Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Sport Sziget 2003

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
166 hozzászólás a témában

#41
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Szasz'

Aki látta a fókuszt kérdem:
nem látszott egy iszonyat randa-de-már-ezért-szép-kék-macis hátizsákos narancs bukós emberke? ::)

#42
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Mondjuk este télleg gáz volt, de napközben lehetett jót bringázni, csak néha kicsit már uncsi volt egy helyen nyomni.

Koncertek sokkal szarabbak voltak, mint tavaly. Chumbawumba is 1 órát késett, utána már nem is volt kedvem ott maradni. Belga se volt asszem csak hangfalból nyomták a zenét. Nekem szerencsére In-kal-os kedvesbácsikkal nem volt balhém. Viszont tavaly volt Leningrad Cowboys, ami atomjó volt, idén meg csak ezeknek a belõtt lépcsõnfetrengõ barmoknak volt zene.

#43
bucimail

bucimail

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 286 hozzászólás
Ezek a zombik egy ideig csak a moszkván voltak aztán átmentek a millenárisba most már az egész világ kell nekik vagy mi? >:(

#44
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Arra nem gondol senki,h mindez a koncertek miatt van?Hiszen akit nem érdekel 1ik sport sem,az is kimegy megnézni az ingyenpartyt,és a 100 Folk Celsiuson kívül nincs olyan banda,akik nem azzal a mottóval mennek,h csõdítsünk össze EZER részeget.
Vagy zene,és sok nép,nyilvánosság,vagy no zene,no píz,és :-X

#45
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
bár csak péntek este voltam kint 1 órára, de ennek magyarázata itt látható, jobban én sem tudnám összefoglalni:

Üdv!

Sztem a tavalyi Sportsziget sokkal jobb volt...
Az a sportról szólt, de ez???
Az volt a sikk, milyen szakadt göncben vagy, hogy mutasd, milyen alternatív arc vagy, tele sörözõ rákkercsávóval, szakadt pánkkal, porban üldögélõ igénytelen tehénszar emberekkel...
Kár, hogy nem törekedtek a szervezõk arra, hogy ne egy szar Popsi-sziget utánzat legyen a Sport(?)sziget...

Üdv! p


És még annyit tennék hozzá, hogy a ma déli híradóban a fõszervezõ még büszke is volt arra, hogy végre sikerült összemosniuk minket azokkal a sittekkel, akik a SPORTRÓL még hírbõl sem hallottak, gratulálok!!!!!! >:(

#46
David007

David007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
nagyon tetszett ez az egész kár,hogy nincs több a nyáron... pedig elviselnék 1-2-3 -t..
a rendezökkel(RTL polosok) nekem semmi bajom nem volt,mert ök voltak az egyedüliek,akik nagyon nagy mértékben segitettek! és nem az,hogy jo majd egy ora mulva megcsináljuk a másik ugratot, hanem egyböl pattantak...
sajnos ezt nem igazán tudom elmondani az In-Kal Security egyes tagjairol,akik nem tom mi a sz**t kerestek ott ilyen hatalmas iQ val... nagyon teli volt velük a ..öö.. hocipöm (de mondom,csak pár ilyen volt)
MATRIX---> szerintem tökre hasonlit a SANTA CRUZ BULLITRA!!!!!!!!!!!!
amugy az uj ILLMATIC váz nagyon király!!
ja és ami UMF böl kint volt a Doradoval állitolag az MÉG CSAK a Freeride és ebböl lesz Dh is :o

#47
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
muhhááhááááá ;D ;D ;D remélem mindenki lecsekkolta a Fókuszt ;)
ja, ha esetleg valakinek van képe vagy videója a bicós waterjumpról dobjon egy privit vagy emailt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#48
kean

kean

    vendég

  • fórumtag
  • 43 hozzászólás
2002es Caprine Dual Mozo R500zal, fekete bukó díszekkel és narancssárga napszemüveg :)

#49
vendég_kulpeter_*

vendég_kulpeter_*
  • vendég
Üdv!

Sztem a tavalyi Sportsziget sokkal jobb volt...
Az a sportról szólt, de ez???
Az volt a sikk, milyen szakadt göncben vagy, hogy mutasd, milyen alternatív arc vagy, tele sörözõ rákkercsávóval, szakadt pánkkal, porban üldögélõ igénytelen tehénszar emberekkel...
Kár, hogy nem törekedtek a szervezõk arra, hogy ne egy szar Popsi-sziget utánzat legyen a Sport(?)sziget...

Üdv! p

#50
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.225 hozzászólás
  • LocationSvájc
Kean: sokáig gondolkodtam rajta hogy beszáljak-e a vonatba de inkább csak lelkes szemlélõ voltam de tényleg frankón nézett ki!!!
Milyen bicóval voltál?


