Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ápr. 9-12 Zengõ (Mecsek) túra!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
195 hozzászólás a témában

#1
amar

amar

    vendég

  • fórumtag
  • 191 hozzászólás
Minnél hamarabb!!! Holnap...?!?! ;D ;D

Májusban sajnos már minden hétvége foglalt... :'(
....miért nincs több benne... ;)
Szóval vagy még áprilisban duplázni, vagy már csak június játszik!!! (Én speciel hétköznapokon is ráérnék...)

Amar

#2
PiGonE

PiGonE

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 316 hozzászólás
IGEN, IGEN, IGEN! ;D ;D ;D

Mikor, mikor, mikor???? ::) ::) ::)

Pigi

#3
Tyito

Tyito

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.067 hozzászólás
Örülök, hogy jól sikerült és jól éreztétek Magatokat a mostoha idõjárás ellenére is.
Igény esetén a szállások lefoglalhatók, más túraútvonal kitervelhetõ. (de abba is benne lesz a Kisújbánya-Óbánya! ;) )

Az orfüi nyaraló is lefoglalható, érdeklõdés esetén buli oda is szervezhetõ.

#4
ors

ors

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.533 hozzászólás
;D okké- de a távolság amúgy sem menthet meg Titeket tõlem ::)

#5
PiGonE

PiGonE

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 316 hozzászólás
Pigiék gyorsfutárszolgálata mindig rendelkezésre áll! ::) ;D

Szegedig meg csak 4 óra az út... az nem is olyan sok idõ... ::)

Én nem mondom azt, hogy Csubee szexi abban a szerelésben... ;D ;D ;D

Pá: Pigi

#6
ors

ors

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.533 hozzászólás
Csubee valóban nagyon szexi abban a szerelésben ;D ;D ;D

Én is Támogatom !!! ... csak ne lenne olyan q... messze :P

#7
PiGonE

PiGonE

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 316 hozzászólás
Más esetleg nem csinált még képeket ? ???

#8
amar

amar

    vendég

  • fórumtag
  • 191 hozzászólás
Támogatom!!!! :P 8) ;D

#9
PiGonE

PiGonE

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 316 hozzászólás
Sziasztok!

Tök jó ezeket a visszajelzéseket olvasni, hát még a képeket végig nézni! Ezek szerint mindenki legalább annyira jól érezte magát, mint Mi! ;D

Éppen ezért azt javasoljuk (tessék minket pártolni! 8) ), hogy rendszeresítsük ezt a Mecseki találkozót!
Tyito, kiváncsian várjuk a II. Tyito-féle Mecsek-túra idõpontját! ::) ::)

Üdv: Pigi & Niki

#10
amar

amar

    vendég

  • fórumtag
  • 191 hozzászólás
Valóban nagyon jó volt a hétvége! :)
Az esõ csak eleinte zavart, késõbb már nem ez volt a legnagyobb gondunk...!
A sár pedig szvsz nagyon poén volt! Élmény volt a patakokon is csak úgy átsuhanni!!! 8)
Era: A párna csatát én is élveztem...! ::) ;D
Köszönet a szervezõnek (Tyitó!!!) a szervezést, és minden résztvevõnek a hangulatot!
Jó volt új arcokat megismerni, és találkozni a már ismertekkel!
A lányoknak pedig minden elismerésem!!!! :-*

#11
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Tyito!
Nagyon jó volt felidézni újra a hétvégét. Jók a képek.
De ezen halálra röhögtem magam. Csubi nagyon szexi. ;D
De ez a cipekedés is jó
Ezek után pedig meg sem kottyant az esõ. ;D

#12
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.133 hozzászólás
mi meg köszönjük ,h ott lehettünk!
én úgy elfáradtam mint 6 másik! csubee ... és te? Feltöltött kép

[move]naggyon naggyon naggyon naggyon JÓ VOLT![/move]

ezek után nem kell figyelni az idõjárásjelentést mert az "esõ a Mecsekben" sem állíthat meg egy csapat bringást.

[glow=red,2,300]FIGYELEM![/glow] 1 db kullancs a lábamból kivevõdött még a helyszínen vasárnap este ... 2 db pedig most kedd reggel !!! (ezeket ruhával hoztam haza!!!)
jól nézzetek körül!


õõõõõ beszámoló íródik ;o)

#13
Tyito

Tyito

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.067 hozzászólás
Jelentem: töltöm a képeket... még meló elõtt feldobom!

Bõvebben holnap.

Kössszz, hogy eljöttetek!

http://www.bikemag.h...umName=album370

#14
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Igen, a hõmérõ kicsit furán mutatta a hõmérsékletet. Ors, remélem gond nélkül hazaértél. Azt hiszem Te jöttél a legmesszebbrõl. Sajnáltam, hogy hamarabb elmentél, de érthetõ volt.
A képek nagyon jók, köszönet értük.

