Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Sport Sziget 2003

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
166 hozzászólás a témában

#101
dhgyurma

dhgyurma

    vendég

  • fórumtag
  • 69 hozzászólás
nem, igen, az ellen nem ved! ;D

aszem nem!
En ma semmit nem fizettem a soromon kivul.


#102
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Azoktól kérdem akik már voltak kint ma: a programokon/bemutatókon való részvételért kell fizetni?

#103
yanee

yanee

    vendég

  • fórumtag
  • 203 hozzászólás
én megyek szombat reggel vonattal. ki lakik déli pu. közelébe? 9:30kor érünk fel, onnan milyen messze van a stadion?

#104
DANEE

DANEE

    vendég

  • fórumtag
  • 199 hozzászólás
én. mégis, mert 6kor kezdödik.

#105
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Ki megy holnap délelõtt??

#106
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Na, voltam kinn. Nem egy nagy durranás, ráadásul szar a domboldal, na mindegy. a fotocellás tesztpályáról ne is beszéljünk... ::)

#107
DANEE

DANEE

    vendég

  • fórumtag
  • 199 hozzászólás
Vasárnap nekem télleg csak reggel jó, mert 4kor évzáró.

#108
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás

polarx találkozó? megyek én is! :D
de melyik nap fél 10?

Nem polarx találkozó, csak simán csórók vagyunk jobbra. Természetesen máról hadoválok. De holnap is kimegyek valszeg.

#109
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Bazze! Erre most leszakad az ég alja! >:( ;D

No hander superflip? Húú azt milyen rég csináltam már. Azt csak versenyen ;D Na. A viccet félretéve: Holnap asszem 3-an leszünk: 1 arany cindercone, rajta én. Egy szürke mongoose rockadile le deore tártsával elõl omega tl-el, rajta zyl. Egy fekete ballistic össztelás Gila Xe-vel, rajta zyl unokatesója. Ha négyen megyünk, akkor lehet, hogy Dodi is jön, õ piros-sáérga vega4+tavalyi monster. (szvsz az idei egy hányás... :-\)

#110
MudCow

MudCow

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 336 hozzászólás
Storm. te kicsit sokat dévmirázol nem?
ja és próbáld meg a nohander superflippet! :o
de elõtte szólj! ;)

polarx találkozó? megyek én is! :D
de melyik nap fél 10?

#111
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
Ha valaki gondolja akkor fél 10kor leszünk páran a bejáratnál, a BS felölinél. 2 polarx, meg 1 merida eddig. Ha vki jön még, akkor sikkantson!

#112
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Kimegyek ma körülnézni, aztán holnap nyomás! A nagy ugratón gyakorlásképpen beadok egy nothing backflip-et, aztán egy no hander supermen, aztán egy nulláb can-can nullkéz érkezéssel ;D

#113
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Lehet örûlni, én is megyek. Szombaton.

#114
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Valósinûleg reggel megyünk ki ha megyünk ez majd eldõl meg kérdés milyen lesz a holnapi nap.

#115
DANEE

DANEE

    vendég

  • fórumtag
  • 199 hozzászólás

lesz csak egy kis 30cm letörés aminek nagyon hosszú ive van! És elõtte jó hosszú indító van! Ez kicsi de el lehet rajta poénkodni ezt a legeslegkezdõbbek is tudják ugrani!
Üdv

Yeah!!
Vasárnap hányra mentek?

#116
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Ja vasárnap megyünk ki! MA is voltam kinn hát mit mondjak tényleg BIG dirt jump lesu kb 6 után let kész akkor kezdtek rajta ugrálni de montis csak a Krizsák volt! És nem azona részen van ahol tavaly és ma letörés olyan, mint tavaly nem volt sztem holnap se lesz csak egy kis 30cm letörés aminek nagyon hosszú ive van! És elõtte jó hosszú indító van! Ez kicsi de el lehet rajta poénkodni ezt a legeslegkezdõbbek is tudják ugrani!
Üdv

#117
DANEE

DANEE

    vendég

  • fórumtag
  • 199 hozzászólás
Hát vata fak, nekem pénteken ballagás, szombaton bankett, vasárnap kb 1 re tudok kimenni.
Berci ti mikor lesztek? Megy veled valaki olyan, akit nem ismerek?
És ez én vagyok: rövid, barna haj, 185/80, kék búkó westel ;D táska.
Bico: Hát olyan nagyon szines Mongoose nx 7.0, elöl RST 381.
És ha felismertek akkor Varga Dani vagyok.

#118
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Na látom elég sokan lesznek BMFT-sek, többek közt én is kint leszek szombaton. Ismertetõjeleim: rövid barna haj, csekély magasságom miatt (192cm) gondolom ki fogok tûnni a tömegbõl, +valószínûleg kék boxermintás rövidgatya. Durván ennyi. ;D Ja és fekete Budmill táska.
Ja és engem is ha felismerne vki akkor nyugodtan jöjjön oda és szólítson meg, max nézek egy nagyot hogy mi a... ;D

#119
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.237 hozzászólás
  • LocationSvájc
Jojoba: nem voltál egyedül mert engem mindenki leelõzött 8)
de most hogy mondod mintha rémlene......Amugy a pasiddal leszel kinn? ;)
Én 2 re megyek ki vagy kicsit elõbb mert elötte még tiszteletemet teszem Gyapinál meg le kell pakolnom az albiba meg be kell hûteni a sarkifénynek valót ;)(szénsavas vodka lefagyasztva)
Úgy érzem túljárok az eszemen...........

Nahh végre lejárt munkaidõm, lépek haza csomagolni holnap reggel meg 4 óra buszozás.Fákkkkkkkk
Akkor majd kinn talizunk.Ha valaki rámismerne üvöltsön hogy:
SALA
bye.


#120
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Ha bringával megyek, ami az ujjam állapotától is függ, akkor egy 2000-res arany CinderCone egy Piros Manitou Sx-el, és egy 661 Race Knee tédvédõvel(de az nem a bringán lesz :))