Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ápr. 9-12 Zengõ (Mecsek) túra!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
195 hozzászólás a témában

#81
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 hozzászólás
jelentem, én ha megyek, akkor ketten megyek, de mintha ezt írtam volna már az elején :-)
Minden ettõl a héttõl függ. Ha Vygernek meglesz az NRS, akkor jön, és én tõle függök a kocsi miatt. Ha kiderül, hogy õ nem jön, akkor megpróbálok keresni más megoldást, mert szeretnék tekerni már.

#82
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.133 hozzászólás
Era: térképet elküldtem ... láttam meg is érkezett. remélem használható.
asszem Piginek elküldöm 10 példányban és 10x leírom azt ami itt már elhangzott. vagy inkább felhívom és lassan tagolva elmondom ,hogy mi van mert úgy látom tényleg nem olvas csak ír! Grrrr!
L-boy: Mellon barátunkkal lépj kapcsolatba (írj egy privit neki azt bizti megkapja) mert Õ(k) kocsival jönnek. kérdés még ,hogy Para is véglegesen döntött-e már.
Orsi léci-léci-léci gyere 8)


ÖSSZEFOGLALÓ
összeröffenés: Szászvárott (Mecsek)
idõpont: 2004.április 9-12. péntek- hétfõ (húsvét)


szállás/árak:

idézet összeollózás:

A tavalyi ár nem változott, 1500 Huf/fõ/éj
Magánház! Van egy zárható udvari fáskamkás-kacatos kéthelyiséges kerótárolónakvaló!
A másik házban pedig garázs, ami szintén zárható!
A Vidák vendégházban van lehetõség reggelit igényelni. szintén 1500 Huf/fõ/éj

a magánház azthiszem 7 személyes.

Szombatra utiterv:
Szászvár P+, -Vörös fenyõ Z+ majd S+, -Máré vár P, -Dögkut tetõ Zháromszög, -Cigány hegy Zháromszög, -Kisújbánya K, -Óbánya Knégyszög, -Csörgõ rét Knégyszög, -Váralja, -Máza, -Szászvár.

Vasárnap pedig egy kis betonozás után, (Zobákpusztáig) bevesszük magunkat a Zengõ felé! "

térkép:
http://users.atw.hu/...klocsolkodo.jpg

(aki nem tudja letölteni annak elküldöm mailban)

1-2. Tyito+Ági
3. Era
4-5. Kerge+Anita
6. Mellon
7. I-boy
8. Csubee
9. Mário
10-11.Pigi+Niki

12. ?Bagi - :-\
13. ?Para - :-\
14. ?Orsika - :-\
15. ?Thommey - :-\
16. ?Grimus - :-\
17. Phil - :(

!! ha tévedtem (szoktam) akkor kérem javítani !!

utolsó tudomásom szerint létszámstopp, ugyanis jönni szeretnének Tyito külhoni barátai ! (a kérdõjelesek természetesen ezzel még nem estek ki!)

#83
PiGonE

PiGonE

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 316 hozzászólás
Ahha, értem. Vagyis ez mennyi? Hány km? Hm? ???

Vagy mindent, vagy semmit! ;)

Teljes térképelemzést kérek, kérünk! :P

Mik a szombati nap sorszámozásai?

MINDENT, DE MINDENT TUDNI AKARUNK! ;D

Pigi


[...]
Nem teljesen vagyok képben, kb. mekkora útvonalat fogunk megtenni per nap? (gyk. mennyit "ferdítsek" Nikinek, hogy ne ijedjen be? ::) ).
[...]

olvassunk is kérem ne csak írjunk ;o)

http://users.atw.hu/...klocsolkodo.jpg

piros szombat
zöld vasárnap
1négyzetkilométer/négyzetrács ;o)



#84
amar

amar

    vendég

  • fórumtag
  • 191 hozzászólás
Na, én is itt vagyok!

Huzamosabb Internet hiány miatt nem tudtam megerõsíteni a részvételemet, de megyek!
Van aki Pestrõl vonattal jön? Vagy esetleg akad még potya hely pacival együtt egy kocsiban?

#85
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Ezt sajnos én nem tudom megnézni. Kerge át tudnád küldeni e-mail-ben? Légyszi. :-*

#86
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.133 hozzászólás

[...]
Nem teljesen vagyok képben, kb. mekkora útvonalat fogunk megtenni per nap? (gyk. mennyit "ferdítsek" Nikinek, hogy ne ijedjen be? ::) ).
[...]

olvassunk is kérem ne csak írjunk ;o)

http://users.atw.hu/...klocsolkodo.jpg

piros szombat
zöld vasárnap
1négyzetkilométer/négyzetrács ;o)

#87
PiGonE

PiGonE

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 316 hozzászólás
Tekerünk, hát persze, hogy tekerünk! Viszünk napelemet, és majd gyûjtünk energiát! :D

Nem teljesen vagyok képben, kb. mekkora útvonalat fogunk megtenni per nap? (gyk. mennyit "ferdítsek" Nikinek, hogy ne ijedjen be? ::) ).

