hirtelen ötlettől vezérelt volt a mai tekerés. találkoztam egy bunkó terepjárós majommal (b_szki az autó tetején két gyerekkel
), egy quadossal (ez nem volt bunkó, valszeg észre se vett, de szépen hozta ezeknek a hobbi-quadosoknak az archetípusát...) mindegy, tök jó volt végülis. ja, miután két napja elhagytam az mbuk mintás nyakmelegítőmet, ma sikerült egy pumpát is elhagyni... "még jó, hogy a p_csöd oda van nőve, kisfiam!" mondta az ilyenekre jóapám...
![]()
![]()
nagyon-nagyon finom szimata van ![]()
![]()

Sign In
Create Account

Back to top






