Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ápr. 9-12 Zengõ (Mecsek) túra!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
195 hozzászólás a témában

#61
ors

ors

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.533 hozzászólás
Na, utoljára módosítok ::) megyek ha még van hely ;)

Hova is kell mennem Szászvár -ugye?! néztem vonatot 13:15 re érek oda, ugye már lesz ott akkor valaki ?



#62
Tyito

Tyito

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.067 hozzászólás
Üdv Mindenki!

Era: köszönöm ezt a tutti visszajelzést.

A pénteki bringázás igény szerint (jól bevált módon) este-éjszaka zajlana. Nem erõs, csak bulibicózás szintjén mûvelnénk. Akit esetleg érdekelne az lámpával készüljön.

Kerge: köszönöm a térképet!

A 6os úton Bpest felõl érkezõknek:Bonyhád elhagyása (jobbról MOLkút, lámpás keresztezõdés, balról SHELLkút) után egy jobbos kanyar utáni emelkedõ tetején JOBBRA fordulás Dombóvár (assszem az van kiírva) felé. Majoson, Nagymányokon, Mázán, (erõs balkanyar után vasútalatt) áthaladva beérkezés szászvárra. A központig kell menni a Templom térig. A gyülekezõ úgy gondolom, a Bánya u. 4szám alatti Gabriella vendégházban lesz, a másik szállás pedig a Bartók Béla úton található (Vidák panzió)

Kaja, pia, olimpia? Mire készüljünk? Össznépi fõzés-sütés, vagy a pizzéria? Kis falu! A bolt, ha esetleg nyitva is van, nem biztos, hogy sok mit lehet kapni.

Sajjna lehet, hogy az Égiek nem figyeltek oda a rendelésemre, de még nincs veszve semmi!
Nagyon kellemesen fogjuk magunkat érezni az tuttti!

Réteges öltözék, csereruci, sárvédõ, szükségeltetik.

Boltolás: Bonyhádra beérkezve a MOLkutas lámpánál jobbra fordulva kb 200-300mre baloldalt nagy élelmiszer bolt.

Telszámom: +3630/9439-398

#63
amar

amar

    vendég

  • fórumtag
  • 191 hozzászólás
Tyito!

Terveztek vmi bringázást már péntekre is?
Mert mégsem kell dolgoznom péntek de., így ha csak egy szikrányi értelme is van, akkor szívesen lemennék már korábban vonattal, akár de. is!
Ha nincs semmi, akkor Mellonékkal megyek este kocsival!

#64
PiGonE

PiGonE

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 316 hozzászólás
Mellon: Az itteni székhelyû takaréknál vagyok rendszergazdi, illetve a hozzá tartozó 12 kirendeltség tartozik hozzám... Az pedig túlzás, hogy nem akaródzik dolgozni, egyszerûen van egy napnyitás és napzárás, ami bezony határt szab a munkának.... ;D

De tény, én 2-kor dobbantok, utána még 6-ig van idõ rendberakni a pacikat, kapnak egy kis WD40-t, meg felkerülnek a Thule-ra, csomagok a csomagtartóban.... Már nagyon várjuk a túrát!

Kerge: Binyó kétséges továbbra is, ha jön, nagyon fogunk örülni neki, ha nem majd jól összekötöm a cipõfûzõjét.... ::)

Megvan a térkép, várom a meeting point megnevezését, kb. este 9-9.30 körül fogunk megérkezni Szászvárra... (nem kell a térkép... ;) )

Kis idõjárás jelentés, remélem, ennél még csak jobb idõ fog minket várni:

Szombat: Több órás napsütésre számíthatunk. Délután dél felõl megnövekszik a felhõzet és ott esõ, zápor várható. Megélénkül a délkeleti szél. Hajnalban 1, 6 fok várható. A hõmérséklet csúcsértéke 12, 17 fok között alakul.

Vasárnap: Erõsen felhõs lesz az ég, sokfelé várható esõ, zápor. Megerõsödik az északi szél. Hajnalban 3, 8 fok várható. A hõmérséklet csúcsértéke 9, 14 fok között alakul.


Bizom benne, hogy a közeli mediterrán jelleg megmutatkozik majd Szászváron is...

Üdv, Pigi

#65
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 hozzászólás
Mellon!

Mail ment potyautas témában. ;)

#66
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
Helló mindenki!!
Na akkor mikor és holt talizunk?!?
Asszem csak péntek-szombaton tudok maradni,haza kell mennem a húsvétra! :'(
Szombat sötétedésig maradok!!
Akkor az érdekelne még hogy hol talizunk,szállásnál?Mikor,mert elég közelrõl jövök,aztán nem akarok ott ácsorogni!
Össz költség mennyi lessz?
Más asszem nincs!!

#67
Grimus

Grimus

    vendég

  • fórumtag
  • 129 hozzászólás
Kedves Mindenki!
Én sajnos nem tudok menni.
Üdv: Gergõ

#68
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Csak a kételyek elkerülésére ezennel megerõsítem szándékomat. Húsvétkor meglógunk a locsolók elõl. Irány a Zengõ csúcsa. Befekszünk az árokba bringástól, hadd földeljenek el minket. A Bánáti Rózság, vagy mi a csudát feltétlenül megmentjük, háláját talán kifejezi azzal, hogy nyílik nekünk éppen akkor és éppen ott. ;D
Lényeg a lényeg, nem bolykottálom a túrát, ha nem lennék ott, én maradnék ki a jóból. ;D
Számíthattok rám. :-X

#69
Mellon

Mellon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 697 hozzászólás
Megcsappant a létszám erõsen...
Melyik bankba dolgozik Pigi ??? Én itt megpusztulok a sok munkától :-\ SZVSZ ez nem a bankszakma, hanem egyes munkahelyek ilyen lazák...

