Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Author

- - - - -

  • Please log in to reply
1285 replies to this topic

#121
zaqrack

zaqrack

    vendég

  • fórumtag
  • 226 posts

Az Energy valóban eladó lesz, elõre láthatóan jövõ hónap közepe táján.
természetesen felviszem AUTHOR-ékhoz, õk átnézik és csak ez után megy piacra. Szóljak??


Megérdeklõdöm apukáméknál hogy esedékes-e.

szép lett az ERA!

#122
blademaster

blademaster

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 273 posts

Én is csatlakozom az érdeklõdõk sorához.....Rendelkezik valaki 2005-ös a-gang am-el?Ha van valakinek mondjon lécci vélemény..thx

nekem 2004-es v.Gondolom nem sok mindent változtattak azóta.So váz királyos.Merev d naon, hátul talán kicsit túlságosan is(Yoke meg brutál hátsó 3szög)De persze h az,ilyennek kell lennie:D.Egy lehelletnyit hosszabb a kelleténél a láncvilla, így nem olyan könnyû pl transzfer.Kiemelni könnyû, jó a geoja olyan 100-120-at moccanó telóval meg fõleg.Egykerekezni szuper vele, mert simán megtalálod a súlypontot hamar.Amúgy apró figyelmesség h adnak hozzá láncvillavédõt vásárláskor, ami jól is jön,m a lánc naon hamar képes leirtani a festéket a láncvilláról(nekem m,ár sikerült=()Összességében nekem tökéletesen megfelel, bár más hasonló kategóriájú bicot/vázat még nem próbáltam.
Absofuckinglutely infuckingcredible

#123
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,725 posts
Javaslom figyelmedbe a Ki milyen bringával nyomul? topic-ot. Ott már van egy kép.
Egyébként ma egy hetes a kislány, megvolt az avató is rendesen.
Veri a Sovereign-t!!!

Az Energy valóban eladó lesz, elõre láthatóan jövõ hónap közepe táján.
természetesen felviszem AUTHOR-ékhoz, õk átnézik és csak ez után megy piacra. Szóljak??
-Fel kell szerelni egy légfüggönyt, hogy kisebb legyen a légcsere
-Ez a légfüggöny átlátszó???
/idézet egy Miskolci egyetemi kollégium mûszaki vezetõje és köztem zajlott beszélgetésbõl./ Kimentem a kocsiba röhögni)

#124
zaqrack

zaqrack

    vendég

  • fórumtag
  • 226 posts

Hát szóval építem az ERA pro-mat.
Gyönyörû váz, rendesen beleszerettem.
Hamarosan új bicaj jön a családba, egy MIRAGE SX a fiamnak. Elvégre kinövi lassan az Energy-t!


Gabi, képek vannak már? :)
Átkerülnek az alkatrészek, vagy kompletten új bicaj, és megmarad a sovereign edzõ/téli gépnek?

gyerekbicaj: milyen magas a fiad? 6 éves öcsémnek (korához képest magas) kell lassan egy normális bicaj, próbálom gyõzködni a családot hogy inkább egy használt minõségit vegyünk mint egy kõnehéz fékezhetetlen újat. Esetleg az Energy nem lesz eladósorban? ;) (már ha jó neki a méret)

#125
tww

tww

    újonc

  • fórumtag
  • 8 posts
valaki használ esetleg author versust (2004)? most vennék új bicót, és a 3 befutó közt van...
kérdés: mennyire strapabíró? mennyire megbízható? a váz mennyire jó? elsõsorban nyúzni szeretném, nem szerelni és dédelgetni...

#126
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,725 posts
Hát szóval építem az ERA pro-mat.
Gyönyörû váz, rendesen beleszerettem.
Hamarosan új bicaj jön a családba, egy MIRAGE SX a fiamnak. Elvégre kinövi lassan az Energy-t!
-Fel kell szerelni egy légfüggönyt, hogy kisebb legyen a légcsere
-Ez a légfüggöny átlátszó???
/idézet egy Miskolci egyetemi kollégium mûszaki vezetõje és köztem zajlott beszélgetésbõl./ Kimentem a kocsiba röhögni)

#127
Star_sky

Star_sky

    vendég

  • fórumtag
  • 70 posts
Én is csatlakozom az érdeklõdõk sorához.....Rendelkezik valaki 2005-ös a-gang am-el?Ha van valakinek mondjon lécci vélemény..thx
Minden egyes buktató egy lépcsõfok a siker felé!

