Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Futás (maraton), duatlon, triatlon, stb.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
176 hozzászólás a témában

#121
endorfin

endorfin

    vendég

  • fórumtag
  • 36 hozzászólás
sajnálom Nvik! itt a háttérbõl szorítottam neked, tavaly én is erre készültem, nekem a térdem adta meg magát egy héttel elõtte....

#122
NVik

NVik

    vendég

  • fórumtag
  • 165 hozzászólás
Master, hogy ment? Az idõ ideális volt én meg sajnos
betegen lüktetõ fejjel indultam el. Nem figyeltem a szervezet jeleire a gyengségre magas pulzusra
sajna 11 kilinél ki kellett állnom kegyetlenül belassultam 4 kilinél 17:30 10-nél 47.....
Nem tudtam annyira lassitani, hogy a pulzus 180 alá menjen.Ez egy ilyen nap volt ha nem gyógyulok meg a jövõ héten, a maratonon el sem indulok :'(.

#123
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás

jojoba:hol jársz?

éppen nyulat komposztál ;D ;D
JAJ,ezért mit kapok :-X ;D

#124
vendég_Master_*

vendég_Master_*
  • vendég
Okay! Maj úgy teszek..... 8)

#125
NVik

NVik

    vendég

  • fórumtag
  • 165 hozzászólás
Szia Master mi lassan indulunk, nyomasd keményen
a holnapi versenyen, én is úgy teszek. Úgy néz ki,
hogy az idõjárás az oldalunkon áll :D.

#126
vendég_Master_*

vendég_Master_*
  • vendég
Topikfelhozó írás következik. ;D

jojoba:hol jársz? ;D :-X

#127
NVik

NVik

    vendég

  • fórumtag
  • 165 hozzászólás
Master lehet, hogy nem jön össze a szombati futás
mert le akarunk menni a Balatonra persze csak ha jó
lesz az idõ. Különben marad a futás. Én most már nem edzek, hétfõn még volt egy 16 km tegnap pedig egy könnyû 11 most már csak hátra kell dõlni és várni a vasárnapot 8).

#128
vendég_Master_*

vendég_Master_*
  • vendég
Hát ööööööö hogysmongyam??? Igazából most Április közepén kezdtem futkározni, mivel 3000-et kellet futni a sulimban. Június közepén meg is lett az eredmény amit már meg is javítottam!

#129
NVik

NVik

    vendég

  • fórumtag
  • 165 hozzászólás
Mater te rövidebb távokra már nagyon régen edzel nem? Onnan ez a rengeteg intervall? Épeszû ember ezt nem kezdi el csak úgy ;D.

#130
vendég_Master_*

vendég_Master_*
  • vendég
OKAY!!!!!!! ;D

#131
NVik

NVik

    vendég

  • fórumtag
  • 165 hozzászólás
Ok ott jó lesz. Nevem Nagy Viktor, leirás :
190 cm, 80 kg, barna haj

#132
vendég_Master_*

vendég_Master_*
  • vendég
1 kör? :o Nem lesz az sok??? Én fél körre gondoltam..... ;D
Okay!!!! Az óra alatt hátul?

#133
NVik

NVik

    vendég

  • fórumtag
  • 165 hozzászólás
Rendben de csak 1 kör reggel 10? Atlétikai Centrum?


#134
vendég_Master_*

vendég_Master_*
  • vendég
NVik: szombat sziget?? :P Mikor? Laza kocogás esetleg belefír. :-X Na?

#135
NVik

NVik

    vendég

  • fórumtag
  • 165 hozzászólás
Asszem akkor nekem is ki kell mennem szombat reggel a szigetre ezt nem hagyhatom annyiban ;D. Kell a Nike elõtt egy kis felrázás :D.
6 percesekkel én még életemben nem futottam
és nem is akarok!

#136
Pinyo

Pinyo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 585 hozzászólás
Azért nem vagyok ennyire elvetemült. A bemelegítés, gimnasztika, nyújtás és a levezetés megvolt rendesen.

#137
jojoba

jojoba

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 337 hozzászólás
sztem így lefox sérülni,de mind1 csináld csak ::)....viszont sztem ilyen egyéni csúcsok elõtt,bekéne melegítened,és nem 4:25ösökkel,hanem 6percesekkel,lazán futkározol 1-2 km-t,aztán gimmnasztika,nyújtás,és futhatsz egy igazán jó idõt....
utána levezetsz,szintén lassan minimum 6percesekkel,vagy még lassabban...majd sétálsz egy picit nyújtasz,és így egy kicsit többet teszel az egészségedért,vagyis annak megõrzéséért...

#138
Pinyo

Pinyo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 585 hozzászólás
Azért sem tanulok :). Tegnap megint lementem szigetelni és egy lendületes 22:28-as egyéni csúcsot futottam (átlag 4:12-es ezrek) úgy hogy a 3. km-t 4:25-tel "ellazsáltam". Érdekes módon ezúttal a nagy izomláz már elmaradt. Ugyan nincs pulzusmérõm ezért futás alatti adatom nincs, de 3 perc múlva 108-at mértem tapintással. A négy órás étkezési moratóriumot betartottam és így jól éreztem magam végig. Az idõt visszaszámoltam 12 perces Cooper tesztre (2857m jött ki) és örömmel konstatáltam, hogy végre pár méterrel jobb vagyok, mint 14 évesen.

#139
NVik

NVik

    vendég

  • fórumtag
  • 165 hozzászólás
Master te már egy gép vagy! :D

#140
vendég_Master_*

vendég_Master_*
  • vendég
Szerintem ezt nem olyan nehéz túlszárnyalni Tehát legyen fél év. ;D
Amin inkább meglepõdtem, az az volt, hogy a pulzusom 168-as!! volt a végén. Érdekes eredmény. Soha nem volt még ilyen alacsony, pláne nem akkor mikor közel 4perces kiliket nyomok. ??? Azért ez jó érzés volt. Ja! és rá 3percre már csak 108-at vert a motorom. ;D ;D