Sziasztok!

Tényleg szuper jó volt a túra. A szombati dagonya fura volt, csodálkoztam, hogy mennyire nem érdekel, hogy esik az esõ. A végén a sok patakátkelés, a felcsapódó víz és sár, az agyag dagasztás után, már lazán tocsogtunk a tóban, amikor a bringákat mostuk. Azt hiszem nekem is a legjobban az a Rám szakadékos patak kerülgetés tetszett a legjobban, meg a Várhoz feltekerés, legközelebb egy szuszra szeretnék feljutni oda, és az utána következõ egynyomtávos ösvény is frentikus volt.
Finom volt és tényleg kiadós a szombat esti vacsi, még másnapra is jutott a túrára. A Zengõre szépet tekeregtünk az aszfalton, csak a végén volt egy kis emelkedõ, amin a hátamon cipeltem fel a bringát, és ezzel divatot is teremtettünk. Itt akkora volt az agyagos csúszós sár, hogy többet csúsztam vissza, mint amennyit felfelé léptem. Végülis felértünk, jól bekajáltunk és meghódítottuk a kilátó tornyot is. Lefelé a csúszós részen egybõl leseggeltem. Ülve csúsztam az álltában guruló, egyre gyorsuló bringa mellett. Közben nagyon kapaszkodtam a kormányba. Muris volt.
Végig a lányokon gondolkodtam, hogy eszméletlen, milyen jól bírják a túrát, pedig most debütáltak hegyen, terepen. Szóval minden tiszteletem a tiétek.
És jó volt az is, amikor este átjöttetek egy kis tévénézésre.
A hétfõi fürdõ még kellett, jó volt lemosni magunkról az út porát.
Tyito köszi a túrát, tényleg jól éreztem magam. Egyszer majd száraz idõben is el kellene erre jönni.
Ja és örülök, hogy megismerhettelek Sanya, Bali, Laci. Jó volt veletek bicajozni.
Mellon neked is köszi a szállítást, a közremûködést a konyhában, meg hogy a sok mosogatás közben elszórakoztattál.
L-boy: Jó volt az a párna csata, kiskorom óta nem csatáztam ekkorát.
:-* Era

#15
amar

amar

    vendég

  • fórumtag
  • 191 hozzászólás
Ors!

A kis Paparazzo! Meg kellett volna cenzúráznom a képeidet!!! :o ;D ;D

Amúgy gratula! éS örülök, h. eljöttél! :)
Nem is volt olyan meleg a szobában... ;)

#16
PiGonE

PiGonE

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 316 hozzászólás
Mike!

Az esõ csak az elsõ órákban volt zavaró, utána egyszerûen megfeledkeztem róla. Sosem gondoltam volna.... A szemüveg hiánya inkább okozott gondot, a felcsapódó sár miatt... Emiatt mindenki arca egyadta sár volt.... Remélem, lesz ezt prezentáló kép is valaki albumában.... ;D

Pigi

Minden tisyteletem azoknak akik a nem eppen idealis idojaras ellenere is vegigtekertek a tegnapi napi turat (amire eredetileg en is szerettem volna betarsulni)
Engem az egesz ejjel es reggel is szakado esso megriasztott es nem indultam reggel el Szaszvarra.

mike99



#17
PiGonE

PiGonE

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 316 hozzászólás
Aham.... ;D Jól van, legközelebb lassabban megyünk! Értve? 8)



#18
ors

ors

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.533 hozzászólás
legközelebb begyógyszerezem magam ;D ;D és olyankor még élvezem is a száguldozást 8)

#19
PiGonE

PiGonE

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 316 hozzászólás
Hát így utólag visszagondolva tényleg kicsit gyorsan jöttem.... de képzeld csak el, mi lett volna, ha késünk 1 percet.... ::) ::)

Azért remélem, nem ijesztettelek el, ahogy azt beszéltük, legközelebb, ha lesz ilyen móka, nyugisabb tempóval, de nagyon szívesen elviszünk oda is, meg vissza is, szegedi átszállással...

Hát azért durva volt, de megcsináltuk! Szeged-Baja 1 óra alatt.... ;D

Mégegyszer bocsi a õrült száguldozásért.... Legközelebb hamarabb indulunk el! ;)

Üdv: Pigi


Ahoy :)
Kicsit kételkedtem , hogy el fogom érni Szegeden a vonatot, de Pigi zuhogó esõben 140-el úgy száguldozott mintha ez volna a legtermészetesebb 8) , én meg közben majdnem szereztem egy utitársat, egy róka személyében ::)
De sikerült , és remélem nem koszoltam naon össze a kocsit :-*



#20
ors

ors

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.533 hozzászólás
néhány képecske :)

http://www.bikemag.h...album361&page=1