Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Pulzusmérõk és egyéb nyalánkságok

* * * * * 1 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
3310 hozzászólás a témában

#1381
ave

ave

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.251 hozzászólás
Hat nekem 94k-ban van, es a kullomagnes/szenzor is jar hozza. A ket szenzor egy hazban van. A GPS kikapcsolhato, gorgon nehez is lenne mashogy hasznalni.
Egyebkent van olyan mod, ahol a GPS merte sebesseg "erosebb".

#1382
Paul Vitti

Paul Vitti

    fróumfggüõ

  • fórumtag
  • 2.025 hozzászólás

Igazan jol kivaltani bringacomputert, plusz GPS navigacio, az csak Edge 705. Mondjuk majd 2x dragabb.
En legalabbis olyan sebmerot nem hasznalnek, amin nincs kerekfordulat jelado.

Ha jól tévedek a 705-ös is GPS alapján mér sebességet. Pedálfordulat és szívritmus jeladó van. GPS-nél max a pillanatnyi sebesség csalhat, az átlag és az össz megtett út elég pontos.

Nekem Vistám van, elég böszme az Edge-hez képest, de 120 ropit sokallok ilyesmiért.
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó.

#1383
ave

ave

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.251 hozzászólás

Szeretnek venni a bringara egy GPS-t, de olyan lenne jo ami kivaltana a computert, hogy hely is szabaduljon fel a kormanyon ;).
En a kovetkezo 2 modlet neztem ki amik nekem arban belefernek:
- Garmin eTrex Legend HCx
- Garmin eTrex Vista HCx

Ti mit ajanlotok?


Igazan jol kivaltani bringacomputert, plusz GPS navigacio, az csak Edge 705. Mondjuk majd 2x dragabb.
En legalabbis olyan sebmerot nem hasznalnek, amin nincs kerekfordulat jelado.

#1384
sysrq

sysrq

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás

Szeretnek venni a bringara egy GPS-t, de olyan lenne jo ami kivaltana a computert, hogy hely is szabaduljon fel a kormanyon ;).

Szia. Én egy eTrex Venture-t használok évek óta. Ha "computert" a kilométerórára érted, nem jó választás lenne, arra nem véletlenül van az edge sorozat. Kijelzi a sebességet meg miegyébb, de a célszerszám egyszerübb. Mint navigáció viszont tökéletes bármelyik szines kijelzõs Garmin, Magyarorszégra a turistautak szintjén meg a térképlefedetség is tökéletes.

#1385
York

York

    vendég

  • fórumtag
  • 137 hozzászólás
Szeretnek venni a bringara egy GPS-t, de olyan lenne jo ami kivaltana a computert, hogy hely is szabaduljon fel a kormanyon ;).
En a kovetkezo 2 modlet neztem ki amik nekem arban belefernek:
- Garmin eTrex Legend HCx
- Garmin eTrex Vista HCx

Ti mit ajanlotok?

#1386
newbiker

newbiker

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 520 hozzászólás

Üdv mindenkinek!

Azt szeretném megtudni, hogy valaki cserélt már elemet sajátkezûleg polarban? CS200CAD-om van. Megoldható? Vízállóság maradt? Milyen elemet kell venni bele? a Mellkaspántba is kell cserélni? Oda milyen kell? Esetleg vigyem szervízbe?

köszi, matej


Szia,

Válaszoltam a BB fórumon.

#1387
matej84

matej84

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás
Üdv mindenkinek!

Azt szeretném megtudni, hogy valaki cserélt már elemet sajátkezûleg polarban? CS200CAD-om van. Megoldható? Vízállóság maradt? Milyen elemet kell venni bele? a Mellkaspántba is kell cserélni? Oda milyen kell? Esetleg vigyem szervízbe?

köszi, matej

#1388
finch

finch

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Sziasztok, én is új computer vásárlásán töröm a fejem (régim idestova több mint 10 éves és funkciókban már akkor sem volt a csúcs és most rászántam magam hogy vegyek egy újat). Az alábbiakban gondolkodom:

VDO Z3
Ciclosport HAC 5
Forerunner 305

Annyi infó rólam hogy igazából hobby bringás vagyok, esetleg néha futok. Forerunnert szerintetek mennyire okos dolog tekerésre használni? A sebességmérés és távolságmérés pontossága milyen (nálam 10-20 kilóméteren ha téved 2-300 métert az belefér). Ha bicómra szerelem tartóval akkor a gps vétel milyen? Bármilyen egyéb információt ezekrõl a komputerekrõl szívesen veszek, köszi a segítséget

#1389
frenky66

frenky66

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Sziasztok, van valakinek tapasztalata VDO Z3 computerrõl? SZeretnék venni egyet, de nem tudom, hogy praktikus e valóban a 3in1 kialakítás?