#51
kean

kean

    vendég

  • fórumtag
  • 43 hozzászólás
Csütörtökön elég nevetségenen nézett ki minden, adtak egy talicskányi földet és kész, ezt tudtuk összehozni belõle :) Másnap délben már ott volt két rámpa, 3 raklappal, nem az igazi de jobb volt a semminél, miután beszólt a rendezõ, hogy ne talicskázzunk át elsõ keréken a gyalogosok között, közöltöm vele, hogy akkor kerítsék el, ezt másnapra meg is tették és a lépcsõ felét is sikerült lezárni. Péntek este már 5 raklaposra emeltük meg a jobb oldalit, csak az a baj, hogy kicsit durva volt az érkezés, így egy Xup után majdnem nagyot nyaltam merev hátsóval és inkább csak nagyokat ugrottam. Az volt a legjobb, amikor kb 20 küldtük neki a lépcsõn vonatba, nagyon kira volt, kb este 9ig maradtunk, de biztonsági a közelbe se volt :) 1 vaamiért érte meg, közel lakok :) Az volt a nagyon szar, hogy pont 2 színpad között volt és stereóba jött a két zene :)

#52
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.225 hozzászólás
  • LocationSvájc
Begbie: jól látom hogy a hátsó rész nincs sehol se egymáshoz heggesztve??Úr isten ez hogy csavarodhat?????????Mégha átütõs lenne de így gyorszárral......Tervezés netovábbja

#53
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
hátööö.... ;D

#54
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Én..én...

ööö... és ez a számsor most jónak számít?? ::) ;D

#55
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
hmm...PéeF..szal te voltál az aki ajánlgatta nekem azt a tömör acél villát ;D ;D oks...
én 24.78-at mentem a pályán...merevvillával ;)

#56
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
Parancsolj:

Feltöltött kép

A hátsó rész falvastagságáról így erõsségérõl/merevségérõl nem sok jót mondhatok! :P

#57
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.225 hozzászólás
  • LocationSvájc
Képe nincs valakinek errõl a híres matrix north shore-ról?
Amúgy én csak 1-2 lépcsõset ugrottam ,a rámpásak nekem soknak bizonyúltak ::)
Strombringer: Ha karban van tartva akkor jól mûködik,csak nem kell senkinek sem :(



#58
MudCow

MudCow

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 336 hozzászólás
Szombaton estefelé, kb 8 óra lehetett, de lehet több! nem emlékszem! ::)
már mindent elpakoltak, bringákat, sátrat mindent! nem volt ott senki (rendezõ),de a pálya maradt! aztán küldtük neki! de így az idõt se mérték! :(
meg úgyis rosz lett mert sokat kellett birkózni!
ja és az elsõ ugratója: örültünk hogy leért mindenki a rámpáról aztán ugorjunk? olyan csõrös lett mindenkinek! biztos képenröhögtem volna minket ha látom!

#59
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Nem is ittam 1.5 decinél többet! :) :)
Az ugrálás elég jó volt hellyel-közzel, amíg a szép piros pólós emberkék el nem lepték a terepet. Viktort ma gyorsan megnézzük a fókuszban. sala: az x-vert elég kafán mozgott :) A Matrix North Shore még mindig kiba* szép.

MudCow: Ti hogyan nyomtatok 4x-et? Nekünk ketten sem engedték meg :( Télleg, és ki mennyit ment a tesztpályán?

#60
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.225 hozzászólás
  • LocationSvájc
NA letudtam ezt is.
A koncertek húzták az egészet pozitiv irányba, mert a szervezés kicsit furcsa volt.
Jó megértem hogy a bmx verseny fontosabb mint egy-két montis ugrálása a domboldalra de ugyan máé miért nem lehettett fellocsolni a kavicsot????? Inkább beszüntették az ugribugrit >:(.
10 percel késöbb ugyanaz a szimpatikus "naná,hogy rendezõ vagyok" fiatalember lezavart az utolsó homokdûnéröl mindenféle kifogás nélkül.
Lépten nyomon sörözöbe botlottam de érdekes mód mindenhol fél órákat kellett várnom >:(
A csajok: hogy az istenbe lehet hogy 12-16 éves lányok akkora mellekkel mászkálnak mint a fejem????Van valami a pesti vizben???Még jó hogy szemüveges vagyok ,mert elgurult volna a szemem ;D
Jorus : bocsi a zaklatásért de az istennek se értettem meg hogy épp merre vagytok.
Viszont teljesen véletlenül összefutottam Strombringerrel.Remélem nem fáj a fejed már.Az a fránya tequila ;D ;D.Hiába nem lehet elég korán kezdeni.
Jõvöre ugyanott.