Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ápr. 9-12 Zengõ (Mecsek) túra!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
195 hozzászólás a témában

#21
mike99

mike99

    vendég

  • fórumtag
  • 46 hozzászólás
Minden tisyteletem azoknak akik a nem eppen idealis idojaras ellenere is vegigtekertek a tegnapi napi turat (amire eredetileg en is szerettem volna betarsulni)
Engem az egesz ejjel es reggel is szakado esso megriasztott es nem indultam reggel el Szaszvarra.

mike99

#22
ors

ors

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.533 hozzászólás
Ahoy :)

Sajna nekem is lerövidült a hétvégém, de ez most így volt ésszerû :-\

De a tegnapi tekerés frenetikus élmény volt :D ;D
a Tyito féle enyhe lejtõkkel, simán áttekerhetõ patakokkal, bokáig érõ sáros-agyagos dagonyával ... ;D ;D

Ismét rá kellett döbbennem, hogy a Mecsek gyönyörû és egyszer száraz idõben is szivesen járnék arra ;)


Tyito köszönet a remek szállásért, a remek túráért, a szervezésért, mindenkinek a részvételért ... és bocs srácok hogy túlfûtöttem a szobát ::)

Kicsit kételkedtem , hogy el fogom érni Szegeden a vonatot, de Pigi zuhogó esõben 140-el úgy száguldozott mintha ez volna a legtermészetesebb 8) , én meg közben majdnem szereztem egy utitársat, egy róka személyében ::)
De sikerült , és remélem nem koszoltam naon össze a kocsit :-*



#23
PiGonE

PiGonE

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 316 hozzászólás
Sziasztok!

Nagyon remek túra volt! ;D ;D ;D
Igaz, mi csak a szombatit tekertük végig, mivel nem gondoltuk át, hogy ilyen, enyhén szólva "sarasan" érünk majd vissza a túráról, és csak 1-1 pár, Tyito szavaival élve "játszós cipõt" vittünk... ;D Hazafelé sikeresen feldobtuk még Orsit a Szegedrõl induló vonatra, most pedig Niki épp megpróbálja újra használhatóvá tenni a sáros-agyagból épp hogy kilátszó ruháinkat.... Szorítok neki! 8)
Nagyon jól megválasztott útvonalon mentünk végig, és bár az elején még ugyan zavart az esõ, de a végére már annyira mindegy volt, különben is, mit foglalkozik az ember, mikor száguld lefelé a kiszáradt mederben vagy épp a tizedik vízátfolyáson/patakon hasít át! ;) ;D
Úgy vettem észre (nem csak én!), hogy a lányok is nagyon élvezték a túrázást, bár tuti voltak idõszakok, mikor megkérdezték maguktól: mi a fenét keresek én itt?!? ::)
A legvégsõ dagonyamászós szakaszt pedig kár lett volna kihagyni... nincs is jobb érzés, mikor a sártól meg sem moccan a kerék, a súlya pedig a duplájára nõ! Minden elismerésem a lányoknak, akik felcipelték, feltolták bringáikat a száraznak cseppet sem mondható szakaszokon!
A Rám-szakadékhoz hasonló rész külön élmény volt, fõleg mivel sikeresen rossz irányba vittem harmadmagunkat (magamat, Nikit és Mellont)... ;D ;D ;D

Nagyon sajnáljuk, hogy a Zengõs részt ki kellett hagynunk, hát amit tudok mondani, hogy legközelebb jobban készülünk, ruházatot, cipõt többet kell majd vinnünk!

Mikor e sorokat írom, a többiek még nyomják a Zengõs kilómétereket, de nagyon kiváncsiak vagyunk a beszámolójukra! ;)

Na, és persze külön köszönet a Tyito bácsinak a remek hétvégéért, az 1. osztályú kalauzolásért, a kényelmes szállásért! Nagyon jó házigazda voltál, Tyito! :D A szombat esti vacsorát még nem is említettem! Az is rettentõen fincsi volt...

Közben észrevettem, hogy semmi rosszat nem is irtam. Ez csak azért lehetett, mert tényleg nagyon-nagyon jól éreztük magunkat! ;) ;)

És hogy a következõ alkalomig el ne felejtsem, felírom ide is:

- minden napra 1 teljes ruhagarnitúra
- minden napra 1 játszós cipõ ;D

Köszi, köszi, köszi!

Pigi & Niki

#24
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
Hát gondolom mostis két dagonya közt vagytok ;D
Szal várjuk a fürdõshow beszámolóját ;D

#25
mike99

mike99

    vendég

  • fórumtag
  • 46 hozzászólás
Jelentem pecsen beborult es elkezdett esni az eso. :'(

#26
PiGonE

PiGonE

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 316 hozzászólás
Már csak 15 perc, és készítem össze a pacikat, rendberakom a kocsit, elkapom a fordrászgépet, és 6-kor mint a villám indulunk Szászvárra! :D

Ott találkozunk!

