Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ápr. 9-12 Zengõ (Mecsek) túra!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
195 hozzászólás a témában

#101
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Kergeegér, akkor márc. végére megtudom, bár ezügyben (is) kicsit lassú a családi szervezés, de majd rugdosom õket

#102
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
:(

3 lehetõségbõl választhatok/tam arra a hétvégére:

EGY)elmenni a Tyito-féle mentsük-meg-a-nõket-a-locsolástól túrára
KETTÕ)orira hazamenni szûlõkhöz
HÁROM)otthon maradni, kicsit tekerni, pihenni

sajnos az új munka miatt nem valószínû hogy pénteken elszabdulok, fõleg, hogy májusban ugye mennénk SzloviPariba, ahova tuti kikéne venni két napot... szóval EGY) kiesett...
haza valszeg nem megyek, mivel rá hétvégén BosziKupa, és kicsit sok lenne egymás után két hétvégén 500kilcsi vonat... :P KETTÕ) kiesett...
maradt HÁROM)...

ez van...

jó túrát Nektek!

péef

#103
Tyito

Tyito

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.067 hozzászólás
Üdv!
Amiért szeretném a létszámot pontosan tudni az a tény, hogy a kis faluban korlátozottak az üdülõhelyek.
Gyakorlatilag a szállás 1500 Huf és egyenlõre 15 ágynyi férõhely van, de egyéb ágymennyiségnövelés, igény szerint, szóba jöhet.

Kerge barátunk megígérte, mivel Õ ügyes, összecsinál térképen egy rajzot a tervezett útvonalról.
Kössszz neki!

#104
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.133 hozzászólás
sajnálom Para ,hogy nem jössz!
és ez már biztos? :-\

#105
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
:( negatív

#106
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.133 hozzászólás
igen van!
törekedjünk arra ,hogy a túra elõtt kb.két héttel már zárjuk le a létszámot mert le kell fixálni a szállást.
vagy legyen mondjuk a március utolsó napja a legutolsó nap ameddig lehet dönteni.
az egyik házban a szállás 1500/fõ. ott mindegy mennyien vannak (asszem 7 fõs?) ... az összeg nem változik.
a másikban meg kell lennie a 8 fõnek mert csak akkor 1500/fõ a szállás.

#107
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Nekem attól függ, hogy a család akar-e valami összeröffenést, ha nem, akkor is csak szombat - vasárnapra mennék(valószínûleg). Van döntési határidõ?(már a szállás miatt)

#108
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.133 hozzászólás
ha nem tévedek Tyito már jópárszor bejárta azt a környéket mivel asszem a kedvencei közé tartozik. majd jön és felvilágosít ezügyben ;o)
én úgy tudom elég jól járható terepen vezet majd az utunk (fõleg vasárnap fel a zengõre az elsõ hosszú szakasz).

#109
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
helló-helló
na azért kérdeztem mert aszt vettem ki hogy Ti jobban ismeritek az utvonalat!!az összetlós jóval kényelmasebb,de a sok fölfelét,fõleg ha erdõben nem szereti!!(vagyis én)a marev gép meg ugye lefelé reménytelen!!
segítsetek lécci!!

#110
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest
Úgy kérdõjelesen engem is érdekel a dolog, biztosra inkább még nem ígérem. Nem akarok úgy járni mint a fórum találkozóval. Reményeim szerint lehet, hogy Bagival + esetleg haverjaimmal tiszteletünket tesszük. Arra vannak jó helyek, legalábbis ezt tapasztaltam mikor Pécsen voltunk bicaj túrán.

#111
Tyito

Tyito

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.067 hozzászólás

ÖSSZEFOGLALÓ

összeröffenés: Szászvárott (Mecsek)
idõpont: 2004.április 9-12. péntek- hétfõ (húsvét)

szállás/árak:

idézet összeollózás Tyitotól:
"A tavalyi ár nem változott, 1500 Huf/fõ/éj
Magánház! Van egy zárható udvari fáskamkás-kacatos kéthelyiséges kerótárolónakvaló!
A másik házban pedig garázs, ami szintén zárható!
A Vidák vendégházban van lehetõség reggelit igényelni.
mivel több napraforgós, 2500 Huf lenne, de 2000 Hufba kiegyezhetünk."

ez azóta ha jól tudom változott (nem biztos!) de majd jön Tyito és megírja ,hogy mi van.
a magánház azthiszem 7 személyes.

"Szombatra utiterv:
Szászvár P+, -Vörös fenyõ Z+ majd S+, -Máré vár P, -Dögkut tetõ Zháromszög, -Cigány hegy Zháromszög, -Kisújbánya K, -Óbánya Knégyszög, -Csörgõ rét Knégyszög, -Váralja, -Máza, -Szászvár.

Vasárnap pedig egy kis betonozás után, (Zobákpusztáig) bevesszük magunkat a Zengõ felé! "

1. tyito+Ági
3. Orsika
4. Era
5. Kerge+Anita
7. Mellon
8. I-boy
9. Csubee
10. Mário
11. Pigi+Niki
13. Bagi ?
14. Para ?
15. Thommey ?
16. Grimus ?
17. Phil?


Vidák Panzió jelentem 1500 Huf/nap

A lényeg, hogy 8an mindenképpen legyünk, mivel a lealkudott és lefoglalt Vidák Panziót meg kell tölteni, a másik házban annyit fizetünk, ahányan vagyunk benne!

Kúrálom a térdemet... :-\

#112
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Hali mindenki!
Úgy esik jelen percben, hogy üres lesz a húsvétom, én is jelentkezhetnék a kérdõjelesek közé?

#113
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.133 hozzászólás
üdv Mário!

szvsz azzal jársz jobban amelyikkel úgy érzed kellemesen kényelmesen bringázhatsz egy olyan túrán ahol nem feltétlen lesznek nagy zúzások ... ugyanis húsvét alkalmából a lányokat kímélni kell ;o)

:P

#114
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
helló!!
húú már negyon várom hogy mennyünk!!
ahogy olvason elég jó kis csapat jön össze!!remélem az idõ is jó lessz!!!
egy kérdés:van egy fr jellegû trek vrx+Jr.T meg egy full merev cromo túrabicikli mejikel járok jobban!?
naon köszi!!
helló

#115
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 hozzászólás
Sziasztok!

Tyitokamperka: aztán már a telefonálásunk után rájöttem ám, hogy errõl van szó! ;D Csak hülyíe lukas agyam van és képes vagyok elfelejteni, hogy feliratkoztam valahova... ::)
Na még pár nap és döntök, hogy lekerülhet-e a kérdõjel.

Üdv.

#116
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.133 hozzászólás
türelem Tyito ...
türelem .... bánáti rózsát terem ;)

Thommey akkor khmm.. remélem lekerül az a fránya kérdõjel!

#117
Tyito

Tyito

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.067 hozzászólás
Köszönöm Kerge! ;)

Igen a szállás ára változott, amely változás betudható Vidák Sanyánknak (komlói four crossról páran már ismeritek) is!
Szal: mindkét szállás 1500 Huf/nap, de a panziónak tele kell lenni (8 fö)!
Szeretnénk egy tényleg lájtos túrázgatós hétvégét, nagyon jóidõ esetén (rendelve) reggeli indulással. Kaja, pia hátizsákból... :D

Mennnyyünkmáán!

#118
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.133 hozzászólás
szia Grimus!
ez elsõsorban egy tavaszifáradtságleküzdõs-kikapcsolódós-úgyahogy lájtos-Mecsek szépségeiben gyönyörködõ-humorban gazdag ( ;) ) baráti kerékpáros túra lesz. szóval nem megmozdulás-szerûségre gondoltunk.

petíció aláírva!

ÖSSZEFOGLALÓ

összeröffenés: Szászvárott (Mecsek)
idõpont: 2004.április 9-12. péntek- hétfõ (húsvét)

szállás/árak:

idézet összeollózás Tyitotól:
"A tavalyi ár nem változott, 1500 Huf/fõ/éj
Magánház! Van egy zárható udvari fáskamkás-kacatos kéthelyiséges kerótárolónakvaló!
A másik házban pedig garázs, ami szintén zárható!
A Vidák vendégházban van lehetõség reggelit igényelni.
mivel több napraforgós, 2500 Huf lenne, de 2000 Hufba kiegyezhetünk."

ez azóta ha jól tudom változott (nem biztos!) de majd jön Tyito és megírja ,hogy mi van.
a magánház azthiszem 7 személyes.

"Szombatra utiterv:
Szászvár P+, -Vörös fenyõ Z+ majd S+, -Máré vár P, -Dögkut tetõ Zháromszög, -Cigány hegy Zháromszög, -Kisújbánya K, -Óbánya Knégyszög, -Csörgõ rét Knégyszög, -Váralja, -Máza, -Szászvár.

Vasárnap pedig egy kis betonozás után, (Zobákpusztáig) bevesszük magunkat a Zengõ felé! "

1. tyito+Ági
3. Orsika
4. Era
5. Kerge+Anita
7. Mellon
8. I-boy
9. Csubee
10. Mário
11. Pigi+Niki
13. Bagi ?
14. Para ?
15. Thommey ?
16. Grimus ?

#119
tmls

tmls

    vendég

  • fórumtag
  • 227 hozzászólás
gyönyörû!

+1 aláírás

#120
Grimus

Grimus

    vendég

  • fórumtag
  • 129 hozzászólás
Posted Image
Ott fenn...