Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Pulzusmérõk és egyéb nyalánkságok

* * * * * 1 votes

  • Please log in to reply
3310 replies to this topic

#521
coffein

coffein

    vendég

  • fórumtag
  • 129 posts

Kb. fél perc alatt.


Az korrekt, fõleg annak függvényében, hogy a polár G3-as GPS szabadtéren is lassan talál mûholdat.
Beltéren , nálam nem is csatlakozik fel.

#522
DannyL81

DannyL81

    Dancó a hegyről...

  • fórumtag
  • 1,373 posts
  • LocationVeresegyház

Akkor a nappaliban fel tudott csatlakozni a mûholdra?
Ha igen kb. menyi idõ alatt?

Kb. fél perc alatt.

"Olcsón, könnyűt, erõset. De csakis kettőt választhatsz!" - Keith Bontrager


#523
coffein

coffein

    vendég

  • fórumtag
  • 129 posts

Ma jött meg a Forerunner 305-ösöm, eddig patika. A nappali közepén ülve nézegetem, hogy milyen mûholdakra csatlakozott rá. :D
Holnap futok vele egyet ha nem lesz nagyon trágya idõ és referálok a tapasztalatokról.


Akkor a nappaliban fel tudott csatlakozni a mûholdra?
Ha igen kb. menyi idõ alatt?

#524
karakoram

karakoram

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,553 posts

Sziasztok!
Milyen órát tudnátok ajánlani egy hölgynek hobbi célra spinningre?valami alap is megteszi, csak megbízható legyen.köszi


Én ilyet vettem a páromnak: POLAR FT40 | POLAR | www.zerge.info

#525
löpapp

löpapp

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 406 posts

Nekem egy Timex van lassan 3 éve, jó futáshoz, bringázáshoz, nemigen kavar be semmi. Lehet zónákat is állítani, ha valaki céltudatosabban edzene. Sigmának vannak olcsóbb pulzusmérõs órái, de azokat nem ajánlom, ismerõsi körben volt olyan, ami gyakorlatilag szétesett, pedig csak futásra volt használva, tehát nem esett vele senki bringával nagy sebességgel, egyszerûen megadta magát a ragasztó.

köszi a tippet, pont a sigmákat nézegette :)

#526
DannyL81

DannyL81

    Dancó a hegyről...

  • fórumtag
  • 1,373 posts
  • LocationVeresegyház

....majd megosztod velünk?!:)

Ma jött meg a Forerunner 305-ösöm, eddig patika. A nappali közepén ülve nézegetem, hogy milyen mûholdakra csatlakozott rá. :D
Holnap futok vele egyet ha nem lesz nagyon trágya idõ és referálok a tapasztalatokról.

"Olcsón, könnyűt, erõset. De csakis kettőt választhatsz!" - Keith Bontrager


#527
venember83

venember83

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,152 posts

Sziasztok!
Milyen órát tudnátok ajánlani egy hölgynek hobbi célra spinningre?valami alap is megteszi, csak megbízható legyen.köszi


Nekem egy Timex van lassan 3 éve, jó futáshoz, bringázáshoz, nemigen kavar be semmi. Lehet zónákat is állítani, ha valaki céltudatosabban edzene. Sigmának vannak olcsóbb pulzusmérõs órái, de azokat nem ajánlom, ismerõsi körben volt olyan, ami gyakorlatilag szétesett, pedig csak futásra volt használva, tehát nem esett vele senki bringával nagy sebességgel, egyszerûen megadta magát a ragasztó.

#528
DannyL81

DannyL81

    Dancó a hegyről...

  • fórumtag
  • 1,373 posts
  • LocationVeresegyház
És az account létrehozás annyi volt, hogy beírtam egy acc. nevet?

"Olcsón, könnyűt, erõset. De csakis kettőt választhatsz!" - Keith Bontrager


#529
simon23

simon23

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 949 posts
online

Ridley Noah Fast 


#530
DannyL81

DannyL81

    Dancó a hegyről...

  • fórumtag
  • 1,373 posts
  • LocationVeresegyház
A Garmin Training Center online tárolja a feltöltött adatokat vagy a gépemen?

"Olcsón, könnyűt, erõset. De csakis kettőt választhatsz!" - Keith Bontrager


#531
löpapp

löpapp

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 406 posts
Sziasztok!
Milyen órát tudnátok ajánlani egy hölgynek hobbi célra spinningre?valami alap is megteszi, csak megbízható legyen.köszi

#532
DannyL81

DannyL81

    Dancó a hegyről...

