Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Author

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1285 hozzászólás a témában

#181
blademaster

blademaster

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 273 hozzászólás
hehe mekkorra LOL lenne ha kierülne hogy ez a csúnya exe bácsi ott sem v az ob-n... :P

#182
blademaster

blademaster

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 273 hozzászólás
ezt a festésleppagzósat megvitattam a szobatársammal akit a-gang pm-nek hívnak és nem tudott róla semmit...ez miért lehet?Kérlek segítsetek!! ???:D

#183
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Te authorexe, mesélnél errõl a 3. helyezésedrõl? Ott voltál kõszegen?? Nem igen láttam ott exet, ha meg nem voltál ott, az cumi.. ;)
Szerintem te vagy az a tipikus kis hülegyerek, aki felül egy bringára, aztán megy mint "állat", no para, lesz ami lesz szinten! Gondolom a vázad azért hajlott el, mert mindig csõrre dobod a vasat, és ezt egy váz sem szereti. De tudod mit, mondok neked egy OKOSAT:
Ha 3. vagy OBn, akkor keress egy szponzort, aztán ülj fel egy SC V10-re, az nem fog hajlani. Ugyanis szegény exe nem DH-ra való, a Black comp meg fõleg nem. Ugye érzed, hogy benned van a hiba?? :-X
Utálom, hogy mindent fikázol, te meg egy csúcsszuper DH versenyzõ vagy. csak azt nem tom hol, milyen kategóriában: lehet, hogy a tesco rendezte?? ;D

#184
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Boy!
Én konkrétan arra világítottam rá, hogy egy nem rendeltetésszerûen használt bicajt nem igazán kéne fikázni, mert a Pyxis is hasonlóképpen tönkremenne a DH-tól.
Ezt a hozzászólást lehet, hogy beteszem a GYP-be, mert oda való. (mármint Exe-ét) ;D

#185
kunpipi

kunpipi

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Nekem Sectorom van azt hiszem 2002-es, sokat használom cc-re, de egy karcolás sincs rajta.
A festés egyszerûen remek/kék-fehér/.

#186
boyscout

boyscout

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
Kedves Author fanok!

Nekem is már megvan egy ideje egy Author Versus vázzal szerelt gép. Amikor elkezdtem összeszerelni, a kulacstartó és a tárcsafék felszerelésekor csak úgy pattogott le róla a festék. Szerintem a festés tartóssága egyszerûen kritikán aluli. Nem merem semminek nekitámasztani, mert a legkisebb súrlódásra is lekopik. Ezt leszámítva, teljesítményével meg vagyok elégedve.
Még egy kis érdekesség: Mivel vázként vettem meg, ezért a kormánycsapágy már benne volt és szépen be volt tekerve az egész váz hullámpapírba. Mikor elkezdtem lefejteni le róla a papírt, a korm. csapágynál csak nem akarta elengedni. Kiderült, hogy úgy préselték bele a csészét, hogy papír is ott maradt közte. Fõ a precizitás. Szép látványt nyújtott a vázból kikandikáló hullámpapír foszlány. Késsel megpróbáltam levágni, de ez is csak arra volt jó, hogy a vázat újabb helyen fosszam meg a festéstõl.
Bezzeg a régi Pyxis vázam még most is olyan mint az új. Pedig volt használva. Lakk alatti matrica ami nem kopik le. A Versuson lakk feletti van, ha egyáltalán le van lakkozva. Persze már kopásnak indult. Nem valami szép látvány. A színe viszont szép piros. Ez az egy pozitívuma a festésnek.

BS

#187
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás

Semmi mást nem kell a bicajjal csinálni csak annyit hogy magyar ob összetett 3.helyezett legyél DH-n egy Author EXE-vel.


Akkor e gyengébbek (tehát a te) kedvedért ide másolom:

DIRT STREET kerékpárok


Szériák: [ DIRT STREET ][ MICRO ]

DIRT STREET:

Rendkívül strapabíró, masszív konstrukciójuk révén a freestyle-triál, street riding, ill. FourCross (4X) kedvelõinek szánt kerékpárok. Ez utóbbit az A-gang pm modell képviseli, mellyel Michal Prokop, az AUTHOR gyári versenyzõje Világbajnokságot nyert! Felismertük azt, hogy egyre népszerûbbek a fiatalok körében a különbözõ ugrálós, street, dirt kerékpárok. Sajnos nagyon sokan a célnak egyáltalán nem megfelelõ, ill. házilag összetákolt bringákkal próbálkoznak, ennél fogva rendkívül nagy a balesetveszély, és kicsi az eredményesség.
Az AUTHOR ezért megalkotta az A-gang modell családot, melynek fejlesztésében egy extra klasszist képviselõ, profi urban, freestyle-triál rider, Jaromír Spì¹ný „SPACEMAN” volt a segítségünkre. A tervezés legfontosabb szempontja a maximális merevség, tökéletes kezelhetõség és minimális tömeg elérése volt.

