Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Sport Sziget 2003

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
166 hozzászólás a témában

#81
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Na akkor örülök hogy nem tévedtem... :)
Sajnálom hogy nem volt vásár normálisan, szívesen vettem volna váltókat. :-\ Asszem majd hétfõn a boltban... :)

#82
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Hs7-en lehet, hogy összefutunk. Basszus! Láttátok a Matrix kínálatát? Keggyetlenül bekeményítettek. Tiszta durva az egész. Van egy builltjuk, csak Matrix North Shore a neve, de az egész tök ugyanaz, 3660 gr DNM rugival és 99 900 FT! Szerintem elég jó. Az ugrálda már kevésbé. Ma próbálgattuk, hát... :P

Ja, eric: Télleg van UMF, és elég királyul néz ki.

A tesztpályán ki mennyit ment?

A kocsi részleg nagyon tetszett, a Seat Leon az tényleg nagyon szép, de a teherautók se semmik.

Yanee: Neked nem kona scrap-ed van piros marzoval? Mert akkor láttalak.

Összességében tsak a többieket tudom idézni: Nem túl nagy durranás, de ingyen van és ez ritka. ;)

#83
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
+volt de. a vizsgám,úgyhogy sztem tépek ki ezerrel bulizni,és ha elég barom vagyok,akkor a kamerát is viszem ;D
uhhh....de rég volt Chumba Mon-n...most filózom,h ez,vagy Belga+HS7... ::)

#84
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Bakker nagyon szánom-bánom hogy nem vittem el... de hátha a szülõ mondja, akkor... (+ vadi új gép ráadásul) :-\ Pedig lett volna mit fényképezni... ;)

#85
Tommmas

Tommmas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Üdv mindenkinek!

Én is megjártam!! ;)

Szerintem a feelingje állati...én a triálról tok beszélni mer ott töltöttem idõm nagyrészét!!!....

HA VALAKINEK VANNAK DIGIT KÉPEI>TÖLTSE FEL!!!!!

tommmas

#86
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Na én most jöttem meg. Jó volt látni a sok király bringát. Ha jólemléxem kint volt a Merida UMF össztelós. (ha tévednék ne lincseljetek meg ;D) A Caprine táborából kint volt a Revenge meg a 2003-as XTR-el szerelt Team. Volt 2003-as Magellan Pyxis is 2003-as XTR-el. :) Jó kis nyálcsorgatós dolgok.
A bringások is nagyon jó cangákkal nyomultak...

Az autós rész is jó volt a rallysokkal, pöpec kis Renault Clio-k voltak kint, de az ász az a Seat Leon volt. :)

A kihangosítás/zenebona jó volt a korisok környékén, mondtam is haveromnak hogy ilyet kérek karácsonyra... ;D Majd berakom a szekrény helyére. ;D

Na úgy össz sztem nagyon jó volt, leszámítva a dög meleget, meg hogy 2 szendvicsért, amiben volt egy szelet rántotthús meg egy gizda salátalevél 600Ft-ot fizettem, 2 fél literes ásványvízért meg 400-at. :) Jóó, tudom, minden rendezvényen drágák az ilyenek...
Jah meg volt pár jó csaj is... ;D ;D

Ennyi!

#87
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
sala-t végül el tudtátok csípni ? Jah, ezt úgy nagyjából Joruséktól kérdezem... :D

#88
bucimail

bucimail

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 286 hozzászólás
Szóval puszilhatom az egészet...idén nem lesz sport sziget :(

nem baj majd legközelebb volt két jó évük a következõ se lehet szar ;D /remélem/

#89
joda

joda

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
Úgy szar az egész ahogy van! Van egy szar beguruló. /a tavalyin legalább volt egy mókás kis méteres letörés az elején/, utána meg két 30 cm magas kis letörés! A domboldal tiszta hepehupás. Azért szar mert tavaly itt bemutatóztak az Offroad-os terpjárók /itt rallyztunk tavaly ::)/Kb enyi!A trial, meg a dirt biztos jó! A legjobb az egészben a domb oldalában lévõ lépcsõ. Azon a legjobb ugrálni, jó nagyokat lehet repülni le! De egy lépcsõ miatt nem fogok kimenni!



#90
bucimail

bucimail

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 286 hozzászólás
:'( :-\ :-[ :P :( >:(



Tényleg nem olyan jó mint tavaly /montisoknak nem :'(/

És a dirt az milyen; letörések tényleg vannak???

#91
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
Vízbe jump lesz, de sztem nem bicóval.
A north shore meg triálos, mert 90fokos kanyar, meg fogpiszka vastag lécek vannak. tkp a triálpálya része

#92
bucimail

bucimail

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 286 hozzászólás
Ahoy

-Lesz idén vízbe ugrás /www.sportsziget.hu-n nem sikerült megtudnom/?
-A North SHORE tényleg triálos, nem montis /ezt se sikerült meg tudnom :(/

#93
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
Ja, mégvalami: Ki az isten hivogatott hogy narancsságra fox mezben van? Jorus ezen idegeskedett, a végén már beszélt vele Palmi meg énis.

#94
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
Jó, mondjuk ennek a sportszigetnek vajmi kevés köze van a sporthoz. Inkább arról szól hogy menjünk ki mer ingyé van zene, a sört meg visszük kintrõl, és beb*szunk. Mint a sziget, csak nincs beugró...
Tavalyi jobb volt. (eddig)

#95
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
Tudom, még veletek indultam el én is a nagy színpadhoz, de aztán pár emberrel visszajöttünk, és még ezután kezdtünk ugrálni. A érdekességek már úgy éjfél körül történtek.

#96
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
Hát nemtom, mi a triálpálya tetején dekkoltunk, és senkise szólt ránk. Mondjuk ott volt Jorus is, neki meg nem mernek. És mire elindultunk a Kispálra, addigra 21:00 körül járhatott az idõ.

#97
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
Viszont egy tapasztalat: zárás után (este 20:00) tessék elhagyni a bringás területet, mert különben könnyen összeakaszthatod a bajszod az in-kal nagylegényekkel, és akkor viszont - most õket idézem - "ne csodálkozz ha kapsz két pofont!!!" ::)
Ja és ezután még csak ne is álmodj arról, hogy a vezetõséghez menvén pampoghatsz, vagy legalábbis rákérdezhetsz hogy miféle hozzáállás az ilyen. A válasz arra hogy miért is zavartak el ilyen hangnemben pl a triálos kocsiktól: "biztos féltek hogy összekarcoljátok a kocsikat", majd egy széles vigyor a fõkopasz fején is.

Tanulság: bringások! Este 20:00 után kifelé a területrõl, mert már pusztán ottlétetek sem garantálja a pofonmentességet! >:( ::)

Most pedig nézzük, hogy mi is a rendezõség contact címe ;) ;D

#98
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Bocsánat hogy két topicban is megkérdeztem ugyanazt, csak nem kaptam választ egy ideig itt. ::) Türelem rózsát terem...

Na majd holnap meglátjuk milyen ez a sziget. :)

#99
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
azt csinálsz kint, amit akarsz. Ha slágertermék, akkor sorba kell állnod, de fizetni nem kell semmiért. Ha bérelsz vmi jármûvet, csak okmányt kell otthagynod cserébe. Jó a kitaláció, csak a bringás rész nem sikerált jól idén (összességében).

#100
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
És csak nézelõdtél vagy vmire be is neveztél? :)