Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Futás (maraton), duatlon, triatlon, stb.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
176 hozzászólás a témában

#81
vendég_Master_*

vendég_Master_*
  • vendég
Az "Eged" futás mit takar?
A jövõ héttõl elkezdek kicsi kocogni, "csak úgy mocorgok egy csöppet".
Ki tudja...?

#82
lcs

lcs

    vendég

  • fórumtag
  • 160 hozzászólás
Na, ez az éledünk, éledünk. Ma nyomtam (döcögtem) egy kb. 50 perces 9 kilométert. Még ilyenkor ez bevallható. De holnap adok neki! Március 21.-én itt Egerben Eged futás! Gyertek, ha mertek!

#83
szammer

szammer

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 878 hozzászólás
helyesbítem a a te negyven kilcsis fél órás futást:

40 perces 10 kilométerre.

azért ennyire Ti se vagytok futógépek ;D

#84
szammer

szammer

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 878 hozzászólás
Akkor az én Margitszigeti futásaimat/kocogásaimat nem is lehet sportnak nevezni (egy kör 30 perc, kb:5,4 km), a te negyven kilcsis fél órás futásodhoz!? ::)
Gratulálok!
De hát a futó legyen futó...
Én inkább két kerekûvel nyomom keményebben. ::)
Szammer

#85
NVik

NVik

    vendég

  • fórumtag
  • 165 hozzászólás
Sokat gyursultam az edzéseknek köszönhetõen de még mindig nem tartok ott ahol te a Nike-on. Viszont nagyon gyors a fejlõdésem, ha nem betegszem le lehet, hogy a nyáron már képes leszek egy 40 perces 10 kilométerre.

#86
vendég_Master_*

vendég_Master_*
  • vendég
:o :o :o
NVik: Ez nem semmi!!! Látod máris jobb vagy mint én! A topic indító egy lusta disznó. :-[ Október óta nem futottam (egyszer mégis) egy kiadósat! Ez van. Talán majd a jövõ héttõl amikor már nem lesz annyi gond a vállamon, de ezekbe most nem mennék bele. Talán a Matáv Vivicittán már próbálkozom, de nem ígérem. Egy biztos a Nike-on tutira ott leszek. Ez az egyetlen biztos "futópont" az életemben. ;D
Csak "fusson" a topic... 8)

#87
NVik

NVik

    vendég

  • fórumtag
  • 165 hozzászólás
Kívánságod számomra parancs: ;)
http://www.pvsk.hu/i...?menu2=2&menu=1

#88
lcs

lcs

    vendég

  • fórumtag
  • 160 hozzászólás
NVik, kedves futóbarátom, nagyon elszánt vagy, ha ilyen mostoha idõjárásban ennyit nyomsz. Irigyellek is kicsit. Én csak itt a szobában görgõzgetek leginkább. De mostmár no cicó, én is nekirugaszkodom. Sajnos a Pécs-Harkány nekem nagyon messze van. Van errõl kiírás a neten?

#89
NVik

NVik

    vendég

  • fórumtag
  • 165 hozzászólás
A jövõ héten pedig Pécs-Harkány 25 km-es futóverseny, én ott leszek! :-) Mostanában nagyon sokat edzek heti 80 km-t ebben van két hegyi futás az egyik 15 a másik 20 km.

#90
lcs

lcs

    vendég

  • fórumtag
  • 160 hozzászólás
Hi

Na, élesszük fel a topicot.
Szomorú hír, hogy a tavaszi Gellérthegy csúcsfutás az anyagi háttér elégtelensége miatt elmarad. Így a következõ jelentõsebb események: MATÁV Vivicittá április elején (BPSI), és Visegrád- BP maraton április végén (MMK). Lehet készülni!

#91
bors

bors

    vendég

  • fórumtag
  • 202 hozzászólás
Hajrá NViK!

#92
NVik

NVik

    vendég

  • fórumtag
  • 165 hozzászólás
Most vasárnap lesz a verseny de kétséges hogyan sikerül mert éppen egy megfázásból lábalok ki és egy picit legyengültem. Majd meglátjuk, lehet, hogy vasárnapra tökéletes formában leszek.

#93
vendég_Master_*

vendég_Master_*
  • vendég
Hoppá-hoppá!!

Nolám, mibõl lészen a cserebözske?
Ugye-ugye, én megmondtam!
Firenze? Az jó lehet.
Én most felhagytam ezzel a futkározással, de csak tavaszig. Igazán idõm sincsen, sérült is voltam, hideg van. Ááááá szóval most ez van.

#94
NVik

NVik

    vendég

  • fórumtag
  • 165 hozzászólás
A BB befutó félmarcsin futottam egy "fantasztikus"
1:38:40 -et :-X és a héten megyek Firenzébe maratont futni ;).

#95
vendég_Master_*

vendég_Master_*
  • vendég
Csá!!!

Amolyan topicújjáélesztõ irományt kreálok.

lcs: bocsi, hogy csak most válaszolok, de mostanában nem látogatom a netet. Tehát: én egyiken sem voltam azok közül amit leírtál.
Voltál??? Milyen volt??? Má ha itt vagyok.
Bécs-Budapest valakik???

Csõ pacsi........

#96
lcs

lcs

    vendég

  • fórumtag
  • 160 hozzászólás
Sziasztok
Kérdeznélek benneteket a következõ eseményekrõl:
Schirilla György Szupermaraton 50 km Bp. Nov.8 és SriChimnoy Maraton Nov 2. Gyõr
Volt közületek valaki ezek bármelyikén? Ellátás, feeling, pálya? Köszi

#97
NVik

NVik

    vendég

  • fórumtag
  • 165 hozzászólás
Master 3 órán belüli marcsit nagyon nehéz ám futni, ahhoz 36-37 perc alatt kellene szaladgálnod a tizest,
de te szerintem képes lennél rá. Én azt gondoltam, hogy az ötperces tempót szinte bármeddig tudom tartani annyira kényelmesnek tûnt, nem igy volt ;).
Szóval csak óvatosan nagyon könnyû itt fejre állni. egy barátom aki kb. olyan formában van mint most te (1:26-os Nike félmaraton) 3:38-at futott a reális 3:10-15 helyett. Szerintem elõbb próbáld ki milyen is az úgy, hogy nem foglakozol az idõvel aztán már meglesz a tapasztalatod.

#98
vendég_Master_*

vendég_Master_*
  • vendég
Szisztok mindenkinek!

Újra itt vagyok. Mostanában eléggé leköt a suli + még netem sem volt, de azért örömmel látom, hogy
nélkülem is "FUT" ;D a topic.
Gratulálok mindenkinek aki lenyomta a távot! ;)
NVik: Nem sajnos nem volt csapatom, de talán jobb is így. Most egy másfajta futásra álltam rá. Nekem asszem még hosszú lenne a marci ahhoz hogy 3h-án belül v. a körül teljesítsem. :P 3óra-sokat, 4órát tudnék futni, de azt meg nem akarom. Biztos ismeritek a mondást: "Nem a táv hanem az iram öl" 8)

#99
NVik

NVik

    vendég

  • fórumtag
  • 165 hozzászólás
lcs nem kaptad meg a levelem? Se kép se hang :-\.

#100
NVik

NVik

    vendég

  • fórumtag
  • 165 hozzászólás
Van Staféta váltó meg Ekiden.
A Stafétások hárman futják a 42.2 kilométert a leghosszabb táv 21 körül van.

Ekiden váltóban pedig öten futnak ott a legnagyobb táv 12 km körüli.