Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ápr. 9-12 Zengõ (Mecsek) túra!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
195 hozzászólás a témában

#41
Tyito

Tyito

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.067 hozzászólás
Most kérdeztem:Ápr 19tõl 7napon keresztül éleslövészet a Zengõn! Belépés TILOS! A kilátó áll, semmi akadálya, hogy megmásszuk, mit nekünk a sár!

Akkor aki biztos:
1 Kerge+Anita
3 Era
4 Mellon
5 Orsi
6 I-boy
7 Pigi+Niki
9 tyito+Ági
11 Káhlesz
12 Trebo
13 Elnök ÚR+barátnõ
15 Csubee

Szeretnék elsõként odaérkezni, hogy illendõen tudjam fogadni a társaságot, de ez nem oly biztos.

Orsika, L-boy: esetleg Vidák Sanya elhoz benneteket Pestrõl, bár nem tudom az megfelelõ útirány Nektek?

#42
amar

amar

    vendég

  • fórumtag
  • 191 hozzászólás
Nem hiszem, h. arraa 10 percre át kéne másznod!
A következõ megállónál úgyis leszállunk!
Ha mégis, majd segítek!
:D

#43
ors

ors

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.533 hozzászólás

Már Kecskeméten találkozunk, mert ott csatoljátok a kocsitokat az én vonatomra! (Ezért érünk egyszerre Kiskunfélegyházára!!!) ;)


minket csatolnak ? aakor majd át kell másznom a kocsi végébe :-\
na mind1 - amúgy próbáltam jegyet venni, de egy hülye tyúk 260 km es jegyet adott , majd mehetek vissza reklamálni >:(

#44
Tyito

Tyito

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.067 hozzászólás

Üdv Mindenki!

Era: köszönöm ezt a tutti visszajelzést.

A pénteki bringázás igény szerint (jól bevált módon) este-éjszaka zajlana. Nem erõs, csak bulibicózás szintjén mûvelnénk. Akit esetleg érdekelne az lámpával készüljön.

Kerge: köszönöm a térképet!

A 6os úton Bpest felõl érkezõknek:Bonyhád elhagyása (jobbról MOLkút, lámpás keresztezõdés, balról SHELLkút) után egy jobbos kanyar utáni emelkedõ tetején JOBBRA fordulás Dombóvár (assszem az van kiírva) felé. Majoson, Nagymányokon, Mázán, (erõs balkanyar után vasútalatt) áthaladva beérkezés szászvárra. A központig kell menni a Templom térig. A gyülekezõ úgy gondolom, a Bánya u. 4szám alatti Gabriella vendégházban lesz, a másik szállás pedig a Bartók Béla úton található (Vidák panzió)

Kaja, pia, olimpia? Mire készüljünk? Össznépi fõzés-sütés, vagy a pizzéria? Kis falu! A bolt, ha esetleg nyitva is van, nem biztos, hogy sok mit lehet kapni.

Sajjna lehet, hogy az Égiek nem figyeltek oda a rendelésemre, de még nincs veszve semmi!
Nagyon kellemesen fogjuk magunkat érezni az tuttti!

Réteges öltözék, csereruci, sárvédõ, szükségeltetik.

Boltolás: Bonyhádra beérkezve a MOLkutas lámpánál jobbra fordulva kb 200-300mre baloldalt nagy élelmiszer bolt.

Telszámom: +3630/9439-398


Csak a telszám miatt. ;)

#45
Tyito

Tyito

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.067 hozzászólás
Figyu! Én olyan hóban, hogy 3szor :o kellett nekigyûrkõznöm a dombnak, hogy feltudjak menni rá, a Bonyhád-Bátaszékin jártam! :-\

Nem ott lakom, de 6éven keresztül heti 2szer Szeged-Baja-Bátaszék-Mohács-Pécs-Komló-Dombóvár-Szászvár-Bonyhád-Bátaszék-Baja-Szeged útvonalat jártam és abból 1 szer nem tudtam átmenni, mivel leszakadt a hóláncom. Ennyit a veszélyes útról! :-\

Tekerés: ha más nem, betonozunk.

Dagonyázunk és téllleg nem lesz mozgás nélküli hétvége :D

Jaaa! Lefoglaltattam a Vadrózsa fogadóban a felsõ szintet szombatra. Remélem nem gondd! Jó, olcsó kaja.

#46
amar

amar

    vendég

  • fórumtag
  • 191 hozzászólás
Úgy van! ;D
A lényeg a tekerés! És a fíling!!! ;D

Egyébként Ors!

Már Kecskeméten találkozunk, mert ott csatoljátok a kocsitokat az én vonatomra! (Ezért érünk egyszerre Kiskunfélegyházára!!!) ;)

#47
ors

ors

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.533 hozzászólás
Ha esik dagonyázunk :D vagy aszfaltozunk 8)
mozgás nélkül nem lesz hétvége ;)


HOLNAP !!!! :D

#48
mike99

mike99

    vendég

  • fórumtag
  • 46 hozzászólás
>tyito

Tudsz adni egy telefonszamot amin elerhetlek ha csatlakoznek hozzatok syombat reggel?
En akkor igzekszem 9-re ottlenni. Persze csak ha nem esik az eso....

Mellesleg mennyire extrem kerekparos a csapat? Csak azert hogy ha jarhatatlan lesz ay erdo az esok miatt akkor modositunk ay utvonalon vagy nyomjuk a nagy sarban (ez utobbi annyira nem tetszene)?


#49
PiGonE

PiGonE

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 316 hozzászólás
Ok! Meggyõztél! :-)
Holnapután nagyvizit! ;D

Üdv: Pigi


Mike99: és milyen az út minõsége? Meg merjem kockáztatni v. mindenképpen a szekszárdi kerülõutat ajánlod?