#1390
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
olvasgass vissza pár oldalt, csomót beszélgettünk már errõl a témáról. hátha segítség lesz már az is

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#1391
mean

mean

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Sziasztok,
mit javasoltok pulzusmérõ óra tekintetében / mennyire jó márka szerintetek a Beurer / Polar / Sigma / Timex ? Én vagyonokat nem tudok költeni, de szeretnék egy jót venni
Nekem a Beurer 55-t javallották...
Köszönöm elõre is,
Mean / Egerbõl

#1392
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás

Tools->Edit Polar Product Settings->Exercises
és ott van pár edzés, azt tudod állítgatni.


Köszi!

#1393
bloke

bloke

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.821 hozzászólás
Feltöltött kép

Carlos Sastre új bringája, Quarq márkájú erõmérõvel. Még nem hallottam róla, bár nekem gyanús, hogy ugyanaz a cég, mint a Rotor.

#1394
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás

Ugy tudud beállitani nekem/s710órám van/hogy bringafunkció kikapcsolva,és az edzés ne basicuse legyen hanem más utánna beállitod a pulzuszónát és mikor elkezdel futni,elinditod a stopert és benyomva tartod folyamatosan a bal felsõ gombot ami a világitás és meg fog jelenni egy jel a sziv ikon felett.És müködni fog tutti.


Ó köszönöm, az a kis ikon ki lett kapcsolva, de most már mûködik.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#1395
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
Tools->Edit Polar Product Settings->Exercises
és ott van pár edzés, azt tudod állítgatni.

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#1396
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
Én is csináltam egy edzést a PPT5-ben, de hogy bírom átküldeni az órára?

#1397
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

Én csináltam egy saját edzést az RS400-on. Ekkor rögtön az az elsõ kérdése, hogy hány zónát akarok beállítani. Itt 2 zónát állítottam be, bemelegítésre és edzésre. Azt is tudod állítani, hogy hány percet akarsz a zónában eltölteni és jelezzen, ha a következõ zóna jön. A határok átlépésénél is jelez....

de az ugye CS400...
Dante meg valami S7xx -t használ

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#1398
newbiker

newbiker

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 520 hozzászólás

Hogyan lehet azt beállítani, hogy edzés során (nem bringás, hanem pl futás, azaz bringa funkciók KIKAPCSOLVA) legyen hangjelzés a zónatúllépésnél? Valamit nagyon elállítottam, mert hirtelen nem mûködik, pedig hasznos lenne.


Én csináltam egy saját edzést az RS400-on. Ekkor rögtön az az elsõ kérdése, hogy hány zónát akarok beállítani. Itt 2 zónát állítottam be, bemelegítésre és edzésre. Azt is tudod állítani, hogy hány percet akarsz a zónában eltölteni és jelezzen, ha a következõ zóna jön. A határok átlépésénél is jelez....

#1399
joshua

joshua

    vendég

  • fórumtag
  • 225 hozzászólás
Ugy tudud beállitani nekem/s710órám van/hogy bringafunkció kikapcsolva,és az edzés ne basicuse legyen hanem más utánna beállitod a pulzuszónát és mikor elkezdel futni,elinditod a stopert és benyomva tartod folyamatosan a bal felsõ gombot ami a világitás és meg fog jelenni egy jel a sziv ikon felett.És müködni fog tutti.

#1400
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Hogyan lehet azt beállítani, hogy edzés során (nem bringás, hanem pl futás, azaz bringa funkciók KIKAPCSOLVA) legyen hangjelzés a zónatúllépésnél? Valamit nagyon elállítottam, mert hirtelen nem mûködik, pedig hasznos lenne.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)