Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Author

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1285 hozzászólás a témában

#1281
TrollEmber

TrollEmber

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 905 hozzászólás
tegyél neki alátétet meg hosszabb villanyakat, de akkor ugyan ott tartasz, mintha nem fordítottad volna meg..
mennyire lóg be? láttam olyan stucnit, aminek kicsit laposabb a befogása, nem áll ki fent!

#1282
B._Szabi

B._Szabi

    vendég

  • fórumtag
  • 211 hozzászólás
Hát srácok, tegnap óta én is egy Author boldog tulajdonosa vagyok!
Az Egoist-ot vettem meg én. Kicsit át lesz építve az enyimé!
A Hayes fékeket és az XT váltókarokat lecseréllem az új XTR rendszerre, a kormányt és nyeregcsövet a Pro-ról WCS-re cseréllem, és a gép még kap egy 75gr-os karbonnyerget. Aztán késöbb építek még bele két ultra könnyû kereket versenyzésre. Ja, még a pedálokat is kicseréltem Egg Beather-re, mert idén szerintem elég habos szezonunk lesz! ;D
Tapasztalatokat kicsit késöbb írok majd, mert az XTR még késöbb jön csak meg.

Egy problémám van a dologgal, ha a stucnit negatívosra fordítom, akkor a kormány beleér a vázba , ami esésnél nem szerencsés, mivel a vázanyag elég vékony. Erre kellene valamit okosítani!

#1283
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Zak!
Nekem is AT-100-am van, még tanulom a kezelését. Írhatnál róla néhány dolgot, mert ez a magasság és hõmérsékletmérés még nem tiszta nekem.
Elõre a CATEYE 5 ledes pilácsát tettem fekete színût, hátra szintén nagy fényerejû CATEYT-t. Szarvakat az AUTHOR-tól rendeltem, 3500,-HUF volt a pár, fekete és rövid.
Szép.

#1284
Zak McKracken

Zak McKracken

    vendég

  • fórumtag
  • 70 hozzászólás
igen ez mar az enyem, meg 1 hetig meg lehet nezni a markaboltban. :) Nem sokat valtoztatok most a szeriafelszereltsegen, lesz elol-hatul sks sarvedo amig ilyen csunya az ido, cateye at100-as kilometerora, es magas fenyereju ledes villogok elore hatra.
csak mert ennyi cucc van itthon :)

aztan 2 honap mulva a tobbi tuning, szarvak, elore ledes reflektor, nekem szinben passzolo ruhazat :), es ha nem tul draga es megvalosithato, akkor egy csillapitas a teloba.

de ugye hogy szep az idei festes? ;D

Zak



#1285
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Ez a kép a te gépedrõl készült?
Nekem tetszik!!! ;D

#1286
Zak McKracken

Zak McKracken

    vendég

  • fórumtag
  • 70 hozzászólás
No hat akkor itt lehetne gyulekezni, kedves Author tulajdonosok/leendo tulajdonosok.

Az enyem tegnapelott jott Pragabol, jovo heten penteken/szombaton veszem at. Egy csodaszep Sovereign Sport, ime:

Feltöltött kép

---
Zak