüleim nagyon kedvesek és biztos nem hajtanak el. Fõleg hogy meg van velük beszélve.
A meleg cuccról csak annyit, hogy a "sok meleg cucc" biztos nem fog beférni. Szóval abba gondoljatok bele ha mindenki odajön reggel egy 50 literes zsákkal akkor mennyi cucc lenne. Persze azért lesz lehetõség arra hogy némi cuccot berakjatok a kocsiba, de mindenkit arra kérnénk, hogy amennyire csak tud kicsi pakkot hozzon. Ez a Ti érdeketek is. Igen tavaly két kisbusz volt az egyik egy Caddy abba volt a kaja, a másikba meg beültek sokan mikor elkezdõdõtt az esõ, persze bringástúl és az így full tele volt. Idén ezt szeretnénk megelõzni. Persze aki a halálán lesz az azért idén is beülhet, de szeretnénk ha nem taxiszolgálat lenne a kisbusz, hanem pontosan a cuccokat lehetne belepakolni.
A kérdés még a 20:40es vonat. Mindenképpen megpróbáljuk elérni,de sajnos garancia nincs. Én személy szerint szeretnék nyolcra beérni, mivel nagy hoki fan vagyok, és úgye aznap Mo. - Lengyelország meccs lesz! :-) Ja ha valakit érdekel péntek este a Mo. - Anglia a szállásosok közül akkor azt érdemes lenne együtt megnézni.

#83
ed13

ed13

    vendég

  • fórumtag
  • 34 hozzászólás
csomag kérdés jó kérdés!
tavaly asszem 2 kisbusz is volt. jól emléxem?
egyik kaja, a másik meg mindenmás :)

más várom h eldõljön lesz-e móka :)

#84
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás

hello eric!

figy, sztem járható út, hogy ha nagy késésben vagyunk, akkor felszállunk elõbb egy vonatra (pl keszthelytõl kezdve bárhol a déli parton)
amúgy én is arra a vonatra pályázom! :)


Jah én is erre gondoltam. Még erõsen meggondolom a túrát, mert itt zuhog az esõ és hideg van. Hogyha csüt-péntek is borult lesz az idõ meg hideg akkor nem megyek, nem akarok megint úgy járni mint tavaly...

#85
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.179 hozzászólás
Helló!
Nekem is lenne még 1 kérdésem. Most már egész jó idõt jósolnak a met.hu-n nappalra, hajnalban viszont 0fok körül lesz. A sok téli cucc ugye mind be fog férni a kísérõkocsiba?
Bocs ha hülye kérdés volt, de én még nem voltam.:)

#86
ed13

ed13

    vendég

  • fórumtag
  • 34 hozzászólás
hello eric!

figy, sztem járható út, hogy ha nagy késésben vagyunk, akkor felszállunk elõbb egy vonatra (pl keszthelytõl kezdve bárhol a déli parton)
amúgy én is arra a vonatra pályázom! :)

#87
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás

Szervezõktõl, v azoktól kérdezném akik végigmentek már az elõzõ túrákon:
eddig mikorra értetek vissza Siófokra az este? Csak azért mert Székesfehérvárra még haza kell mennem vonattal, 20.42-kor van az utolsó vonatom, és nem szeretnék ottragadni siónak fokán. :)


Ennyire hülyeséget kérdeztem v senki sem tudja a választ? :)

#88
ed13

ed13

    vendég

  • fórumtag
  • 34 hozzászólás
hú, köszi szépen, ez nagyon szuper lenne!

ment privi üzenet!

#89
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.179 hozzászólás

amint tudod tutira hogy mikor mennél írd meg!

szerintem 4:15-4:30 körül mennék át Bp.-en (fóti vagyok), de ez attól is függ, hogy az autóval Siófokon hová és mikor tudnék beállni.

potty légyszi írj ha van valami fejlemény parkoló ügyben. Köszi.

#90
_A

_A

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 554 hozzászólás
Akkor ez most azt jelenti hogy lesz balatonkor rendesen most szombaton?
És Jézus szóla hozzájuk: - Mondjátok, ki vagyok én?
És õk felelék: - Te vagy létünk alapjának eszkatológiai manifesztációja, a kerigma, amiben interperszonális kapcsolataink legvégsõ értelme tárul fel elõttünk.
És Jézus ismét szóla: - Mi???

#91
potty

potty

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 378 hozzászólás
Szevasztok!
Én is megnéztem a Met -et szombatra Siófokra csak felhõcskét jelez esõt nem láttam. Meg 18km/hs szelet ami azért tûrhetõ.

#92
ed13

ed13

    vendég

  • fórumtag
  • 34 hozzászólás

Hello ed13!

