Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Sport Sziget 2003

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
166 hozzászólás a témában

#21
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás

Hú,de fasza ez az azonic!


Láttál már Vega 3-t ? Nézd meg Rácz Feri gépét !!!

Nem kéne elájulni valamitõl csak azért, mert Azonic matrica van rajta... :-X

#22
BrotheR

BrotheR

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 284 hozzászólás
Azért hasonlít egy csomó minden a Wegára, mert a Magellan csak a matricát teszi rá, a vázakat egy noname márkátlan vázgyárból veszik, amit ugyan úgy megvehet az Azonic, az Illmatic, meg minden, az Illmatic dual is echte ugyan az mint a PolarX!!!!!!!

#23
GT-Rider

GT-Rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 848 hozzászólás
Hú,de fasza ez az azonic!

#24
amc

amc

    vendég

  • fórumtag
  • 161 hozzászólás
nem tudjátok hogy milyen váza van kri-zsáknak???
AMC

#25
amc

amc

    vendég

  • fórumtag
  • 161 hozzászólás
egyébbként meg nézd meg az elsõ vázrészt teljesen más !!


#26
amc

amc

    vendég

  • fórumtag
  • 161 hozzászólás
ááá
szerintem teljesen az azonic elimintor-ról koppintották!!!
lehet hogy most meg fogtok skalponi!! ;D

http://www.pinkbike....iew&image=78359

lehet hogy nem fog bejönni mert nekem egyik pinkbike kép se jött be.....


na hi
AMC

#27
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
A Merida UMF (Gizmo féle össztelós), amire annyira rá vagytok kattanva, megszólalásig hasonlít a Vega 4-esre, ez pedig már jó ideje elérhetõ, láthattátok sokszor! ::)

#28
GT-Rider

GT-Rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 848 hozzászólás
Lehet,hogy rákéne cuppani,elég biztató a kinézete...
Lehet bele nyomni 5th-t?

#29
amc

amc

    vendég

  • fórumtag
  • 161 hozzászólás
halika!!

hát a mátrix bullit elég gáz volt az biztos,de az umf gizmóé az 190000-HUF leszz rugóstag nélkül és asszem kb augusztusban már lehet kapni.

hali!
AMC

#30
GT-Rider

GT-Rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 848 hozzászólás
Ne már,hogy itt matrix bullitról van szó......Agyam eldobom.Ez borzasztó!Ki az hülye,aki olyat vesz?A másik,rögtön megnéztem azt az új UMF-t a neten,és arra jutottam,hogy 3db UMF van.
Merevfarú,Freeride,DH.
Ami kinnt volt,az DH.Nekem az bejön.Lehet,hogy az ára 400.000Ft alatt lesz?A ruckus I-drive az majdnem pont fél mila,de azt olvastam,hogy nagyon megéri.

#31
David007

David007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
nekem nagyon tetszett és a sok rockerrel sem volt bajom söööt még a más börszinü emberekkel sem, akik ilyenkor bandába verödve igen nagy balhékat csapnak.(lásd popsi -sziget)
amugy a görzit megkéne csinálni,hogy hasonlo filingje legyen...
jaj... mit akartam még..?!
Ja ! persze! www.pedaloman.hu ott az "események" és Sport-sziget 2003...elvileg már vannak képek vagy lesznek , nem tommm

#32
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Ja, a vendéglátóegységek az ilyen és ehhez hasonló rendezvényeken általában helypénzt fizetnek, ami független a forgalmazás nagyságától. Ily módon a szervezõnek mindegy, hogy mennyi sört és virslit, milyen drágán értékesítenek. A nagy zsé ugyanis nem ebben van, hanem a reklámokban. Voltam pár ilyen kitelepüléses balhén, és bizony helyenként olyan helypénzt kellett - elõre - kicsengetni, hogy a nagykerben 30 Ft-os (Theo...Qu..) kis ásványvizet 300-ért adtuk, miközben a pofánkról égett a bõr.

#33
Tommmas

Tommmas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Sziasztok!!

ÉN azt mondom KELLENEK a koncertek!!
Mert nézzük meg mi ennek a programnak a célja??

SZERINTEM AZ: h sok ember sok hülyeséget kipróbálhat...évvégén a diákokat megmozgatni valahogy + nyitni az egészet extrémsportok felé...mer az cool...stb...és ehhez hozzájönn,h este butuljon a nép...és KELLENEK a koncertek...mer sokan szeretjük a kispál,animát...ki mit....