Kerékpárok:
[ A-gang 24:00 ][ A-gang Am ][ Exe ]


Valahol mint ha nem szerepelne a DH ebben a kategóriában...
Úgyhogy barátom ez nem a bringa, hanem a te hibád, véleményem szerint nem igazán kellene folytatnod ezt a fajta lejáratást.
Hülye voltál, kész, ennyi. Ezen már szépíteni sem tudsz. És mivel itt már leírtad, a garancia sem érvényes, nem rendeltetésszerû használat miatt. ;D ;D
A Sovereign-nel én sem DH-zok, pedig ez is Fully. Csak éppen nem DH gép. CC-n viszont remek, mert erre találták ki.
Neked az A-zone kellett volna, vagy egy Dragster, de azt meg úgy sem bírod megfizetni.
:P
Hogy mennyire útálom az ilyen emberkék hozzászólásait... :-\ :-\
Csak hogy tudd. Az AUTHOR boltban folyamatosan figyelik a fórumot.

#188
blademaster

blademaster

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 273 hozzászólás

Helló

Nekem van egy Author Exe bringám és nem valami jó.Ahol leverõdött a lakk ott a rozsda nagyon durván elterjedt még a lakk alatt is.Nem értem hogy miért nem tesznek rá vastagabb lakkot.Ja és a papucsa is elhajlott már, pedíg fél centi széles acélból van és a váltónak pedíg semmi baja nem lett+a fejcsõnél a merevítés mögött az erõhatásra a váz behajlott mivel a merevítés túl erõs és utána ez a leggyengébb pont.Amúgy az alkatrészek is szarok, a black két hetet bírt, a középcsapágy tengelye is elhajlott..... szóval elegem van az authorból!!




hmmm ez szép v!Gratula!vettél egy cangát 250ezer ft-ért ami szvsz nem kevés pénz, béna v és szétb*sztad és milyen szar az author hogy nem bírja ki mikor mittomén légkalapáccsal nekiesel...miért nem vettél inkább tankot?Van egy ukrán ismerQsöm tud neked hozni!ja és a város szélén add a tesóknak a széttört authorodat majd elviszik az ócskavastelepre vazze :-X

#189
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
kac kac


#190
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.167 hozzászólás
Én is kiváncsi vagyok, mit kell csinálni egy bicajjal, hogy így szétmenjen!

#191
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
lakk kérdésre:
legyen vastagabb? elég megnézni pl a polarxet @ magellan. cukormáz rulz. vékony réteg ugyanugy lekopik mint a vastag, kivéve ha jól van csinálva... nem a mennyiség a lényeg hogy úgymondjam.
nemtudom mit kaphat töled ez a bringa, de mutathatnál pár képet, videót az ugrásaidról, érdekelne kifejezetten.... ::)

#192
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
:-X

#193
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.167 hozzászólás
Nincs semmi baja az Opusnak! Gyönyörû szépen muzsikál!

Csak már kinõttem, ahogy írtad. Persze hogy maradok az Authornál! Várom az új bicajokat, egy olyan Instinct kategóriájút szeretnék. Tárcsaféket mindenképpen.

#194
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
ULTIO!
Miért adod el az OPUS-t??
Kinõtted?
Remélem, továbbra is maradsz a márkánál!

#195
Woody

Woody

    vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás
Üdv!

Használt már valaki közületek Sector bringát, ill. vázat? Érdekelnének a tapasztalatok.

#196
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.167 hozzászólás
Pénteken jöttem haza Szlovákiából, nagyon szép helyeken jártunk. És amiért ide írok, az az, hogy nagyon sok Author bicajt láttam! Szinte minden második-harmadik bicaj márkája Author volt!

#197
SnipR

SnipR

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
:) kozben rajottem, hogy mi a palya... a lyuk atmeroje nehany kivetelt eltekintve szabvanyosnak tunik... a haz hossza az valoban 68mm, a tengely meg 113kornyeken szinten jonak tunik...

#198
SnipR

SnipR

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
Ez most tuti hulye kerdes lesz, dehat megiscsak most rakom ossze az elso bicom :) valahol el kell kezdeni :)

Szal kineztem kozepcsapagynak ezt: Truvativ 2002-04 GigaPipe SL , ISIS
A meretei:
# Tengelyhossz:113mm
# Hajtómûcsapágyház szélesség:68mm

Namarmost szelessegre 68-asnal kisebb nincsen, en otthon lemertem a vaz mereteit a kozepcsapagynal, a lyuk atmeroje kb4cm a hossza meg kb7cm :) hosszra a 113 jonak tunik, de atmerore a 68??? hogy van ez?


#199
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
Spaceman is telóval triálozik ::)
ráadásul levegõs Aerosa-val (ergó ennyit arról, hogy brutál teló kell)
De amúgy van egy haverom aki triálozik és sima magellán merevvillával, szal....

#200
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
Teló az esetleg
dj vagy a sherman juper(bár ezek horror árasok)
de ha teló akkor valami minõségit!Vastaqg becsúszó olaj csili stb...

Kerék ha olcsón jót akor wtb fr kerékszett!a kettõ megvan 25e bõl!
Ha mégolcsóbban akarsz akkor acor agy dt/sapim (lényeg 2mm)küllõk meg egy rhino lite v dich wich.ekkor talán kicssit olcsobb!

Hajtómûbõl vedd a dupla tányér+rock ring összeálltást!!Az jó lessz!Esetleg még finomíthatsz a tányérok fogszámával!
kistányér legyen mondjuk 20as (vagy maradhat a 22es is),a középsõ meg egy 38as akkor nincs gond a tekeréssel sem!