Hozzám elvileg beférnél a kisbuszba feltéve, hogy kihagynád a vonatot és a kártyapartit:) viszont én hunynék egy gyorsat és hajnalban korán mennék.

De az a baj, hogy most néztem a met.hu-t:cry:

hello voti!

hú, most olvastam csak az elõzõ hsz-od!
egy GIGAKÖSZIvel (és egy ízlésed szerinti söripari - vagy forrró csoki, az idõjárástól függ :D - termék elfogyasztására való invitálással) tudnám viszonozni a szívességet! :)
amint tudod tutira hogy mikor mennél írd meg!

remélem nem lesz olyan trutyi idõ mint tavaly, de talán érdemes nekivágni, csak VINNI KELL ESÕRUHÁT!!! meg aztán ki tudja h milyen lesz az idõ a pótnapon?
szóval fel a fejjel mindenki, max úszunk!

#93
_A

_A

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 554 hozzászólás
Segítség! Valaki zárja el az égi csapot;) sajnos megint meg néztem a met.hu-t és sajnos már kint van a szombati nap is ,aminek bár a reggele napos, de a többi idõben esõs... Most akkor mi lesz? Ugye nem marad el? Hajlandó vki rajtam kívül eljönni bringázni,kissé rosszabb idõben?
És Jézus szóla hozzájuk: - Mondjátok, ki vagyok én?
És õk felelék: - Te vagy létünk alapjának eszkatológiai manifesztációja, a kerigma, amiben interperszonális kapcsolataink legvégsõ értelme tárul fel elõttünk.
És Jézus ismét szóla: - Mi???

#94
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.179 hozzászólás
Hello ed13!

Hozzám elvileg beférnél a kisbuszba feltéve, hogy kihagynád a vonatot és a kártyapartit:) viszont én hunynék egy gyorsat és hajnalban korán mennék.

De az a baj, hogy most néztem a met.hu-t:cry:

#95
ed13

ed13

    vendég

  • fórumtag
  • 34 hozzászólás
hello!

én voltam a tavalyi túrán(sajnos nem végig :( ), és el szeretném mondani minden hezitálónak, hogy ÉRDEMES ELJÖNNI, mert egy igazán nagyon kedves, jó hangulatú kis esemény! (a tempo kis edzettséggel is tartható!)
a nevezési díj is jelképes. a rengeteg kaja/pia banán stb naggyon jóó!! nekem a kedvencem a pizza volt! ugye lesz idén is? :)
még nem tudom, hogyan jutok le, mert elõzõ este critical mass.. de tuti ott leszek 6kor! :)

sajna idén egyik barátom se tud jönni, úgyhogy az érdekelne, hogy van-e még olyan kretén rajtam kívül aki tökegyedül jönne, és esetleg bevállalna egy éjszakai vonatozást, és 3 óra "kártyapartit" Siófokon :D

bye, Peti

#96
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Szervezõktõl, v azoktól kérdezném akik végigmentek már az elõzõ túrákon:
eddig mikorra értetek vissza Siófokra az este? Csak azért mert Székesfehérvárra még haza kell mennem vonattal, 20.42-kor van az utolsó vonatom, és nem szeretnék ottragadni siónak fokán. :)

#97
potty

potty

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 378 hozzászólás
Az jó! És 21 este eláll, 22-én felszárad, majd 23 án gyönyörû idõ lesz! :-)

#98
_A

_A

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 554 hozzászólás
Sziasztok!Nem akarok ünnep rontó lenni,de a www.met.hu szerint tihany környékén ápr17-21ig esni fog.... 22-23 már nincs kint.... De persze marad a remény...
És Jézus szóla hozzájuk: - Mondjátok, ki vagyok én?
És õk felelék: - Te vagy létünk alapjának eszkatológiai manifesztációja, a kerigma, amiben interperszonális kapcsolataink legvégsõ értelme tárul fel elõttünk.
És Jézus ismét szóla: - Mi???

#99
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.179 hozzászólás
Köszi!
Kisbusszal mennék 2,7m magas, remélem beférek :)
Remélem jó idõ lesz mint ma volt!

#100
potty

potty

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 378 hozzászólás
Szevasztok! Ma megvolt a próbakör. Meg kell mondjam a bringaút egyre jobb! Persze vannak rossz szakaszok, de már korrektûl járható. Persze ma csak 6an voltunk, így azért könnyebb közlekedni. Azt is el kell mondajam, hogy én kutyául elfáradtam a végére, hiába az idei alapozás meglehetõsen hézagosra sikeredett.
Voti: Utánanézek az õrzõtt parkolónak, de ha azt nem találunk, akkor szerintem megoldható, hogy nálunk beállj az udvarba.
Még több imádkozó embert kérünk a jó idõért!
by