Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

CrossKovácsi Maraton

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
417 hozzászólás a témában

#81
palladium

palladium

    vendég

  • fórumtag
  • 47 hozzászólás

Hm... akkor gyalog necces - szinte impossible - idõre beérni.
Ha lenne túristatérképem az nagyon jó lenne, nem bacakodnék a neten 5 féle térképpel hogy összeollózzak valami használhatót belõle...

Tigris: Eljutás bonyolultságától és attól függ mindig hogy jön -e asszony és hogy. De egy falun szívesebben vágok át 0 forgalomnál mint pesten...


Ajánlom neked a következõ oldalt:

turistautak.hu

csak ie alatt mûködik rendesen. Nagyon jó, könnyen kezelhetõ. Útvonal tervezéshez a lejobb: szintmérés, útminõség jelzés stb.

#82
adam-85

adam-85

    vendég

  • fórumtag
  • 47 hozzászólás

Mikor szenvedtem hogy nem tudok Egom mellõl feljutni idõben vonattal nem említette senki hogy Solymárról át lehet ballagni Kovácsira simán... :) Akinek még lennen esetleg hasonló gondja az kérdezhet, összevadásztam térképekrõl az utat...



simán át tudsz vágni, van egy erdei út, ami solymárról pont a nagykovi kastélyhoz visz ki.

#83
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás

térkép 2 oldallal ezelõtt volt, "szinttérkép" a térképen... (a 2,6km/260m infóval, kiváncsi leszek szerinted mire gondoltak ;) ) tavaly az egyik frissítõn volt kolbászkarikás kenyér. :)

A térképet megtaláltam, de szintrajz továbbra sincs. A szintvonalak alapján elég durva pálya lesz. 2600 méter tekerés után 260 méterrel leszel magasabban.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#84
Gyalogkakukk

Gyalogkakukk

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.739 hozzászólás

Mi lesz a frissítõpontokon? A honlap információi igencsak szûkösek...


térkép 2 oldallal ezelõtt volt, "szinttérkép" a térképen... (a 2,6km/260m infóval, kiváncsi leszek szerinted mire gondoltak ;) )

tavaly az egyik frissítõn volt kolbászkarikás kenyér. :)

#85
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás

Szintrajz van valahol? Vagy legalább egy térkép...?

Mi lesz a frissítõpontokon? A honlap információi igencsak szûkösek...

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#86
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás
Akkor mert többen kértétek: mc_piteKUKACfreemailPONThu :prosze:

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#87
assasinbug

assasinbug

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 893 hozzászólás
Tigger arra gondol, hogy Solymár mellett van Pesthidegkút, aminek a szélén van a reptér -> Õ a nem bp-en való átvágást javasolta neked budamarcira;)

egy mail cím esetén megleplek egy Budai-hegység térképpel, ha jó leszel;)

#88
copper

copper

    vendég

  • fórumtag
  • 184 hozzászólás
Én tegnap voltam pályabejáráson, az elejét tekertem le és az uccsó kb.10km-t, át van ázva a talaj ez tény, de nem volt csúszós összességében, jól tekerhetõ, legalábbis ahol én jártam, tócsa volt néhány :)
Ha meghalsz egy emelkedõn, az azt jelenti, hogy mindent beleadtál...

#89
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás
Szintrajz van valahol? Vagy legalább egy térkép...?

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#90
(has)Pókember

(has)Pókember

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 486 hozzászólás
Van egy 10 megás jpegem, ha adsz egy emilcímet, elküldöm neked.

#91
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás
Hm... akkor gyalog necces - szinte impossible - idõre beérni.
Ha lenne túristatérképem az nagyon jó lenne, nem bacakodnék a neten 5 féle térképpel hogy összeollózzak valami használhatót belõle...

Tigris: Eljutás bonyolultságától és attól függ mindig hogy jön -e asszony és hogy. De egy falun szívesebben vágok át 0 forgalomnál mint pesten...

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#92
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

Mikor szenvedtem hogy nem tudok Egom mellõl feljutni idõben vonattal nem említette senki hogy Solymárról át lehet ballagni Kovácsira simán... :) Akinek még lennen esetleg hasonló gondja az kérdezhet, összevadásztam térképekrõl az utat...

én a buda marci elõtt említettem Neked ilyesmit, akkor nem tetszett....úgyhogy itt már nem meretm javasolni :)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#93
(has)Pókember

(has)Pókember

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 486 hozzászólás

Szintet nem látok; én biciklivel, asszonypajti meg vszínû gyalog; ha megy ilyen tempóban akor átmegyünk sétatempóban (8:10re van ott elvileg a vonat), de lehet hogy görkorcsolyával begyorsít a tempóba :). Én mondtam hogy jöjjön biciklivel de azt hiszi hülyeségbõl mondom... Kb hány km; 3-4-5-6?


Hát, ha nem látsz szintet, akkor javaslok egy turistatérképet: a vasútállomás a völgy legalján van, és át kell mászni egy hegyen. Olyan 150-200m szint biztos van, és kb. 8-9km. Reggeli sétának nem rossz, de a görkorit felejtsd el, hacsak nincs rajta rakéta... :-)

#94
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás
Szintet nem látok; én biciklivel, asszonypajti meg vszínû gyalog; ha megy ilyen tempóban akor átmegyünk sétatempóban (8:10re van ott elvileg a vonat), de lehet hogy görkorcsolyával begyorsít a tempóba :). Én mondtam hogy jöjjön biciklivel de azt hiszi hülyeségbõl mondom... Kb hány km; 3-4-5-6?

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#95
(has)Pókember

(has)Pókember

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 486 hozzászólás

azt a ballagást azért megnézem.
nagykovit solymártól szerintem csak a maraton útvonala választja el;)


A maraton a másik oldalon megy, nem a Zsíros-hegyen. Solymárról a zöld jelzésen lehet átjönni Nagykovácsiba (ez egy kis mászással jár, nagyrészt azért aszfalton). Szerintem úgy félórás etap a vasútállomástól. Bemelegítésnek kívánni sem lehet jobbat.

#96
assasinbug

assasinbug

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 893 hozzászólás
oké, én ezt tudom. de Te azt tudod, hogyha a benzinkút felöl mész akkor van egy 25%os aszfaltos(igazából ilyen szürke, hullámos szélû díszburkolatos) emelkedõ míg feljutsz a Kölcsey utcáig? gondolom máshonnan megközelítve se lesz laposabb az út:D

#97
(has)Pókember

(has)Pókember

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 486 hozzászólás
Én voltam szerda este, pont a vihar után felmérni a terepet: csak egy kis rész bejárására jutott idõm, de a sár a kenõdõs fajta, nem a ragadós. Egyszer próbáltam meg letenni a lábamat, ki is csúszott alólam rögvest :-) Nem hiszem, hogy felszáradna teljesen, még ha vasárnapig egy csepp esõ sem esik, akkor sem... jó móka lesz.

#98
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás

azt a ballagást azért megnézem.
nagykovit solymártól szerintem csak a maraton útvonala választja el;)


A jobb oldali településbõl a Kölcsey, Kazincy utca már Solymár.
http://www.nagykovac...csi_terkepe.jpg

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#99
assasinbug

assasinbug

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 893 hozzászólás
azt a ballagást azért megnézem.
nagykovit solymártól szerintem csak a maraton útvonala választja el;)

#100
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás
Mikor szenvedtem hogy nem tudok Egom mellõl feljutni idõben vonattal nem említette senki hogy Solymárról át lehet ballagni Kovácsira simán... :) Akinek még lennen esetleg hasonló gondja az kérdezhet, összevadásztam térképekrõl az utat...

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám