Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Author

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1285 hozzászólás a témában

#141
kistraqi

kistraqi

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
hali .. sziasztok ellopták az author exe -met

csepeli vagyok , meg ha látná valaki örülnék neki

kösz..
tel:06702362439

bike: A. eXe

#142
TheDeath

TheDeath

    vendég

  • fórumtag
  • 93 hozzászólás
Hi!

Bár én sem vagyok Author gazdi, de szeretnék véleményt kérni az orszutijukról (A 5504)!
Elõre is köszi!

TD

#143
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.167 hozzászólás
Megrendeltem az Instinctet.

#144
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.167 hozzászólás
Tudja valaki, hogy ha október végéig megrendelek egy bicajt, akkor az eredeti ár 10%-át vagy a kedvezményes ár 10%-át kell befizetni elõlegként?

Profi képek mikor lesznek?

#145
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
hi én ugyan nem vagyok author tulaj,de azt szeretném mondani hoyg nagyon megteccet az uj fr váz!
mondhatni hogy kúúrvár bejön!
valmi konkrét leírást vay adatokat tudtok nyomni róla?!
köszi,egy scottos ;)

#146
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 hozzászólás
Juj, ez tényleg elég fájdalmas dolog, én is átéltem már... De nézd a jó oldalát: már hangolhatod magad az új gépre! Nemsokára láthatod is élõben!

#147
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.167 hozzászólás
Eladtam az Opust :( :(!
Kicsit szomorú :( :( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( vagyok, mert nagyon jó gép volt. Megbízható, szép, kezesbárány.
Most már az új gazdájának szerez(zen) sok-sok örömöt!

#148
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 hozzászólás
Igen, kifejezetten élmény jólértesült és hozzáértõ emberek beszélgetésébe belehallgatni, arról nem is beszélve, hogyha még beszélgetni is kell velük ;D

kistraqi! Nekem mikor volt a-zone-om, nekem is a gumival volt bajom... Richey gumi volt rajta asszem, és oldalirányú tapadása nagyon gyér volt... Raktam rá.. mit is? nemtom, jó bütyköset, attól jobb lett, már amire használtam...

#149
kistraqi

kistraqi

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
jah!!! ez igaz.. kössz.

' ma a hévnél: három 10-12 év körüli kölök, :né bicikli,
--ez terepbicilkli
-nem ez nem az
--de az
-nem mert ez aluból van..

én meg néztem, elvoltak a gyerekek..
biztos,....

#150
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
Egészen meglepõ módon: menetrögzítõ.

#151
kistraqi

kistraqi

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
nah..
sokat olvastam itt, most!
régen is jártam erre..

de nekem az exe-mmel semmi bajom, a középcsapágy rendetlenkedik, és a lánc nyult meg,, kicsi nyolcast csináltam már a felnibe, de ez a brigám bírja idáig a legjobban,, :)...a gumik viszont nem jók.(nagyon kopnak és oldalt murván fel is szakadt. és csúszik!!!, de a bringa összeállítása jó!!!

(mit lehet csinálni a láncfeszítõvel? hogy ne mozogjon mert soha sem marad meg mindig kilazúl, és nem akarom belenyírni a vázba a csavarokat???)

hali

#152
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 hozzászólás
Gyurma, ha már másért nem, azért biztos érdemes elmenni, mert Te ott leszel, bizony ;) Megyek-megyek ;)

#153
dhgyurma

dhgyurma

    vendég

  • fórumtag
  • 69 hozzászólás
8)

Na Hi mindenkinek!
Örömmel látom, hogy lassan elérkezik az az idõ, amikor már nem nekem (ill. kollégáknak) kell megvédenie a márkát, hanem a boldog tulajdonosok megteszik (már aki az)!
Egyebet nem tudok elmondani, kérem kapcsolja ki..... ;)

Más.

Aki esetleg szeretne megszabadulni, v.milyen régebbi, használt, vagy csak már megunt bringájától, alkatrészeitõl, azokkal ezennel tudatom, hogy:
- Megszerveztük
- Létrejött
- Asszem talán az elsõ ilyen

---Kerékpár börze---
Bárki jöhet, mehet, adhat, vehet. A belépõ ingyenes, ha vásárolni akarsz. Egyébként meg magánszemélyeknek 500 pénz.
okt. 16.án de10 tõl 16ig!
És most jön a lényeg! ;D
Utána Tram koncert 18 órától!
(megsúgom az Ürge Laci a dobos ;D )
Cím:
1158 Budapest
Szûcs István u.45
A Pestujhelyi közösségi házban
Na pá!
Én ott leszek :D

#154
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.167 hozzászólás
Érdekes ez a garancia dolog! Jóval korábban már írtam errõl! Na de mégegyszer csak annyit, hogy elõször is minden bicajt arra kell használni amire kitalálták, megalkották õket! Nemigen hiszem, hogy pl. ha valaki egy sima, mezei, szalonból kihozott Peugeot 206-sal elmegy rallizni és ez meg ez meg ez lesz a baja, akkor szó nélkül cserélik, javítják. Inkább kiröhögik! Pedig a 206-os nyert már! Tehát ésszel emberek!
A másik meg csak annyi, hogy legalább egyszer olvassa már el mindenki a bicaja garanciapapírját! És utána okoskodjon! Ha nem tetszik neki valami, nem muszáj az adott márkát megvennie! Nem pedig utána játszani a menõ csávót, hogy ilyen meg ilyen helyezett és õ a király! Mert azt soha nem szabad elfelejteni, hogy lehetsz a legjobb, legszebb, legokosabb stb. , de mindig van nálad jobb, szebb, okosabb stb.
Na most én is megmondtanm az okosat.

#155
Juhi

Juhi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 735 hozzászólás
ha nemcserélik ki heggesztesse meg és rakjon oda valami erõsítést!nem egy nagyösszeg cromot heggesztetni!
utóedit:tom nem ilyen egyszerû meg minden de jobb mint állni tétlenül vagy kidobni

#156
Janiii

Janiii

    vendég

  • fórumtag
  • 210 hozzászólás
Egyetértek :) De én személyszerint nem ezt vártam az exe-tõl h. a fejcsõnél felmondja a szolgálatot. És hát mit bánom én h. az ijesféle riderek h. törik szét magukat/ bringájukat :) Az a lenyeg h. az enyémnek semmi gondja ;D

#157
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Janiii!
Milyen reakciót vársz?
Egyértelmû, hogy nem rendeltetésszerû használat és kész!
Én sem cserélném ki!
Ha ilyen hülye a haverod, hogy Exe-vel megy DH-zni, akkor még csak azt sem tudom mondani, hogy elõfordul hibás darab!
Én úgy reagálnám le a dolgot, hogy simán elhajtanám a srácot.

#158
Janiii

Janiii

    vendég

  • fórumtag
  • 210 hozzászólás
Üdv ! Nem magam nevében beszélek, nem is üzöm ezt a "szakmát" mármint a fourcrosst + a dh-t. Inkabb cc területre orientálódom, de a bringás haverok/barátok száma jelentõsen húz az elõzõ stilusu emberkékhez. Volt részem látni, ahogy 1ik jo barátom elreccsentette az exe-t a fejcsõnél. Mindez 1 letörésnél. Nem cserélik ki a srácnak, igy huzahtja a szája szélét. Pedig 1 junior 3. helyezttrõl van szó aki merevvel megy dh-ba. és szimpla vállas villával. azér megérdemelne az authortól v.mi kis reakciót.
Kössz h. megoszthattam veletek élményeim :) Janiii

#159
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 hozzászólás
Nagyon helyes, jól van. Persze, mindenképp próbáld fel magad egy kisebbre, meg kell nézni azt is, hogy hogy állsz rajta.. Mármint hogy hogy mutatsz.. mármint.. na, csak érted :)

#160
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.167 hozzászólás
Természetesen szeretném kihasználni az elõrendelést! Úgy tudom, hogy október végéig van ez a lehetõség. Október közepe táján tervezem, hogy bemegyek a boltba és megbeszélem a részleteket.
Azon gondolkozom még, hogy 19-es vagy 17-es vázzal vegyem a bicajt. A mostani 19-es, de mintha nagy lenne egy kicsit. Na mjad kipróbálok egy 17-est és meglátom.