Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Author

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1285 hozzászólás a témában

#101
Executioner

Executioner

    vendég

  • fórumtag
  • 139 hozzászólás
pontosabban azt nemtudom hogy széria hiba-e, csak azt, hogy ez már a 2. elrepedt vázam...
a következõ nem author lesz :)

-=**XX BiKe XX**=-
Live to ride, ride to live


#102
Executioner

Executioner

    vendég

  • fórumtag
  • 139 hozzászólás

Mi a náthát csináltál vele?


gyári szériahiba... a gyárban nem állítják utána a wolframot ami kopik, ezert elvekonyodik az anyag a heggesztes mellett, es ott elreped. ezt mondtak nekem. amugy ez mar a 2. vazam :)
elsõt kicserélték gariba

már meg kell hagyni nem bevásárolni járok vele :)

-=**XX BiKe XX**=-
Live to ride, ride to live


#103
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Mi a náthát csináltál vele?


#104
Executioner

Executioner

    vendég

  • fórumtag
  • 139 hozzászólás
author a-zone pro váz. meg kellett hegeszteni mert elrepedt. (mily' meglepõ :D)

Feltöltött kép

Feltöltött kép



katt nagyobb képhez

-=**XX BiKe XX**=-
Live to ride, ride to live


#105
matts90

matts90

    vendég

  • fórumtag
  • 22 hozzászólás

erre mi szüksége lehetett az authornak?
http://www.author-hu...news&news_id=84


Még aznap leszedték azt a dühös-sértõdött kirohanást. Szerintem feltenni is hülyeség volt.

#106
troger

troger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 296 hozzászólás
szia. egy dolgot tehetsz, telót cserélsz, mert ezen javítani nem lehet. Az én gépem is synergi, s a teló kétféleképpen csillapít. Rendesen és mint a tied hanggal. Nem tudsz vele mit kezdeni.Az enyémben Rst. Tr -pro Itnl I-es van.
Szépen mozog, de a tünetei megegyeznek a tieddel.
A vicc az, hogy ez egy 250 ezres bringa.Valami nem kóser ezekkel a telókkal.

Hali.

#107
hefe77

hefe77

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Sziasztok!
Szóval az említett problémát már leírtam az "RST" topicban és kaptam is két korrekt válasz de azért itt is megkérdezném, hogy találkozott már közületek valaki ezzel az alábbi "jelenséggel".
Nemrég vettem egy AUTHOR SYNERGY (2005) kerékpárt, amin egy RST TL-PRO SL 1 teló van. Az a probléma vele hogy, ha egy kisebb úthibába belemegyek gyomorforgató fémes hangot hallat, teljesen mindegy hogy ki van "lockolva" vagy nincs a hang, ugyanúgy jelentkezik. Némelyik nagyobb úthibánál olyan hangosan koppan, hogy azt hiszem mindjárt ketté törik a bringa elég rémisztõ, egyébként nem üt fel teljesen a teló szóval nem a felütõdésnek a hangját hallom. Elõre is köszi a segítséget.

#108
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
erre mi szüksége lehetett az authornak?
http://www.author-hu...news&news_id=84

#109
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.167 hozzászólás
Az A-gang n.m. vázról van valakinek tapasztalata?
Ha igen a válasz, kérem, ossza meg velem!

Canyon Spectral 29 AL 5
 
rasti rusti


#110
Phõnök

Phõnök

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás

hello most vennék 2006-os author a.m-et van tapasztalt? esetleg nemtudnátok boltot miskolc közelébe ahol meglehet venn?


KHHHM semiképpen se 2006ost vegyél, merhogy a régi még kabható alig többér ( Gyurma: 123e ) én ott megrendeltem és szobaton hozzák, bár lehet h már csak szürke van. Hogy miért? azé mert nem vízszintes hátsó papucsa va hanem ilyen beejtõs vagy mi. nameg mintha a poedál müanyag lenne a 2006oson legalábbis nekem annak tünt. Szoval 2005

#111
Fory

Fory

    vendég

  • fórumtag
  • 57 hozzászólás
Author Vision vázról várnám a véleményeket!
Fõleg a 2006os modell érdekelne, mert az már állítólag hatszögletû Columbus csövekbõl épült!

Köszi!
A hazád ott van, ahol nem kell magyarázkodnod.

#112
Spalya

Spalya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 301 hozzászólás

hello most vennék 2006-os author a.m-et van tapasztalt? esetleg nemtudnátok boltot miskolc közelébe ahol meglehet venn?

A 2006-os am a 2005-ös lebutított verziója, sem vizszintes papucs, sem csodálatosangyönyörû papucs. Kicsit fapad. Akkor már 2005-ös polar-x. De nem beszélek le róla senkit. Szóval akkor 2006-os pm-et javaslok!

"A patentzár nem 1 erõviselõ szempont" Semetei Rándor


#113
Spalya

Spalya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 301 hozzászólás
Author am [ej:em] 2005 1,1/8" normál kormánycsapággyal!
Most akciós!!

"A patentzár nem 1 erõviselõ szempont" Semetei Rándor


#114
acel-

acel-

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
nekem olyan kérdésem van a fejcsapihoz hogy integrált fél integrált vagy mien van hozzá ? (am,pm ,24:00) és használ e valaki ilyen vázat? érdekelne!!!!!!

#115
csárli

csárli

    vendég

  • fórumtag
  • 30 hozzászólás

hello most vennék 2006-os author a.m-et van tapasztalt? esetleg nemtudnátok boltot miskolc közelébe ahol meglehet venn?

Szia nekem mfebruár végén március elején lessz + az nm a boltok + itt vannak:http://www.author-hu...&shop_type_id=2
csárli



#116
uzi11

uzi11

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
hello most vennék 2006-os author a.m-et van tapasztalt? esetleg nemtudnátok boltot miskolc közelébe ahol meglehet venn?

#117
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
de CSÚNYA
nyomomban van a szörny
a gólem!

tiszta elsworth dare
ami CSÚNYA
;)

#118
left

left

    vendég

  • fórumtag
  • 170 hozzászólás
egy 2006-os új dh modell:
http://pix.bikemag.h...05v_cl.jpg.html

#119
zaqrack

zaqrack

    vendég

  • fórumtag
  • 226 hozzászólás
gondolom, az egész rendszer teljesen más
láttam megy vagy hatmillió bowden a hátsó részre, fékbe, rugóstagba stb

én azért picit másra használom, nem maratonozok/versenyzek, nekem nagyon bejön a sovereign aktív mozgása, a pogó meg +súly nem zavar. Meg vagyok vele elégedve, na :)

arról nem is beszélve hogy alkalmas singlespeed átalakításra a váz, ami kevés mai össztelósról mondható el. Majd ha kiöregedik (majd, majd :)) valószínû ez lesz a sorsa :)

#120
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Nem csak szép, jó is.
A Sovereign után ég és föld a kettõ.
-Fel kell szerelni egy légfüggönyt, hogy kisebb legyen a légcsere
-Ez a légfüggöny átlátszó???
/idézet egy Miskolci egyetemi kollégium mûszaki vezetõje és köztem zajlott beszélgetésbõl./ Kimentem a kocsiba röhögni)