+ehhez még hozzá jönn az üzleti része..hogy RTL Klub stb....( de ezt is lehet rendesen csinálni )

AMI SZERINTEM PROBLÉMA: azt h nagyon nagyon kultúrálatlanok, "nem ejrópai"-ak azok akik kinn voltak...és akik csinálták...( az a baj h ez EGYÁLTALÁN nem csak a SportSzigetre korlátozódik ).....eccerûen vmi alapvetõ ALÁZAT +JÓINDULAT hiányzik a másik felé...

-az hogy mér kell valakit megfenyegetni,h megverik,merhogy urambocsá' 20.00után is a cangis résznél van ( mér kell a hatalommal visszaélni?? )
-mér kell egy SUBBASSMONSTER koncerten bebaszva pogózni a keverõpult mellett...( ilyen alapon menjenek ki télleg egy parkba )
- h mér kell átvágni a tömegen mindenegyes színpad elõtt h eljuss valahová....
- sok sok sok ilyen van...ami ENGEM és SOKAKAT zavar..

nem hinném h ez ellen TENNI lehet azáltál h nem lesznek koncertek...

kitsit mélyebb dologról van itt szó szerintem...

UFF!
bocs a sületlenségekért....

tommmas

#34
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Az EZERember hallja, látja, szagolja, érzi, tapintja, hogy pölö az RTizé szponzorálja az eseményt. A marketingreklámpíár tudorok megnézik mennyien hallják, látják, stb., hogy õk a támogatók, és ezt átszámítják mondjuk 16-32 éves célközönségnek szánt reklámpénzre. Kijön, hogy X (sok) millió Ft-ba kerülne ennyi reklámot ennyi emberhez eljuttatni, viszont párnagyonjóésközkedvelt zenekart meghívni csak Y (X>Y, így is sok) millió Ft, tehát megéri. Pofonegyszerû. ;)

#35
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Yepp.A szponzorok azért fizetnek a bandákért +a cuccosért,mert úgy gondolják,h sok nép lesz,többek között EZER részeg is,és ez megéri majd nekik,de nagyon.

#36
vendég_kulpeter_*

vendég_kulpeter_*
  • vendég
Üdv!

Kala-nak igaza van, de mégse!
Kell a koncert, hogy legyen bevétel...???
Egy tök ingyenes rendezvényen???
Max a sörért kellett fizetni, nem a fellépõkért...
A csumbavambát az eladott sörökbõl finanszírozták volna? ??? ;D

Utáltam, mikor át kellett rágnom magam a bicómmal a sok csápoló embrió között, hogy végre eljussak arra a kurva bicósszekcióra...

Üdv! p

#37
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Viktor: Láttalak a Fókuszban, de csak kb. olyan 6 másodpercig voltál benne. Legurultál, nyomtál egy heelclickert, ha jól láttam, a bukó leszállt a fejedrõl, és beledurrantál a vízbe ;D

A Gizmo elõre szallerja viszont kegyetlen szép lett. :o :o

#38
GT-Rider

GT-Rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 848 hozzászólás
NEm találta meg egy kedves biciklitárs a "letörés" ugrásnál a connex karláncomat?
Ugyanis pályahiba miatt estem,és a karkötõm(connex:)) ) leszakadt,de késõn vettem észre.
--------------------------------------------------------------
A sportszigetrõla véleményem: nagyon rossz volt.nm volt egy értelmes lépcsõ,amit legálba lelehetett ugrani.Így is egy kisgyereket átszálltam 8),remélem nem haragszik rám ;)
A pálya nem volt karbantartva,tehát sokaknak ismerõs lehet,az,hogy a letörésnél homokkal volt megoldva a "rámpa",amin fellehetett futni a kõszegélyre.
csak ez a homok kikiopott,és nekem sikerült belemennem.A hátsó kerék beleakadt a kõbe és nem tudtam az ugrásnál kontrorálni a cangát.De a sipcsontvédõm is megijedt.lecsúszott.Vettem is egy másikat.
Ha valaki megtalálta a karláncomat,kérem juttasa visszahozzám.Tudom, olyan országban élünk ahol ha találunk valamit,akkor örülünk neki,de akinek van pénze olyan cangákra,amik ott rohangáltak,akkor van pénze egy karláncra is.


#39
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
GIRO EXODUS ::)

#40
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
sajna nem....jujj neked is nari bukód van? ;)