megint volt egy kis Tisza-parti "kalandozás", két év után újra. a Ronin, úgy érzem, bármennyire is elszabottnak tűnhet, nagyon is alkalmas az effajta tekerészésre. kellően gyors, könnyű hajtani. a tubeless gumiknak - és persze a váz "elavult" 3d-s rugalmassága miatt - baromi kényelmes. tuti, hogy öreges dolog ez, de nagyon élveztem, ahogy a töredezett, vacak aszfalton suhan. nemtom', lehet, hogy ezt egy modern karbon váz(szett) is így tudja? nem is az, hogy felveszi a rezgéseket, úthibákat, hanem szinte él, mozog alattam jobbra-balra. mindegy, klassz. a fékekkel még kell foglalkoznom, nem olyan, mint szeretném, de határozottan alakul. ó, igen, a Ritchey Kyote... hm-hm, zseniális! hüJén néz ki, de akkora előrenyúlása van, hogy bőven kiadja az országúti geo miatt elvesztegetett pilótafülke hosszt és közel van a megszokott mtb-s (vagy altbar) pozihoz.
![]()
![]()
itt kifejezetten jó volt az útminőség...
![]()
ezen meg jót derültem
(asszem a felhő- és égképek mellett ez is kezd heppé válni nálam...)
![]()
ez viszont jópofa!
![]()

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






