Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Pulzusmérõk és egyéb nyalánkságok

* * * * * 1 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
3310 hozzászólás a témában

#1421
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.108 hozzászólás
Mar nem azert, de tudod te mit beszelsz? A wattmeros polarnak ennel sokkal tobb meg a nagykerara is. Tudom, boltban dolgozok. Akar Zergetol, akar a fitnesztrade-tol szerzi az ember, dragabb... Nem kicsit.
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#1422
iMaty

iMaty

    vendég

  • fórumtag
  • 154 hozzászólás

Érdekességként: http://sportolnek.hu...roducts_id=3201


...azért ezen még így is elég tisztességes haszonkulcs van.
- egy bolygó, két kerék -

#1423
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás
Érdekességként: http://sportolnek.hu...roducts_id=3201
"Nice boys don't play rock and roll"



#1424
Mathias

Mathias

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 492 hozzászólás

Érdekes, többször mentem vele vasút mellett de sosem állt le. Igaz nekem polarom van.:)


És 13eFt-ért adják?:)

#1425
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.108 hozzászólás

Van itt valaki, vagy ismer olyat, aki használ wattmérõt? Mennyibe kerül a legolcsóbb megoldás?

Van.
A legolcsóbb a Polar rendszere. Órával együtt 140 körül.

Ha tapasztalat, infó kell a wattmérõs rendszerekrõl, keress msnen, mailben vagy privben ;)
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#1426
Janes

Janes

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 884 hozzászólás

Nekem ilyen van és meg vagyok elégedve vele. A vasút mellett leáll és 0-át mutat, de hát mindegyik ilyen.


Érdekes, többször mentem vele vasút mellett de sosem állt le. Igaz nekem polarom van.:)

#1427
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.854 hozzászólás

Õróla van valakinek valamilyen véleménye?Valószínûleg rá fog esni a választásom,mert most akciós az egyik magyar oldalon,és 13-ból megúszom pk-val együtt


Teljesen jó óra, 2éve ezt használom és még nem volt vele semmi probléma, az elemet sem zabálja.

#1428
Mathias

Mathias

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 492 hozzászólás

Õróla van valakinek valamilyen véleménye?Valószínûleg rá fog esni a választásom,mert most akciós az egyik magyar oldalon,és 13-ból megúszom pk-val együtt


Nekem ilyen van és meg vagyok elégedve vele. A vasút mellett leáll és 0-át mutat, de hát mindegyik ilyen.

#1429
adamszeged

adamszeged

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 274 hozzászólás
Õróla van valakinek valamilyen véleménye?Valószínûleg rá fog esni a választásom,mert most akciós az egyik magyar oldalon,és 13-ból megúszom pk-val együtt

#1430
bloke

bloke

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.821 hozzászólás
Van itt valaki, vagy ismer olyat, aki használ wattmérõt? Mennyibe kerül a legolcsóbb megoldás?

#1431
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás

Bár nem tudom te milyen zónára gondolsz.


Olyan jó kis alapozósra. :) (140-150)
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#1432
iMaty

iMaty

    vendég

  • fórumtag
  • 154 hozzászólás

Ezt most nem értem. :D Dimbes dombos itt is minden, mégsem okozott ez még problémát, 53-on mindenhol felmegyek zónában. És nem vagyok különösebben erõs. Nyilván a 20 %-oson már lerakom 38-ra...


...és mekkora hátul a fogsor? 42 a vége? :D
- egy bolygó, két kerék -

#1433
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Tényleg a Dante nem erõs:hehe: sõt szinte gyenge:hehe: csak azt nem értem miért mondják az igazán meredek helyekre hogy "EZ OLYAN DANTÉS":chin:
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#1434
bloke

bloke

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.821 hozzászólás
Hát pedig, akkor te b.szott kemény vagy, mert én sokszor síkon is kistányéron megyek, pedig nekem csak 50-es a nagy. Bár nem tudom te milyen zónára gondolsz.

#1435
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Ezt most nem értem. :D Dimbes dombos itt is minden, mégsem okozott ez még problémát, 53-on mindenhol felmegyek zónában. És nem vagyok különösebben erõs. Nyilván a 20 %-oson már lerakom 38-ra...

Te nem a zipp-zárazásra gondolsz? Azt fixisek/ss-esek nyomják a meredek utcákon, pl Diós-árkon látni gyakran zippzárazó bringást. De az már tényleg meredek téma.

Inkább lefelé kemény, mert ahol rossz az út, vagy nagyon kanyarog, nem tudok eléggé pörgetni, hogy zónában maradjak.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#1436
bloke

bloke

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.821 hozzászólás
Ha valaki dimbes-dombos vidéken lakik, mint én, annak van egy jó tippem, hogyan tarthatja lenn a pulzusát, anélkül, hogy tötymörögnie kellene: szerpentin szerûen kell felmenni a dombra. Bár gondolom, ezt nem én fedeztem fel elsõként.

#1437
tbence

tbence

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 257 hozzászólás
Persze m Nándi azt mondta h ülj rajta annyit:D...amugy én se nyomnám 2 órán keresztül:P... én is filmeket nézek közben,legutóbb a Kincs,ami nincs-et:D (Ánulu...mámmá-pápá..áááááá:D:D)

De h ne legyek off: nekem sigma pc 15 van egy éve, most kellett elemet cserélni a jeladó övben m ha kormányon vagy csuklómon volt az óra az már messze volt neki , de mostmár jó...illetve rájöttem h a nagyon hideget nem szereti...kint ilyen -6 fok környékén max fél órát hajlandó mérni utána sehogyse,de ha bemegyek egybõl mér....szóval gyorsan kölcsön is kértem havertól a polar s520at m már nem bringázik így csak a polcon pihent.most minden frankó:)

#1438
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
Görgõ... belejöttem... már a kezdeti bénázásom után, görgõ-formámba jöttem...: 1:20-at is ültem már rajta idén! :büszkeségszmájli: :D Ha nagyon késõn görgõzik az ember, akkor tényleg lehet rajta ásítozni, de beteszel egy jó filmet, vagy youtube-on videoklippeket nézel, akkor nem olyan unalmas. Dante: tényleg elaludtál?:D Tolj már föl egy pulzusgörbét arról az edzésrõl :D!
S725X eddig t.ö.k.é.l.e.t.e.s.e.n mûködik! NAGYON meg vagyok elégedve!

#1439
SanDiablo

SanDiablo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 443 hozzászólás
Nem az a vicc, hogy elaludtál a görgõn menet közben, hanem az, hogy rólad ezt el is tudom képzelni... :D
"Aki embernek hitvány, az magyarnak alkalmatlan." Tamási Áron
Durung forever!

#1440
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Meg hát, görgõ álmosít. Én már aludtam be görgõn. :D A vicc, hogy a lábam nem állt le, szép kis kompenzációs edzés lett belõle, nyomtam álmomban másfél órát.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)