Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Sport Sziget 2003

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
166 hozzászólás a témában

#61
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
;D még mindig tartom az ajánlatom: faterral esztergáltatunk vmi 5-6mili falvastagságú acél csõbõl neked villára valót, oszt összehegsztjük is egybõl ;)

#62
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
üdv! hááát...tényleg eléggé kaksi lett az idei szervezés...meg a pályák és miegymás...én mindhárom napomat kint töltöttem és akáemennyire is szarul volt megcsinálva...személyszerint ba**ott jól éreztem magam.. mert végig haverokkal voltam..és egész nap ittuk az ingyenpát ettük az ingyencsokit-kaját ;D ;D ;D néztük a jobbnál jobb csajokat az érnyékból és kiráály volt ;) sajnos két haver is összetörte magát a dirt-ön... nekem csak a villám csoffadt meg :) a pont au I-re a puccccccér paintball volt...még most is televagyunk véraláfutásokkal:) ja meg ugye a water jump...a világ legjobb fílingje...aki teheti jövöre próbálja ki...én is csak poénból neveztem..és véletlen harmadik lettem ;) ;) ;) a nyereményröl csak annyit, hogy már van pénzem új telóra ;D

jah..igen-igen-igen..MA CSEKKOLJÁTOK A FÓKUSZT 18.55-kor...nari bukóba vagyok:)

#63
MudCow

MudCow

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 336 hozzászólás
OOO! >:(
az elõbb megírtam az üzcsit kb sok soron át, aztán nem küldte el most meg nem emlékszem! :o
Szóval röviden:
nem volt olyan rossz, ha nem azt csináltátok amit kellett volna! ::)
a zombikat kerülgetni kellett a lépcsõknél! >:(
nyomtunk fourcrosst a fotocelláson! 8)
ja és streetnél egy szekurityos segített! ;)
ja és jorus: valami haverod nagyon le akarta nyúlni a telómat!
welcome home!

#64
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Affffrancba, akkor épp vonaton leszek és robogok Sopron city felé.. :'( Pedig hátha benne leszek a tévében, benne leszek a tévében, benne leszek a tévében.... ;D
Télleeg, ti találkoztatok olyan felmérõ emberkékkel? Volt nála egy adatlap amin volt jónéhány kérdés és arra kellett válaszolni.

Igaz én nem voltam kint tavaly, meg azelõtt, csak most az elõször, de én viszonylag jól éreztem magam. A bringás kiállítók helyett kárpótolt a sok jó bringa (amit itt fehérváron elég ritkán lehet látni). Ja meg benéztünk a fitnesz csarnokba.... hátulról. ;D ;D Szép látvány fogadott minket... ;D ;D ;D

#65
bucimail

bucimail

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 286 hozzászólás
én vasárnap voltam kint egy gyors 30 perces "átszaladás" keretében, bringa nélkül/így se maradtam le sokról :(/
Viszont érezhetõen kommerszé vált az egész már nem a sport volt a lényeg haenm azt hogy ez ezt szponzorálja az meg azt. R*L k. eláshatja magát a bringás pályáival egyedül a dirt nézett ki jól. A water jumpról + sajna lemaradtam.
ja a fókusz 18.55-tõl lesz

#66
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Szasz'

No, Én is voltam szombat délután egy hosszabb idõre.... hát véleményem szerint uncsio volt... Jorus vélemáényét osztom Én is... kicsit furi volt a sok fekete pólóban, fekete nadrágban, fekete istencsászárbakancsban lézengõ pánk,szkindhed,megmitoménmégkik csoportos lézengése, akiknek szerintem többsége(most eléggé optiomistán álltam hozzá, hogy nem mindeggyikét írtam) még az utca túloldaláról sem ismeri még látásból sem a sportot... :( a másik is sajna nagy igazság volt: totál kezd elmenni média-háború fele ez is, meg az üzlet... :-/
A másik meg ez a mindeningyenvan... Mielõtt kimentem volna, még Gödöllõn egy boltban vettem félliteresájsztít... Csak úgy, teszt gyanánt, ugyan azt az italt odabenn is megvettem... boltban 170, sporton 350 egy FÉLLITERES TEA...!!! >:( De a többi italról sem kell beszélni... A kaja úgy szintén: egy qrva 18cetnis pizza 900forint??
Ha ezt drágáltad, állhattál negyedórát a tûzõnapon sorban az éppen csurdogáló vízcsap elõtt...
AMi nagyon tetszett: Zsírosmaccsal elhatároztuk, hogy a terepjárók libikókáján átmegyünk... Elõször a duplán próbálkoztunk (fél sikerrel...), majd 100méterrel arrébb egy szimplára mentünk volna rá, de egy fiatal úriember, csoda szép "INKÁBB" céges pólóban megállított minket:
-Ugye nem akarsz rámenni?!
-De. MIért?
-Mert az az autóknak van.
-És? Csak tán nem tesszük tönkre biciglivel akkor!??
-Akkor sem mehettek rá! Ha nem tetszik, menejetek a fõnökhöz.
-De az elõbb felmentünk a másikra, melletünk állt egy hasonló úriember, és nem szólt ilyneért.
-Engem nem érdekel. Biztos figylemetlen volt.
-Hát akkor kössz...

na kábé ez volt... azért érdekes milyen kispöcsök is vannak még... :(

Na kábé ennyi...
HJa...
meg a végén már habzott a szám szinte a sok "sportos" ruciban lézengõ csajoktól... 8) hát nem sok ugrást láttam Thommeyék standján állva a 10méterre elõttem levõ dirt pályán ;)

Csõváz
PéeF

#67
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Hú basszus! Mikor lesz a fókuszban?

kisvajda: Soksok gratula !!!!!