Van két hely nálam péntek este (=késõ este indulás legkorábban 7 körül szerintem)
Amar már jelentkezett, ha jön, akkor már csak egy hely marad.

Para Ors Thy biztosan nem jön.

!!!!!!!!!!
A többi kérdõjeles írhatna végsõ álláspontot, akár + akár -
Valamint aki fent van a listán de nem jön, ill. vica versa az is szóljon!!!




#70
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 hozzászólás
Sziasztok!

Érdeklõdöm: Akkor is mindenképp ven menet, ha qrva nagy a sár? Én nagyon sárútáló vagyok... :-\
nagyon szerettem volna/szeretnék már menni valahova.

#71
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Tényleg csak 4-et? De jó! ;D
Remélem jobb idõ lesz, mint vasárnap a Paratúrázokra. Mi alaposan eláztunk (de akkor is tetszett, végre kipróbáltam az erdõben az új bringát).

Szóval napsütés rendelve, hátha meghallgatják a fentiek.

Kergeegér én tényleg nem tudom megnézni a térképet. Kaphatom mailben?
:-*
Era

#72
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.133 hozzászólás
sajnálom Orsi :-\

feltettem egy Szászvár térképet.
http://kergeeger.uw....ag/szaszvar.jpg
akinél nem mûxik annak elküldöm mailban.
valszeg mi érünk oda leghamarabb (Tyito,Ági,Csubee,Anita és én) mert ha minden igaz akkor reggel valamikor már orosházáról startolunk.
Pigiék sajnos csak délután -vagy az is lehet ,h csak este- tudnak indulni mert Nikinek még kemény munkanap a péntek.
Ugye Pigi komám az új munkahelyén könnyen van mert a bankszakmában pénteken fél 1-kor már nem akaródzik dolgozni ... ::) :P
Mellonék is munka után indulnak úgyhogy sztem õk sem érnek sokkal hamarabb Szászvárra.
szóval a térképet azért raktam fel ,h Tyito kijelölje a helyet ahol majd találkozunk a késõbb érkezõkkel. (remélhetõleg ez könnyít valamit a helyzeten ;o) )
ha valakinek szüksége van még valami környékbeli térképre az csak szóljon és rakom fel. bár nem hiszem ,h szükség lenne rá mert valszeg autóstérkép minden kocsiban ott lapul. de ha mégis...
Pigi elküldjem a térképet mailba 10x ? 8)
na akkor már csak 4-et kell aludni ...

#73
ors

ors

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.533 hozzászólás
részemrõl negatív :'( :'(

#74
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.133 hozzászólás
hét elején meg azt szajkózták ,hogy péntektõl szakad majd az esõ vasárnap estig megállás nélkül + szélcsend.
erre mi van? fúj a szél és süt a nap ezerrel. 100 fok van árnyékban.

#75
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 hozzászólás
A franc! Szilárd esõt mond jövõ hét elsõ felére...
Remélem, hétvégére javul az idõ. Bár sár akkor is lesz. :-\

#76
ors

ors

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.533 hozzászólás
Tyito részemrõl a nem felé hajlok- sajna :'( de hétvégén irok biztosat ....

#77
Tyito

Tyito

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.067 hozzászólás
Szal: a szállásfoglalás miatt lenne jó tudni, hogy mi a pálya.... Külhoni barátaimnak a vízumbuli miatt kicsit macerás jönni, de ha jönnek akkor máshogy megoldódik a szállásuk.

A külhoni barátokról annyit, hogy asszem készülõben lesz egy NoviSad környékére tervezgetett hétvégi kirándulás. Mindenkit szeretettel várunk a saját sátrába! ;)

Era: a Zengõ megmászása után (remélem felengednek) minden út Rómába izé... lefelé vezet.

#78
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 hozzászólás
Nyugalom Era! Ha így is lenne, van annyi erdõjáró tapasztalatom (és gps-em is 8) ), hogy visszataláljunk, és akkor egy igazi partizán válaszcsapást szervezünk... éjjel belopózunk a táborukba és elvágjuk a torkukat ;D ;D ;D

#79
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Engem az is érdekelne, mi lesz velünk, ha felértünk a Zengõre? Nincs visszaút jelezzve. :o Lehet, hogy becsaltok az erdõbe és ott akartok hagyni minket? ??? :-[

#80
PiGonE

PiGonE

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 316 hozzászólás
Kerge!

Csak 1x jött meg... :D

Amúgy tényleg nem olvasom el, csak vakon írok... No ez persze nem igaz, csak nincs épp annyi idõm, hogy álló nap a topicot szemezgessem, és talán mindenkinek egyszerûbb, ha bizonyos tényeket újra leírtok, netán másoknak is kedve támad egy húsvéti parádézáshoz... Mindenesetre nem vagyok megmentve azzal, hogy a korábban már, számomra nem sokat mondó térképet még 9x újra elküldöd... :P Engem az érdekelt volna, mint az elõbbiekben már irtam is, hogy mik a számozott részek (gondolom megállók), de netán valami látványosság is van ott (táj, mûemlék, kiskocsma-szabadidõközpont). De mivel gondolom te sem jártál még ott, a választ nem is tõled várom...... ::)
Talán Tyito kompetensebb ebben a témában, hm? ;)

Üdv: Pigi

asszem Piginek elküldöm 10 példányban és 10x leírom azt ami itt már elhangzott. vagy inkább felhívom és lassan tagolva elmondom ,hogy mi van mert úgy látom tényleg nem olvas csak ír! Grrrr!