Lesz nemulass! ;D ;D

Üdv: Pigi

#27
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
Helló!
Lehet egyik napra el tudok menni!!
Talán szombat,mi a program szombatra?vagy estleg péntekre?
kocsival fel tudok menni szásszvárho??
Vagy hol taliztok reggel?
ha más nem:
06 20 526 48 78 Márió

Naon el jönnék tekerni,a vizsga meg le van szarva!
Írjatok minél elöbb hogy lehetne hogy jövök egy napot!
Kösszzíí :-*

#28
Mellon

Mellon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 697 hozzászólás
Én már látom, az esõ udvariasan megvárj, hogy megérkezzünk :-\
Node sebaj, majd pihenünk egy jót :o



#29
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

Reméljük marad ilyen a Mecsekben is! ::)


Kis útinform: nálunk (Rózsadomb)(Pécs ;D) enyhén borult idõ, ygenge szél és lehetne egy kicsit melegebb is :-\

#30
amar

amar

    vendég

  • fórumtag
  • 191 hozzászólás
Kicsit meg lett rendelve az idõ?!?! :o :D
Legalábbis Pesten ûberkirály!!!! ;D
Reméljük marad ilyen a Mecsekben is! ::)
Akkor kalandra fel!! ;D

#31
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
OFF
Pesztra leszek a hétvégén, végleg eldõlt. Jó tekerést, meg idõt nektek, aztán ti se engedjétek meg a lokátor építését, fel akarok még menni oda.
Na jó hétvégét
ON

#32
Tyito

Tyito

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.067 hozzászólás
Én viszont kamerát és fképgépet is viszek!

[Bagi]: sajnálom... pedig jó idõnk lesz!

Fürdõruhával készülhetünk! Harkány nem csak a Mocsok izé, Mecsekmarci után jó!

...és már nem is kell aludni! ;D

Orsika! A számodat nem tudom... az újat!
Ha még felugrasz errefelé, csörgess meg léccives, ho9gy a fogadóbizottsággal konzultálni tudjál.

#33
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.133 hozzászólás
nah sajnos fényképezõgépet nem tudok vinni mert még idõben elpasszoltam ... így megmenekültök kb 500 fotótól :)

#34
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 hozzászólás
Köszönöm és elnézést, de részemrõl ismét kimarad...
Kifogás nincs, félek az esõtõl, meg nyûgös az utazás :)
Teljes szívbõl nagyon jó idõt nektek, és persze jó tekerést!

Üdv: Bagi.

#35
Mellon

Mellon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 697 hozzászólás
Bízzunk benne, hogy a meterológusok ezuttal sem remekelnek...
Azért vihetnénk fürdõ ruházatot, abban lehet ázni, persze lehetõség szerint valami meleg vízben. Van arrafelé valami termél kristályvagy ilyesmi (Harkány kb 50km)
Feltéve, hogy avn kedve a népnek esõprogramként ázni ???

Era Khalesz és Mellon péntek este érkezik, szerintem 10 körül,majd jelentkezünk.
Még egy helyünk van, ha valaki jönne, holnap még jelentkezhet!

Találkozunk holnap!


#36
ors

ors

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.533 hozzászólás
No akkor egyedül megyek vonattal..kb 3x vagy 4 x kell átszálnom sosem látott tájakon ,de azért remélem nem tévedek el :D
Szászváron meg majd valahol megtaláltok ::)

#37
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.133 hozzászólás
már csak 1-et kell aludni ;o)

a met.hu nagyon elkeserített ma (de eddig 10-bõl 10x hazudott!!! és ez azért bíztató!!).
péntektõl folyamatosan megállás nélkül esõt jósol ami húsvét hétfõn erõsebb széllel is párosul.
mondjuk az már trend ,h húsvét hétfõn esõ és szél.
sebaj. jó társaság nagykabátban is jó társaság ;o)
Pigi: nem üzentem Binyónak mert ha nem akar jönni akkor felesleges szekálni ezzel. ha meg jön az meg csak jó :)

#38
mike99

mike99

    vendég

  • fórumtag
  • 46 hozzászólás

Telszámom: +3630/9439-398

Csak a telszám miatt. ;)


Elmentve.
Ha szombat reggel nem esik es ugy ney ki, hogy az egesz nap meguszhato eso nelkul akkor reggel hivlak es legkesobb 9-re ottvagyok Szaszvaron.

Jo lenne menni, mar csak azert is mert holnap keszul el az atepitett gepem, es szeretnem elesben kiprobalni.

mike99

#39
amar

amar

    vendég

  • fórumtag
  • 191 hozzászólás
Akkor én Sanyával megyek!

Azért mégiscsak komfortosabb...! ;)
Holnap!!!! ;D

#40
amar

amar

    vendég

  • fórumtag
  • 191 hozzászólás
Nekem jó lenne Pestrõl (ott lakom)! ::)
Mikor megy?