#128
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts
Üdv.:juhu:
Valaki használ esetleg Author Horizone-t? Ha igen tud véleményt mondani?

#129
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 posts
zaqrack,
valaszoltak vegul authorek? kicserelik(tek) meg gariban a vazat?
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#130
zaqrack

zaqrack

    vendég

  • fórumtag
  • 226 posts
engem a kona rendszerére emlékeztet, nekem az 1forgáspontos jobban bejön, nem adom az érzékenységet, még ha pogózok akkor se :)

#131
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,725 posts
Barátkozok egy ERA pro vázzal :-)))
Valaki tud véleményt mondani róla??
Nagyon érdekelne!
-Fel kell szerelni egy légfüggönyt, hogy kisebb legyen a légcsere
-Ez a légfüggöny átlátszó???
/idézet egy Miskolci egyetemi kollégium mûszaki vezetõje és köztem zajlott beszélgetésbõl./ Kimentem a kocsiba röhögni)

#132
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,725 posts
Zaki!
Hol van a repedés??

Az enyémnek kutya baja!!
-Fel kell szerelni egy légfüggönyt, hogy kisebb legyen a légcsere
-Ez a légfüggöny átlátszó???
/idézet egy Miskolci egyetemi kollégium mûszaki vezetõje és köztem zajlott beszélgetésbõl./ Kimentem a kocsiba röhögni)

#133
zaqrack

zaqrack

    vendég

  • fórumtag
  • 226 posts
Na most morcos vagyok, mert ma vettem észre egy 1-1,5 centis repedést a Sovereignem jobb láncvilláján.

A 2 éves garancia persze január 17-én járt le :(

írtam egy levelet az ügyfélszolgálatnak, hogy lehet-e még rendezni garanciálisan a dolgot, bízok a korrekt hozzáállásukban.

Zaki

#134
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1,167 posts

én hallottam olyat h becserélheted a régi bicajt újra persze ráfizetéssel.Ez tényleg van vagy csak szóbeszéd?m megfontolandó h nem sok a plusz.

Tavaly volt ilyen, idén nem tudom, van-e. Azért jobban jársz, ha kéz közt adod el a bicajodat.

Canyon Spectral 29 AL 5
 
rasti rusti


#135
blademaster

blademaster

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 273 posts
én hallottam olyat h becserélheted a régi bicajt újra persze ráfizetéssel.Ez tényleg van vagy csak szóbeszéd?m megfontolandó h nem sok a plusz.
Absofuckinglutely infuckingcredible

#136
sanker

sanker

    vendég

  • fórumtag
  • 244 posts
Jaja, ébresztõõõ! :)

Ultio: Instinct? Hát az szép, hangyányit sárgulok, de inkább mulass jól vele..:))

Most kéne Authort venni, a tavalyi ucsó darabokat szépen leértékelve vesztegetik..ehh kár hogy nekem pont nem aktuális.

#137
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1,167 posts
Kicsit elfelejtettük ezt a topikot.

Ma délelõtt telefonáltak az Author boltból, hogy megjött az Instinctem! Kedden megyek érte! Remélem nem lesz esõ, hó, sár és ki tudom próbálni.
Úgyhogy most már nekem is elkezdõdött a 2005-ös szezon!

Mindenkinek jó bicajozást!

Canyon Spectral 29 AL 5
 
rasti rusti


#138
kistraqi

kistraqi

    újonc

  • fórumtag
  • 7 posts
volt benne minden..... gyári bringa,,, + új kûlsõk hátúl 2,7 moabster elõl 2,6 duro
tel:06702362439

bike: A. eXe

#139
conor1326

conor1326

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,055 posts
Uhh, én is csepeli vagyok.
Most megyek éppen bicajozni.
Akkor ha látok egy author exe-s srácot akkor megállítom egy szóra....>:(
black volt benne?vázszám?
illetve hogy lopták el?
Autist Team:)



#140
Tommmas

Tommmas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,086 posts
Kistraqi> írj részletes leírást meg rakj képet az ELLOPTÁK topicba! .. akkor többen rámozdulnak!

tom