Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Author

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1285 hozzászólás a témában

#161
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 hozzászólás
Sziasztok!

Rég jártam erre, most elolvasgattam, ami elmaradásban voltam.. Egész jól mulattam :D Exe rlz... hiába, azok a lakk alatti rozsdásodások, pfujj ;D

Amúgy valóban nem lesz a-zone, hanem rh+ és -. De ezeket ugyebár nem kõkemény DH-ra ajánlják, sokkal inkább freeride-ra. Gyurma ellenben azt mondta, hogy a magyar DH-viszonylatokra teljesen megfelel.. Mondjuk neki volt, õ küldte is neki rendesen :)

Ultio, hogy lesz a következõ bicajod? Kihasználod ezt az elõrendelési okosságot?

#162
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
Egészen meglepõ módon az Author oldalán van fönt. És nem A zone hanem már A rh + vagy -

De szerintem az Author nem gyárt DH vázat, arra ott van az RB.

#163
fuckbkv

fuckbkv

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 278 hozzászólás
déházgatni, ugrálgatni ... tehát mindenre, kivéve bótbajárni meg fölfele menni.

Valaki tudna küldeni képet az új a-zoneról?

#164
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.796 hozzászólás
jóvanna, itthon tud vele dh-zni. :)

#165
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
és?

#166
juniorT

juniorT

    vendég

  • fórumtag
  • 49 hozzászólás
Igen az idei lehet hogy ilyen, de én a jövõ évi authorról beszélek ami teljesen más, az a gép már inkább a DH-ra való.

#167
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Igen le lehet vele menni egy dh pályán de az messze nem egy dh váz..nem hiába két tányérral és egy 130-at mozgó villával...mellesleg szerintem nem szép a mozgás karakterisztikája és kõ nehéz a váz.De hail Author az egyetlen. ;)

#168
juniorT

juniorT

    vendég

  • fórumtag
  • 49 hozzászólás
szerintem a jövõ évi author a-zone teljesen jó DH-ra, arra is szánták.Egy kb 17cm-t mozgó villával jó a fejcsõszöge az author szerint.Nekem is belyön ez a váz, elég jónak tûnik, kicsit Kona beütésük van(himbakar).

#169
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
DH-ra?
4X-ra?
Freeride-ra?
bóót-ba?

mert az a-zone tudtommal DHra készült
ellenben az FS-sel ami 4X-ra és freeridera javasol a magellan ::)
megaztán author topicban lehet elfogult válaszokat kapsz :D

#170
fuckbkv

fuckbkv

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 278 hozzászólás
valaki mondja má meg nekem, hogy ki használ a-zone vázat, és mire? Tapasztalat kéne, meg hogy milyen teló a min/max, amivel jól érzi magát, hogy szuperál benne a rugóstag... ilyen vázat szemeltem ki magamnak, 1 év múlvára...
Egyébként szerintetek ez jobb, vagy a px fs?

#171
blademaster

blademaster

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 273 hozzászólás
jó author topik nekem is az van d az a szóhasznákat nem semmi:aszongya csak egy px-e van...csak...

#172
CD-málna

CD-málna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 902 hozzászólás
nem a vezetékneve T mint az apjának, ezért junior.. ;)
mondjuk junior t kicsit massiv teló 4xre, nem?

(fourcross kukac freemail.hu)

na és ha olyanja van/nics, nem baj az... én is mindig egy nagy doboz málnárol álmodtam ;)
csak arra kérnélek benneteket, hogy az egész családot/baráti társaságot ne hozzátok ide, mert elég volt az exe gyerek is... bõven.

#173
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
sulinet áááááá. komolyan be kéne tiltani.
neked ugye meg juniort-d van? ::)

#174
fuckbkv

fuckbkv

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 278 hozzászólás
akkor a jó k**** anyyát

#175
juniorT

juniorT

    vendég

  • fórumtag
  • 49 hozzászólás
HI!


Ne higgyetek el az Author EXE-nek semmit, ismerem, csak egy polarx-e van.Mindíg csak vhazudik,nincs is exe-je.

#176
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.167 hozzászólás
Nahát az Opus is kapott már eleget (Szlovákia, Erdély, vonatozás agyba-fõbe), de nem igazán veszem észre, hogy könnyen jönne le a festék! Sõt! Sokszor azt hiszem, most aztán meglátom a vázat nyers valójában, aztán mégse. Csak ott jött le a festék, ahol én barmoltam le. Én megvagyok elégedve a a festés tartósságával! És azt se hiszem, hogy hamar lekopna a matrica! Ez egyszerûen maflaság. Vagy meg egy hibás vázat kaptál eleve. Ilyen is van. Ezért kell jóban lenni az illetékesekkel és nem írkálni hülyeségeket a fórumba :) ;D ;D!

#177
blademaster

blademaster

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 273 hozzászólás

Az lehet hogy ez a hülyegyerek az EXE dizájn festését nézte festék kopásnak..mivel direkt meghagyták a varratoknál szûzen a vasat..és az összes EXE így néz ki..nem pedig lejött a festék..csak simán dizájn.


pont ezt akartam én is írni... :D

#178
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Én voltam Kõszegen,de ott nem láttam authorexe bringát, csak a-zone-t meg a-gang-ot. Szal nagyon valószínû, hogy kamugyerek, 2hét alatt nem lehet kinyírni egy blacket, ha igen nagyon küldöd se!!! Csak max akkor, ha keta az illetõ, aztán fának megy vele.. :-\
Szal kis authorexe már mondtam neked, menj az ovodába a hülyeségeiddel, ott kábítsad az 5éveseket!!! :-*

#179
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Az lehet hogy ez a hülyegyerek az EXE dizájn festését nézte festék kopásnak..mivel direkt meghagyták a varratoknál szûzen a vasat..és az összes EXE így néz ki..nem pedig lejött a festék..csak simán dizájn.

#180
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
A festékpattogzás lehet szériahiba is, rossz alapozó stb használata miatt! Ha nagyon gáz a helyzet, akkor menj el oda ahol vetted, és reklamálj, bár ne várj túl sokat. A helyedben én inkább beszereznék hasonló színû javítófestéket, és megcsinálnám! Ha pedig nagyon gáz a helyzet, akkor elvinném festõhöz, max 10bõl megvan, és bármit ráfestenek, ahogy csak akarod!! ;)