Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Bowden (a szamár fülétõl a farkáig)

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
544 hozzászólás a témában

#461
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
Az a "zuhancsõ"?

Matt, nem 1300 métere hanem csak 1000, or so :)

#462
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás

Énis ezzel baromkodtam, nem fért bele sehova.
De a jagwirenek van egy olcsóbb verziója ami nem vastagabb mint a többi deviszont nem nyúlik szintén :D


olyan kell nekem!!
van neki valami neve? jagwire thinny? :D
na majd ráuszítom a boltosokat )

#463
golya

golya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.347 hozzászólás
ja meg a jagwirenek van olyan kupakja aminek egyik vége a bowdenházra passzentos a másik vége meg szabvány így belefér a magakasztó pöckökbe:D


kész eldöntöttem. ricord házat veszek(feltéve ha kapok) ha van olya nszép fémes kinézetûbe akkor olyat ha nincs akkor sima feketét + bele sima köszörült bowdentot. 3800-ból remélem megúszom.

#464
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
Énis ezzel baromkodtam, nem fért bele sehova.
De a jagwirenek van egy olcsóbb verziója ami nem vastagabb mint a többi deviszont nem nyúlik szintén :D

#465
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás

Én pont tegnap vettem Jagwire hosszanti szálas, kevlárszövetes házat.Állatul visz az biztos.Elvileg nem nyúlik semennyire.1200/m volt a Zöldpontban.Máshol nem nagyon árultak pedig felhívtam vagy 10 boltot.Annyi negativum volt csak-nem tudom hogy átverés vagy tényleg-hogy a srác szerint ehhez spéci kupak kell hogy ne ugorjon szét, ami 130/db.


elvileg jár hozzá a kupak amugy...
ettõl függetlenül én csak szívtam evvel a bóvdenházzal, mer ugye vastagabb mint az átlag és a kupakja is vastagabb, ami meg ebbõl következik hogy nem fér bele a fékkarba,vázban a pöcökbe stb.. szal sima kupakokat kellett ráerõszakolnom a váznál..
igaz hogy egy milit se nyúlott...

#466
tammo

tammo

    vendég

  • fórumtag
  • 160 hozzászólás
még mindig nem kaptam választ erre :(
... vázon lévõ bowden vezetõ-megakasztó "pöcköt" (ilyet pl: http://www.gaerlan.c...azeons/scsd.gif ) hogyan lehetne máshova is felszerelni, hol lehet ilyet kapni, milyen típusok vannak, stb.

köszi

#467
golya

golya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.347 hozzászólás
ja igen. gondolom a ripcord hosszantiszálas azért van a kevlar erõsítésh ne nyomja szét fékezéskor?
ripcordhoz ripcord bewdeneket vegyek vagy jó lesz a sima köszörült is? mer a ripcord teflonos a köszörült +csak köszörült.

#468
golya

golya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.347 hozzászólás
anno a gyárit rövídettem mér néhol igen íves votl. akkor vasfûrésszel és reszelvel csináltam de jólett.

#469
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
Csak annyit mondok, hogy pontosan vágjad nagyon, hogy belemenjen a kupakba, különben felgyûrõdik, és akkor csoda kell, hogy beletuszkold.

#470
golya

golya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.347 hozzászólás
ezeket néztem:

féknek mondjuk ezt:
http://www.jagwireus...ycablekits.html
váltóhoz meg:
http://www.jagwireus...dcablekits.html

na most azt mondjátok meg nekem h a ripcord fék és az expressway fék ház között mi a különbség?

#471
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
Hát, biztos, hogy nagyobb kupak kell rá, de sztem szar a Jagwire, nekem kijött a bele is, elvált a külsõ buroktól.

#472
husevotelefonfulke

husevotelefonfulke

    visszatérő

  • fórumtag
  • 2.340 hozzászólás

végigolvastam a topicot és nem tudom mit vegyek, mert gondoltam 2,5 év után le kéne cserélni a nme tudom mijen bowdenházakat+ a komplett bowdenezést.
mit vegyek. eddig csak jagwire-t néztem a sima feketét a bikeren + köszörült bowdeneket. most is köszörült van és fasza.
kérdés: mijen bowden házat vegyek???? kérek árakat is.köszi


Én pont tegnap vettem Jagwire hosszanti szálas, kevlárszövetes házat.Állatul visz az biztos.Elvileg nem nyúlik semennyire.1200/m volt a Zöldpontban.Máshol nem nagyon árultak pedig felhívtam vagy 10 boltot.Annyi negativum volt csak-nem tudom hogy átverés vagy tényleg-hogy a srác szerint ehhez spéci kupak kell hogy ne ugorjon szét, ami 130/db.

#473
tammo

tammo

    vendég

  • fórumtag
  • 160 hozzászólás
Már kérdeztem más topicban, de nem kaptam rá választ, hogy vázon lévõ bowden vezetõ-megakasztó "pöcköt" (ilyet pl: http://www.gaerlan.c...azeons/scsd.gif ) hogyan lehetne máshova is felszerelni, hol lehet ilyet kapni, milyen típusok vannak, stb.

köszi

#474
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
Jagwire teflonos fekete 990.-
nekem is volt, nagyon jó!!!

#475
Gui

Gui

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 707 hozzászólás
nekem fekete jagwire van es semmi bajom vele. árat nem tudok
"A processzorok füsttel mûködnek, ha a füst kiszáll belõlük nem mûködnek tovább."
"Ami nem öl meg az csak erõsít."
"A kerékpár számomra a szabadság szinonímája"
Tom Ritchey


Nem értem ,miért gyártanak olyan 10.000.000Ft-os autót amin nem megy az index? :chin:

#476
golya

golya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.347 hozzászólás
végigolvastam a topicot és nem tudom mit vegyek, mert gondoltam 2,5 év után le kéne cserélni a nme tudom mijen bowdenházakat+ a komplett bowdenezést.
mit vegyek. eddig csak jagwire-t néztem a sima feketét a bikeren + köszörült bowdeneket. most is köszörült van és fasza.

kérdés: mijen bowden házat vegyek???? kérek árakat is.

köszi

#477
sysrq

sysrq

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
A mult héten még volt a Probike-ban 12.900-ért, de csak V fékhez elég a hosszuság, tárcsafékhez vagy veszel két csomagot vagy annyi kiegészitö szemet amenyi kell, nem tudom mennyi van a potcsomagban de az is volt négyezer valamennyiért. A Magyarországi forgalmazo szerint sincsen külön tárcsafékhez csomag, amit nem egészen értek.

#478
gyurri87

gyurri87

    vendég

  • fórumtag
  • 239 hozzászólás
Hol és mennyiért lehet kapni Nokon fékbowdent? Lécci írjátok már meg mert szertnék venni csak azt nem tudom h hol lehet kapni. elõre is köszi

#479
KeX

KeX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.292 hozzászólás
ombrez, van köztetek vki, aki flak jacket szet tulajdonos? nagyon fontos lenne megtudnom, hoigy az a hiperszuper vízálló bovdenházkupak mibõl áll, milyen a felépítése. elõre is thx!

#480
ptom19

ptom19

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 410 hozzászólás
nemtom pontosan, de nekem multkor mintha vala mondta volna hogy avid tarcsahoz half vagy full metal megy...
en akkoris jagwiret fogok venni haa osszejon az uj vaz nyaron ;D