#68
BrotheR

BrotheR

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 284 hozzászólás
Na ja... a Water Jump... na aaaaaaaaaaazzzzzzzzzz király volt! Kár, hogy csak ma próbáltam ki.... egyet ugrottunk még a versenyek elõtt, aztán a best-trick versenyek után.... 7ig ami belefért... kúúúúúrvajó volt, ekkorákat még életemben nem szálltam... basszus... nagyon komoly volt. Igaz, értelmes trükköt nem tudtunk sokan ugrani, bár kisvajda elégggé jókat nyomázott, de naggyon nagyokat lehetett röhögni, és a legjobb az egészben, hogy meg lehetett szokni a DHBP kidobóját, szal remélem télen majd nem lesz annyira para.
Nameg a dirten Rob is eléggé szépet alakított... a végére 1kéz heelclickert, meg nothing seatgrabet küldött, hip-en meg nullábegykezet... 8) gratula...

#69
DANEE

DANEE

    vendég

  • fórumtag
  • 199 hozzászólás
Hát én meg nem voltam kinn. De a leírtak alapján nem is bánom. 8)
Nem szoktam tévézni, mikor van a fókusz? :-[

#70
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
jók a képek majd ha vkinek a mairól is lesznek képei rakja föl! Holnap állítólag a Fokuszba lesz a Water Jump ahol kisvajda 3. lett! Gratula neki!

#71
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
A tavalyi, kicsit belterjesebb Sportsziget jobban tetszett. Az idei kezd egy kicsit a Szigetre hajazni, így elment full üzlet-irányba (sponsored by R.L Klub). Érdekes volt megfigyelni, hogy a különbözõ helyszíneken (triál, dirt jump, letörésizéke, autó triál vagymi, falmászás, foci, kosárlabda, stb.) szinte ugyanaz a közönség volt kint, mint tavaly. A színpadok környékén pedig volt rengeteg, nagyon barátságos, a sport összes válfaját legfeljebb hírbõl ismerõ, számomra ismeretlen világnézeti okból testét kilyuggató, világgyülölõ és világmegváltó tekintetû hippi-, punk-, skinhead-, alter-, rockerutánérzés kannásborral, pillepalackokból, mert kimérve az igazi, és ingyen van, tehát miért ne menjünk, meg ott hátul valakik bicikliznek, de a tabis bor megvan, húzzunk az üvegbõl, fessük a szemhéjunkat feketére (demijazakjúr?) hordjunk harisnyát a kezünkön, közösüljünk a füvön, hisz a promiszkuitás mindenekfelett. Nekem hányingerem volt, nem is mentem ki, csupán a péntek esti Kispálra.

#72
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
Szerintem is gyengébb volt szinte minden téren mint ez elõzõ éviek! Egyedül talán a Dirt lett jobb! :P
Bicajt már tök felesleges volt vinni...

Az is zavart, hogy belül szinte alig lehetett kaját kapni! Mindenütt csak a sör (pfújj! ;D)

Képek a dirtrõl:
http://kep.tar.hu/be...ml?aid=27573101



#73
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
zyl is csinált pár képet. kb. olyan 70-80 db, majd vagy Õ vagy Én felsomja.

Elég jó volt a végére ma, csak az esõ egy kicsit csöpögött, de a drop jóóó volt.

#74
adamm

adamm

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 438 hozzászólás
Feltettem pár képet a dirt jumpról
http://exseven.freeweb.hu/

#75
Tommmas

Tommmas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Rider P !! köszi a képeket!!királyok!!!

akinek van mééééég képe!!!könyi könyi lécci lécci ;D

jó tekerést mindenkinek!!

tommmas

#76
bucimail

bucimail

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 286 hozzászólás

el lehet büszkélkedni a hülyeségünkkel egy csomõ csajszinál............... :)

:)

#77
BrotheR

BrotheR

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 284 hozzászólás
Aki esett, szerintem a Szedõ volt (Kona Chute 2000 + DJ3)
Szerintem is naggyon szar lett, ha legaéább a fém negyedíveket odahozták volna mint tavaly, akkor jó lenne, de így pár letörésért, meg egy lépcsõért nem érdemes kimenni, a dirt viszont jóóóóó enne, csak az meg nem fulltelósnak van, elnyeli a gyorsító végét a rugóút, és nincs idõ tekerni.
Viszont van pár más poén dolog, pl. box, paintball...
A Paintballról csak annyit, hogy ma küldtük félmesztelenül Kisvajdával, a Nagymagyarral, meg egy BMX-es arccal, és holnap csak fürdõgatya, strandpapucs (nameg sisak, mert az kötelezõ), és megbeszéltük a paintballos arcokkal, hogy akkor csak 15 Ft egy golyó :))))))... meg a sebhelyek is elég királyak, el lehet büszkélkedni a hülyeségünkkel egy csomõ csajszinál............... :)

#78
RiderP

RiderP

    vendég

  • fórumtag
  • 26 hozzászólás
Üdv! néhány kép a szigetrõl itt

#79
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Jaj, azt én is hallottam dél körül hogy vmi esés miatt nem mehetnek azok a nemtommin a gyakorlók asszem. Hogy sikerült elesnie?
yanee: milyen cangával voltál és mikor mentél?

#80
yanee

yanee

    vendég

  • fórumtag
  • 203 hozzászólás
nekem tetszett.. igaz hogy most voltam elöször, de nekem bejött. föleg a kancso buktái ;D nem tudjátok mi lett azzal a csávóval, aki dél fele esett és a mentök vitték el?