Drága Era, ugye nem gondolod, hogy locsolás nélkül megússzátok ezt a hétvégét? Ha bemenekültök az erdõbe, rögtönzünk egy North Shore bemutatót ;D (mármint nem én, mert én simán lebicskáznék a pallókról....). De az erdõs ridin'-t megcsináljuk... :o

??? Öööö, nem tudna addigra valaki nekem egy iparis platform pedált bótolni? ::)

Üdv: Pigi

#88
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Méghogy kerülgetjük a locsolókat :o
Elrejtõzünk elõlük az erdõbe. :D
Tekerjünk még egyet, persze, ha az elõzõ két napi után még lesz erõnk. ::)

#89
PiGonE

PiGonE

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 316 hozzászólás
Figyuló már!

Most nézem, hogy hétfõre nincs semmi program... Akkor mi lesz? Tekerünk még valamerre, vagy hazafelé kerülgetjük a lerészegedett locsolókat? ;D
Én szívesen mennék még valamerre, ti hogy vagytok vele?
Ráérnénk estére hazaérni... ::)

Üdv: Pigi

#90
PiGonE

PiGonE

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 316 hozzászólás
De indulás elõtt még feltétlen mutasd meg neki, hogy kibírja az utat Szászvárig... :) :P

Ha megérkezünk, persze majd én is kérek belõle! ;D

Üdv. Pigi

#91
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.133 hozzászólás
binyót rábeszélem.. persze ha találkozom vele!
majd mondom neki ,hogy viszek egy kis unikumot és ha odaér akkor megihatja! ;o)

#92
PiGonE

PiGonE

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 316 hozzászólás
Orsi, tényleg jó lenne, ha te is jönnél, próbáld úgy intézni!

Kerge: Niki úgy néz ki, szabit vesz ki péntekre, nekem a próbaidõ miatt ez nem megy még... Kvázi én 13.30-ig melózom, tehát legkésõbb 14.30-15.00 körül indulásra készek leszünk! Ha ti tudtok addig várni, akkor tökéletes, ha nem, majd megyünk utánatok hárommillióval... ;D
Most úgy mondom, hogy legalább 2 fõ még elfér nálunk, ha Binyót nem tudom meggyõzni, akkor +1 fõ és +1 paci (tehát 4 paci).

Para: tessék elintézni, hogy tudj jönni. Nagyon örülnénk neki!

Üdv: Pigi

Ors azért remélem elhalványul az a kérdõjel.

(...)

Mellon: szerintem mi délelõtt valamikor indulunk orosházáról (Tyito+Ági, Csubee, Anita és én + Pigiék) bár ez függ még attól is ,hogy Pigiék mikor tudnak indulni (hogy együtt menjünk).
Persze mindenki úgy indul amikor tud. Remélem így Para is el tud jönni.



#93
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás

http://users.atw.hu/...klocsolkodo.jpg

Hehe, ezt még én szkenneltem anno... Jó látni, hogy használják az emberek... ;D

#94
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente

Phil ... hozzad õket is :)

Na csak nehogy a(z akkor) négy hónapos unokahúgom lenyomjon felfelé a Zengõre ;D

#95
ors

ors

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.533 hozzászólás
váratlan kiadások és váratlan bevételkiesés következtében vált kérdõjelessé jelentlétem :-\

bár ha akkor már az új villám is meglesz ::)

#96
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.133 hozzászólás
sajnálom ,hogy így alakulnak a dolgok :-\
Ors azért remélem elhalványul az a kérdõjel.
Phil ... hozzad õket is :)
Mário ... szerintem rossz idõ esetén is megyünk (feltéve ha nem lesz olyan mint pl ma volt. orkán erejû szé + felhõszakadás :( ) remélem azért jó idõ lesz mert már akkor erõsen benne kéne ,hogy legyünk a tavaszban :)

http://users.atw.hu/...klocsolkodo.jpg

nyah itt található a Tyito leírása alapján készült remélem valamennyire követhetõ túraútvonal.
a piros az a szombati túra .. a zöld pedig a vasárnapi Zengõ célbavétel. ha nem jó helyre rajzoltam a nyilakat akkor majd kijavít Tyito.
(láttam a tv-ben azóta csinálják a lokátort ... igaz fákat nem vághatnak ki ....októberig :-[ )

Mellon: szerintem mi délelõtt valamikor indulunk orosházáról (Tyito+Ági, Csubee, Anita és én + Pigiék) bár ez függ még attól is ,hogy Pigiék mikor tudnak indulni (hogy együtt menjünk).
Persze mindenki úgy indul amikor tud. Remélem így Para is el tud jönni.

#97
ors

ors

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.533 hozzászólás
kérnék egy ? a nevem mellé :'( :'( :'(

#98
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Nálunk lesz egy kis családi összeröffenés azon a hétvégén, úgyhogy velem ne számoljatok.
Igazság szerint semmi sem biztos, a nõvéreméken múlik minden - vagyis egy 2 éves és egy 4 hónapos gyereken.
Na, ha mégsem jönnek (nõvéremék) és lesz hely a másik szálláson akkor megyek, de ne számítsatok rám :'(
Nektek meg jó tekergést.

#99
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
no helló!!
rossz idõ esetén is megyünk?esõ nagy sár?asszem sikerült eldönteni a trekel jövök!!majd jól kihútom a nyeregcsövet!!
na várom már hogy mennyünk!!!
TUTI JÖVÖK!!!

#100
Mellon

Mellon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 697 hozzászólás
De ugye jól értem, hogy pénteken munka után indulunk csak?
Én biztos így megyek, szóval ha csak ez az akadály Para bá, akkor ne parázz, hanem gyere, viszlek!

Apropos: még egy csomag bigyóval lóg a Factor a thulehoz! Sürgesd meg õket pls!