Az ut minosege nem igazan rossz, viszont sotetbe lesz nehany hely ahol eroteljesen le fogsz lassitani, hogy most merre is megy az ut.... Mar ha ezt az utat valasztod.

Szerintem este foleg nem igazan hoszabb a szekszardi ut, hisz a varosban is meg a 6-os uton is viszonylag kicsi mar a forgalom, igy az a kb. 20 km plusz szerintem idoben siman behozhato...

mike99



#50
mike99

mike99

    vendég

  • fórumtag
  • 46 hozzászólás

Mike99: és milyen az út minõsége? Meg merjem kockáztatni v. mindenképpen a szekszárdi kerülõutat ajánlod?


Az ut minosege nem igazan rossz, viszont sotetbe lesz nehany hely ahol eroteljesen le fogsz lassitani, hogy most merre is megy az ut.... Mar ha ezt az utat valasztod.

Szerintem este foleg nem igazan hoszabb a szekszardi ut, hisz a varosban is meg a 6-os uton is viszonylag kicsi mar a forgalom, igy az a kb. 20 km plusz szerintem idoben siman behozhato...

mike99

#51
PiGonE

PiGonE

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 316 hozzászólás
Mike99: és milyen az út minõsége? Meg merjem kockáztatni v. mindenképpen a szekszárdi kerülõutat ajánlod? Kb. 8 után érnénk oda, ha számít - márpedig számít, mert akkor már sötét van keményen...

Üdv: Pigi

#52
mike99

mike99

    vendég

  • fórumtag
  • 46 hozzászólás

Tyito: Ti merre mentek? Bátaszéknél Bonyhád felé, vagy pedig Mohács-Pécs-Pécsvárad irányában?


Bar nem engem kerdeztetek, de mivel en errefele lakom batorkodom valaszolni.
A Bataszek-Bonyhad ut a legrovidebb, de eroteljesen szerpentin jellegu, elsore van rajta nehany erdekes kanyar.
Engem nemreg az asszony hazafele mar nem is engedett arrafele jonni mert hogy rosszul van a kanyarokban... :P
A Mohacs-Pecs-Pecsvarad a leghosszabb, nem is ajanlom.
A Szekszard-Bonyhad utvonal valamennyivel hoszabb a legrovidebbnel, de jo az ut, lehet haladni. En arra mennek.

mike99

#53
PiGonE

PiGonE

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 316 hozzászólás
Tyito: Ti merre mentek? Bátaszéknél Bonyhád felé, vagy pedig Mohács-Pécs-Pécsvárad irányában? Nem ismerem a Bátaszék-Bonyhád közötti utat, de Pécs fele sem akarok kerülni, ha nem muszáj...
Ugye nem gáz a rövidebb út? ::)

Üdv: Pigi

#54
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 hozzászólás
Tyito!

Én még mindig vacillálok...
Mi van, ha a egész nap zuhog az esõ és olyan szintû a dágvány, hogy nemcsak a lánykák, hanem a sokat próbált férfiak ;D is azt kérdezik maguktól: Kell ez nekem? ;) Tehát akkor is tekerés, vagy akkor dögölgetés egész hétvégén?
hmm...

#55
amar

amar

    vendég

  • fórumtag
  • 191 hozzászólás
Akkor mi oylan 13:30 körül ott leszünk a Templom téren! Holnapután!!! :D

#56
Tyito

Tyito

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.067 hozzászólás
Orsi, L-boy: reményeim szerint ottleszünk, de mivel péntek reggelig dolgozom és még Szegedrõl elkell "ugranom" Orosházára, nem biztos az érkezési idõpont. Állomástól cca.2 Km a szállás. Ne lepõdjetek meg, hogy a préri közepén áll meg a vonat. Az út, amelyen menni kell Szászvárra,kis kanyarokkal bevezet a Templom térre.

Télleg! Orsika ihlette: a szállásra ágynemût NEM kell hozni.

Mário: sajjna! Majd legközelebb! ;)

mike99: jelen esetben pontos idõpontot nem tudok mondani, de reményeim szerint fél10nél nem késõbb!

Útvonal: idõ függvénye. Jó idõ lesz! :D

Találka: sztem a Templom tér (Szászvár)

Túra: olyan lájtos, mivel a velünk jövõ leánykák még nem voltak ilyen helyen.
Nem teljesítménytúra!
Jólérezzükmagunkattúra!

#57
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
Hali!!
Asszem nem tudok menni!!Vizsgázok három tárgyból szerdán,ugyhogy a szünetben ez a programom! :'( :'(

BOCS MINDENKITÕL AKINEK EZZEL KELLEMETLENSÉGET OKOZOK,DE NEM ÖNSZÁNTAMBÓL MARADOK TANULNI!!!!!!!!!!


#58
mike99

mike99

    vendég

  • fórumtag
  • 46 hozzászólás
Sziasztok

Csak a szombati napra betarsulhatnek? Mar ha az idojaras egyaltalan engedi...
Reggelre egy megbeszelt helyre odamennek autoval es vegigtekernem a tavot veletek.


Mondjuk eleg szep essok voltak errefele, nem tudom mennyire lehet majd az erdoben kerekparozni.
Az Obanya-Kisujbánya szakasz az peldaul meg a legnagyobb nyari kanikulaban is saros nem hogy most...

#59
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.133 hozzászólás
Tyito komától függünk ,h mikor érünk oda. nem tudom ,h aznap reggel mennyi melója van még (vagy elõtte éjszaka ??)
de addigra sztem mi is ott leszünk. legfeljebb Ti lesztek a fogadóbizottság ;o)

#60
amar

amar

    vendég

  • fórumtag
  • 191 hozzászólás
Én is 13:15-kor érkezem vonattal!
Fogadóbizottság??? ;)