Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Author

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1285 hozzászólás a témában

#201
SnipR

SnipR

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
Elore mindenkeppen szeretnek telot... legfeljebb veszek olyat, ami kilockolhato :)... Kerekeket nezegettem az aprok kozott, hat ami jo annak eleg necces ara van :(

Hajtomu ugyeleg lettem most hirtelen bizonytalan... az az igazsag, hogy a kezdeti trial probalkozgatasaim mellett alighanem ezzel jarnek munkaba is, ezert gondolkodom, hogy elore vegyek-e esetleg valami erosebb, de 3fogaskerekes hajtomuvet a trial 1kerekes helyett... vagy vannak tobbsoros trial hajtomuvek is?

#202
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
Hi!
Szerintem triálra nem okés a teló!Ott pont a precíz kiszámítható iránítás a merevség a alényeg!
Nézz bele merevvillát!Magellán triál villa van tárcsás vfékes is,ha jól emlékszem 10e altt.
Kerekek legyen erõs és könnyû!!Nézz meg pár triálost mien felnije ven!monty felnik vannak ~4cm széles könnyítõ furattal,100ft os belefér!
Gumiból talaán az etalona mischlen hot s!
Drága de nagyon jó!

Ha van valami kérdezz!

#203
SnipR

SnipR

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás

Sziasztok!

Tegnap sikerult beszereznem egy author pm. vazat... kezdo trialos probakozasokra szeretnek epteni belole egy gepet, de sajnos nemnagyon vagyok meg otthon a temaban... kerdesem, hogy milyen cuccokat vegyek hozza? Nevezetesen, amihez meg otletem is alig van:
- Elso telo: Fogalmam nincs milyet :) elsokorben minimum 100mm-es rugoutast gondoltam, de egyeb elkepzelesem nincs, nem tudom milyet erdemes ilyen celokra hasznalni (erre max 20-25ezret szannek, akar hasznaltan is)
- Kerekek: Ezt kompletten szeretnem megvenni, de hasonloan az elozo ponthoz nemnagyon van fogalmam, hogy milyen felni, milyen gumik, es milyen agy felelne meg leginkabb ar/teljesitmenyileg

Ti mit ajanlanok?

Fekek, valto, meghajtas stb-rol mar van fogalmam...

Koszonom a valaszokat!

#204
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
THEZ!
Szerintem a hiba a lábadban van!! ;D

#205
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
már már vicc, mikor egy gyártó/párt/cég így akarja rábeszélni/ráeröltetni magát a vásárló stb közönségre....
magától nem veszik a biciklijeit? :D

3%, és addóköteles... 100 rókás bicónál ez 3e ft. ebböl 25% adó, ami 2333 ft. hát ez komolyan sok pénz.... ez életük legjobb döntése.
ha legalább ilyet igér, ne legyen ennyire spúr....
mindamellett egy tök jó author binyigli tök jó vele menni, kicsi, fordulékony, csak nehéz tekerni, mert 3szor akkora a lábam mint a pedál :D

#206
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
És ha beszervezek öt embert, akiknek természetesen Author kerékpárt kell vásárolniuk, úgy az általuk eladott kerékpárok után is jutalékot kapok? ::) ;D

Multi level markecing rulez.

#207
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.167 hozzászólás
Olvastátok az új Author akciót? Azért ez nem semmi! Úgy néz ki, jövõre minimum 5 maratonon résztveszek ;D :D!

#208
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Tula: nekem is modusom van ASL :D
Velem csodát tett. Megtáltosodtam felfelé és lefelé is. ;D

Sok vidám túrát kívánok nektek.

#209
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.167 hozzászólás
Hello Tula!

Biztosan nem fogsz csalódni a Modusban. Én is olyat akartam venni.


#210
tula

tula

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
szia topik,
bõ hete én is az Author-tábor tagja lettem, mégpedig nem más, mint egy szép narancssárga modus révén :)
most meg azért írok, hogy tudjátok, jócskán szerepe volt a döntésben annak is, hogy elõtte végignyálaztam ezt a topikot...

a bicajjal még csak ismerkedem, de az már biztos, hogy jóban leszünk 8)

na pá
jövök ám még

#211
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Gyurma!

Szétszedheted, de én is kíváncsi vagyok a belsejére!!
Becsúszó elhajlott??
Az a vastag anyag?? :-\ :-\
Szólj, ha szétboncoltad!!

#212
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.167 hozzászólás
Lehet már valami konkrétat tudni a 2005-ös modellekrõl? Árak, felszereltség.

#213
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 hozzászólás
Na hali! Van valakinek esetleg tárhelye, ahova a Gyurmával készült, nagyjából 7 megás videonkat feltehetjük? Szerintem tetszene Nektek is ;)

#214
sanker

sanker

    vendég

  • fórumtag
  • 244 hozzászólás
überfosból überfasza lett 8) Valójában újonnan nem volt ilyen jó, lehet, hogy a gyárban takarékoskodnak a zsírral? Kösz a segítséget!

#215
dhgyurma

dhgyurma

    vendég

  • fórumtag
  • 69 hozzászólás
Szeva !

Az a hír járja, hogy azt mondták a cseh guruk, hogy a belselyében hajlott el (ha jól értelmeztem a dolgot) a becsúszó-szár. Szerény véleményük szerint kuka, mert több a leves mint a hús! Szóval nem éri meg javíttatni. Sajnos ez van. Ha kell a hétvégén úgyis megyek le Miskolcra a városi Dh ra és leviszem neked. Ha nem kell, akkor felajánlhatnád nekem szétszedés, és tanulmányozási célokra. ;D Még úgysem láttam ilyet belülrõl.
Sanker milyen lett a villád? Mûködik még?

#216
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Gyurma!
Van-e hír a rúgóstagomról???

#217
kistraqi

kistraqi

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
holnap lesz egy EXE -ami az enyém lesz...

majd írok róla...

#218
sanker

sanker

    vendég

  • fórumtag
  • 244 hozzászólás
Semmi különlegesség. Softos használat mellett is nagyon hamar kotyogni kezdett, de nagyobb gáz, hogy csak a rugókat lehet kiszedni tisztítani/zsírozni, nem lehet teljesen szétkapni az egészet, a dzsúz és a kopás miatt pedig nagyon szaggatott lesz a mozgása. Ez pedig instabillá teszi a kerékpárt.

Hétfõn vagy kedden visszamegyek a márkaboltba, vmit ezzel csinálni kell. Igaz, hogy egy éve megvan, de sztem akkor sem normál, hogy ilyen legyen. Ezért venném mostmár merev villával.

#219
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 hozzászólás
sanker: mik a (negatív) tapasztalatok? ???

#220
sanker

sanker

    vendég

  • fórumtag
  • 244 hozzászólás
Illetve helyesbítenék, elképzelhetõ, hogy ami a zenithen van, az egy hangyfasznyival jobb.