  • fórumtag
  • 1,373 posts
  • LocationVeresegyház
...majd meg. :)

"Olcsón, könnyűt, erõset. De csakis kettőt választhatsz!" - Keith Bontrager


#533
simon23

simon23

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 949 posts
....majd megosztod velünk?!:)

Ridley Noah Fast 


#534
DannyL81

DannyL81

    Dancó a hegyről...

  • fórumtag
  • 1,373 posts
  • LocationVeresegyház

...a Garminéknál ez ugyan nem. :D

Gondolhatod milyen lehet a többi. :D
Kíváncsi vagyok a Forerunner 305 hogy küzd majd meg mindezekkel.

"Olcsón, könnyűt, erõset. De csakis kettőt választhatsz!" - Keith Bontrager


#535
simon23

simon23

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 949 posts
Zolika, értem én amit írtok. A tíz magasságpont beállításában meg csupán az a probléma, h elég sokat kerekezem a lakóhelyemtõl távol, nagyon távol. Keresem az újabbnál újabb és szebbnél szebb kerékpározási helyeket. Nos ebben a helyzetben a 10 is kevés. A beállításról még annyit, h honnan a csudából fogom tudni, ahol éppen vagyok ott vajh mennyi a tengerszint feletti annyi? Szóval ez nekem tényleg macera és ahogy "ZSCS" bájkos társunk írta, teljesen mindegy a magasság. Én is a megtett összes emelkedést és süllyedést szoktam csak nézni. A magasságpontatlanságra a napokban jöttem rá, amikor egy másik kerekes társamnál egy sokkal komolyabb Garmin kütyü volt és bizony több mint 100m eltérés volt a két készülék azonos ponton mért eredménye között. Azt gondoltam (úgy látszik naivan), e neves gyártó nem éppen filléres terméke talán megbírkózik ezzel az egyszerû történettel és nem a felhasználó segítsége kell még a további pontosításhoz. Még egy apró momentum. Ha az indulás és az érkezés egy ponton van, akkor a teljes emelkedés és süllyedés nem jön ki pont nullára. Sokszor elég nagy a különbség, ami ugye fizikailag lehetetlennek kellene lennie, a Garminéknál ez ugyan nem. :D

Ridley Noah Fast 


#536
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,068 posts

Hát ez így elég gagyi. Nem mindig otthonról szoktam indulni, ma pl.250km-re voltam a lakástól, és onnan indultam. Ha ez így mûködik akkor 1 kalap sz@..rt se ér az egész. :(


Kb 10 magasság pontot lehet beállítani nem csak egyet.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#537
simon23

simon23

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 949 posts
igazad van! :D

Ridley Noah Fast 


#538
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3,320 posts
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee
Tényleg ennyire fontos a pontos magasság? Sosem kalibrálom, csak használom, úgyis a mászás a lényeg, az meg relatív. Ha 500-ról megyek 1500-ra, ugyanannyi, mintha 100-ról mennék 1100-ra, szóval mindegy. Ha nagy vágyásom van mégis látni, mennyi az annyi, akkor utólag 2 gombnyomás a menüben. Ha meg verseny van, úgyis van ideje az embernek bíbelõdni még a rajt elõtt és beállítgatni, nincs ezzel semmi gond.

#539
simon23

simon23

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 949 posts
Hát ez így elég gagyi. Nem mindig otthonról szoktam indulni, ma pl.250km-re voltam a lakástól, és onnan indultam. Ha ez így mûködik akkor 1 kalap sz@..rt se ér az egész. :(

Ridley Noah Fast 


#540
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,068 posts

Köszi!!!:D Neked is 800-asod van?? A kerékbeállítást értem. A magasságbeállítást, ha jól értelmeztem írásod, akkor csak akkor és csak akkor mér pontosan ha indulás elõtt megvárom, hogy találjon mûholdat, és akkor jó lesz?


Bekapcs enter hosszan nyom/GPS/mag. beállit
Ezt csináld meg az indulási pontnál ekkor megkeresi a mûholdakat majd megkér hogy nevezd el az adott pontot és állítsd be a kívánt magasságot.
Ezek után ha áthaladsz az adott ponton és már látja a mûholdakat akkor automatikusan a beállított magasságra álltja át magát.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!